Şimdi Ara

msnden millete link atıom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar bir dizi sorunla karşı karşıyayım
    anasayfamı değiştiremiyorum explorerstart.com die bir site anasayfam olmuş durumda ve flycell uygulamalarına götürüyor beni
    ayrıca başlat araç çubuğunda "bilgisayarınızın haber özelliği" die bir ikon var basınca yine flycell e yada anasayfama yönlendiriliyorum ve kaldırılmıor ve en fenası msnde arkadaşlarıma yazı yazmaya çalışırken pencere açılıp kapanıyor bu arada onlara "hahaha cnm nbr ben şu siteye girdim 250 kontör kazandım sen de dene" tarzı bir yazı yolluorum link le beraber ne yapmalıyım
    yardımcı olur musunuz?

• Öncelikle geçmiş olsun, sorununa gelince önce baştan aşağaya virüs programla tarat (nod32 3.xx serisini tavsiye ederim) ve spywarelede tarat ad-awarelede kısaca elinde ne var ne yoksa tarat olmazsa komple bir format at derim
  • tsk ederim ama nasıl format atılıyor bilmiyorum
  • google da combofix.exe diye arat indir kur tarat virüs gitti bu combofix çok işe yarıyor hasta kaldım şahsen arkadaşlar çok fazla kullanır oldum
  • sistemi geri alınca olay düzeliyor başlat- programlar- donatılar- sistem araçları- sistem geri yüklemeden sistemi bu olay olmadan önceki bir tarihe al çünkü çalıştırda msconfig yapınca otomatik olarak pencereyi kapıyor o lanet program.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.