Şimdi Ara

KIZ ARKADASIM BENIM ESKI SMS LERI NASIL VE NERDEN BULDU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
18.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kadın milleti işte.yaratıcısından başka kimse ne olduğunu çözemiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kUTbENGi

Turkcell'de staj yapan bir arkadaşım vardı. O anlatmıştı. Gönderilen bütün smsler şirkette kayıtlıymış. Log olarak tutuluyormuş. Bilgisayardan istediğin kişinin gönderdiği smsleri görebiliyomuşsun.
    Eğer kız arkadaşının gsm şirketinde çalışan bir tanıdığı varsa falan bakmış olabilir. Çok kolay bulunabiliyomuş zaten. İsimden arattığın zaman tak diye çıkıyo diyodu.
    Ama böyle bişeyse ve şirket çalışanının ne yaptığı anlaşılırsa işten atılabilir çünkü yasadışı bu özel bilgilere ulaşmak.

kesinlikle katılıyorum
    başkada aklıma birşey gelmiyor
  • atılan msglar olsun konuşmalar olsun güvenlik geğeri 6 ay boyunca ilgili operetörler tarafından saklanır diye bilioum ki sen 1 sene oncesinden bahsediyorsun.. büyük ihtimal sim kartın da saklı olan msglar..
  • resmen paradox olmuş

bazen bilmin açıklayamadığı şeyler vardır dünyada diye başlar gider ....

belki doğa üstü güçleri vardır
  • kurtul o kızdan hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: dewr

atılan msglar olsun konuşmalar olsun güvenlik geğeri 6 ay boyunca ilgili operetörler tarafından saklanır diye bilioum ki sen 1 sene oncesinden bahsediyorsun.. büyük ihtimal sim kartın da saklı olan msglar..

Ya o 6 ay tutulanlar sadece tarihler ve numaralar değil mi?Hiçbir şekilde bahsetmiyorlar tüm yazılanların saklandıklarından.Ben kaç kere sordum araştırdım yok diyorlar kendi msjlarımı bana vermiyorlar.Orada çalışanların benim msj larımı bu kdr kolay görmelerine imkan vermiyorum açıkçası resmen özel hayata müdahale söz konusu.Başlarım onların k.çı kıytırık güvenlik sebeplerine sinirlerim bozuldu iyice.Eğer msjlr saklanıyorsa versinler bana attığım msjları göreyim

• gitmiş eski sevgilini bulmuş
    eski sevgilin de seni hala unutamadıgından senin mesajların duruyomus

en mantıklı hikaye bu olmalı (eger işin içinde yasa dışı bir müdahale yoksa)
  • merakla beklıyom
    nasıl buldugunu ogrenırsen mutlaka soyle bızede

hattı baska bırının ustune mı alsam ne yapsam.
  • quote:

Turkcell'de staj yapan bir arkadaşım vardı. O anlatmıştı. Gönderilen bütün smsler şirkette kayıtlıymış. Log olarak tutuluyormuş. Bilgisayardan istediğin kişinin gönderdiği smsleri görebiliyomuşsun.
    Eğer kız arkadaşının gsm şirketinde çalışan bir tanıdığı varsa falan bakmış olabilir. Çok kolay bulunabiliyomuş zaten. İsimden arattığın zaman tak diye çıkıyo diyodu.
    Ama böyle bişeyse ve şirket çalışanının ne yaptığı anlaşılırsa işten atılabilir çünkü yasadışı bu özel bilgilere ulaşmak.

mantıklı . yollayacağımız mesajlar direk gitmiyor ki. Sonuçta Turkcelin alıcı vericileri bilgisayarları vs, sayesinde yerine ulaşıyor. Ama bunlar gizlidir hiç bir şekilde bir başkasına verilmemesi gerekir sen en iyisi bu işin peşini bırakma.

• quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Sen psikolojik sorunlu musun yoksa tipin mi oyle gosteriyor?
    Adam ayri sehirlerdeyiz demis. Bundan once hic bulusmadik diye birsey demis mi? Ayrica onlarin dedikleri senin dediklerinden daha mantikli. Bu kizla konuyu acan arkadasin eski sevgilisi birbirini taniyor demek. Hatta tanimakla kalmiyor kardeslermis birde. Biliyor musun?

şimdi bu cevaptan ne anlamalıyım...Ankarada olsaydın anlaşabilirdik büyük ihtimalle ama...

insanlıktan nasibini almamış ki...diyelim yanlış anladım böyle mi denir...amerikada böyle deniyor olabilir ama Türkiyede böyle diyeni döverler...ben döverdim en azından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 22 Nisan 2008; 9:16:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

quote:

mantıklı . yollayacağımız mesajlar direk gitmiyor ki. Sonuçta Turkcelin alıcı vericileri bilgisayarları vs, sayesinde yerine ulaşıyor. Ama bunlar gizlidir hiç bir şekilde bir başkasına verilmemesi gerekir sen en iyisi bu işin peşini bırakma.

Benımde aklıma gelen tek sey bu oyuzden demekkı kesınlıkle soylemıyor bana.Tanıdıgının işinden olmasını istemiyor aslında benımkı sadece merak ya ne dava ne savcılık ole bırsey aklımdan bıle gecmedı

• quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

gitmiş eski sevgilini bulmuş
    eski sevgilin de seni hala unutamadıgından senin mesajların duruyomus

en mantıklı hikaye bu olmalı (eger işin içinde yasa dışı bir müdahale yoksa)

Hadi birini buldu aldı yada arkadaşıydı oburleri
  • Nasıl olur anlayamadım ya,belki turkcell internet sayfasından bişeyler bulmustur geçmiş msjlarla ilgili.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efe_

Nasıl olur anlayamadım ya,belki turkcell internet sayfasından bişeyler bulmustur geçmiş msjlarla ilgili.

varmı ole bırsey
  • her cep telefonunun içinde bu mesajlar saklanır ama bizler buna ulaşamıyoruz, nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama donanimin içine yazılımla girilerek yapıldığını biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.