Şimdi Ara

KIZ ARKADASIM BENIM ESKI SMS LERI NASIL VE NERDEN BULDU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
18.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: heroes@@@

Kesınlıkle soylemıyor sınırıme gıden olay bırde teknolojı canavarı dıye gecınırız olaya bak ya

Ver savcılığa bi dilekçe o zaman özel hayatım ihlal edildi diye
  • vay lan kızlar işine geldimi amma zeki olabiliyor
  • Korkulur bu kadın milletinden abi, çok çektim bende karşı cinsden, bi ağız tadıyla bile aldatamıyosun kardeşim bu ne, Mit gibiler
  • çok enteresan ya kızlar bizim yüzümüzden teknolojiyi çözdü
  • kardeş ben meraklandım şimdink valla..
  • ben dedim kardeşim kız istihBAHARAT çı diye
    http://www.mit.gov.tr/ajanlarımız/@heroes@@@inkızarkadaşıprofil.tr
  • eski sms'lerini ne amaçla buldu? önemli olan o
  • nasıL yapmış ya
  • mesaj hafızanı kontrol et belki sim hafızanda duruyodur o mesajlar
    yada mesaj attığın kızı tanıyodur
    silmeden önce görmüş kopyalamış olabilir
    telefondan sildiğin bir mesajı başka türlü bulamaz turkcell den böyle bi şeyi öğrenmesi zaten mümkün değil gerçi Tr Turkcell hattım yok ama bu turkcellin sitesinden şifreyle girdiğin kısımabak oradada kayıtlar varsa ancak oradan bulmuştur yoksa müşteri hizmetlerini arayıp sevgilimin gönderdiği mesajları gösterin dicek hali yok heralde :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßiliyorum

var..
    onu benim kız arkadaşım da yaptı.

bir yere girdi silinen smsleri çıkardı bana gösterdi resmen.
    ama nasıl yaptıgını göremedim. telefondan bir yere girior

Nokia 6670

nokianin kizlara ozel servisi
  • Çatlıcam he meraktan...
    Neyseki her sevgiliye bir hattım var diğerlerinden haberi yok hiçbirinin...
  • Müşteri hizmetlerini ara sor

bence o mesaj attığın kız ile şu an kız aynı kız seni kekliyor kız ya da çok yakın arkadaşı falandır yani başka bişey gelmiyor aklıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

Çatlıcam he meraktan...
    Neyseki her sevgiliye bir hattım var diğerlerinden haberi yok hiçbirinin...

Her hatta bana yönlendirilmş durumda
  • arkadaşlar yeni bir kızla çıktığınızda ilk işiniz yeni bir hat almak olsun kesin çözüm
  • şu pembe renkte bi telefon var samsung olsa gerek o eski mesajları barındırıyo benim bi kız arkadaşım var sınıftan o da erkek arkadaşının aynı mesajlarını bulmuştu. bende şaşırmıştım bu olay 1 sene önce oldu ama bunu bilen çok az sayıda kişi var başka hangi telefonlrda var bu olay bilmiyorum. ama o bahsettiğim telefonu mu kullanıyosun telefonun modelini araştırıp yazayım birazdan
  • Dava açar isen her şey ortaya çıkar.
  • mesajlara gir.Oradan seçenekler sim mesajları seçenegine tıkla.Eski attıgın ve hatta kayıtlı olan tüm smsler görünür.
  • arkadaşlar biraz mantıklı düşünelim bu mesajlara senin operatörün falan ulaşamaz.ulaşamaz çünkü operatör arkadaşlarım var eğer ulaşacak olsa ben kendi smslerimi kurtarırdım yanlışlıkla silinen.eski mesajlar dediğiniz şey veri tabanında özel bi şifreyle saklanabilir belki ve oraya da senin kız ark. vs giremez ancak kız mitten olmalı ki o da mümkün değil sanırım kesinlikle o mesaj cep telefonunda saklanıyo; aslında konuyu buraya değil de cep telefonu bölümüne açsan şimdiye çoktan yanıtını alırdın

bu arada hafıza kartlı nokia tellerde bi seçenek var ki benim orada 2 senedir yolladığım 1000 mesaj saklı olay şu: mesajlar- ayarları değiş- mesajların saklanacağı bölüm sim kart ve tel hafıza diye geçiyo ya da hafıza kartı: birinden birine geçiş yaptığında eskisi görünmez ta ki diğer hafıza seçeneğini işaretleyee kadar bu özellik bi çok nokia da var benim telde de var nokia 6630.
    2 senedir yoolladığım tüm smsler kayıtlı ve bana gelenlerde!
    ama ben diğer seçeneğe geçince hiç biri görünmüyo

• Arkadaşlar sanırım yazdıklarım tam anlasılmadı telefonla yada modelıyle ılgılı degıl olay ayrı sehırlerdeyız suanda telefonu kurcalayıp bulması mumkun degıl zaten 2 senede 10 telefon degıstırmısımdır ustune

Yanı demek ıstedıgım kesınlıkle hatla ılgılı bırsey bu cunku hattım aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroes@@@ -- 21 Nisan 2008; 12:13:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: heroes@@@

Arkadaşlar sanırım yazdıklarım tam anlasılmadı telefonla yada modelıyle ılgılı degıl olay ayrı sehırlerdeyız suanda telefonu kurcalayıp bulması mumkun degıl zaten 2 senede 10 telefon degıstırmısımdır ustune

Yanı demek ıstedıgım kesınlıkle hatla ılgılı bırsey bu cunku hattım aynı

mesajlara gir.Oradan seçenekler sim mesajları seçenegine tıkla.Eski attıgın ve hatta kayıtlı olan tüm smsler görünür.
    mesajlara gir.Oradan seçenekler sim mesajları seçenegine tıkla.Eski attıgın ve hatta kayıtlı olan tüm smsler görünür.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.