Şimdi Ara

istanbul da en iyi pug özel servis

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
12.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum yetkili servisler çok pahalı olduğundan aracınız bozulduğunda veya bakım için nereye güvenerek götürdümüzü yazarak bilgilerimizi paylaşırsak yararlı bir konu olacağını düşünüyorum

ben maslak oto sanayide paris e götürüyordum fakat ikitelli organizde bir iki sağlam PUG özel serviste parçaların filan daha ucuz olduğunu gördüm

kısacası PUG un profösörü güvenilir uygun fiyatlı özel servisler nereler?

• Maslak oto sanayi de gitmekte olduğunuz Paris Oto gerçekten işini hakkıyla yapan bir servistir, arasıra uğrarım, sizin araç neydi belki görmüşümdür bile
  • 2004 307 benim çok sık gitmem ama işim düşünce genelde oraya giderim.başka var mı iyi servis arkadaşlar?
  • kusra bakmayın konu dışı ama sinirimden yazıyorum...özel servis diil ama yetkili servise gidicem derseniz...siz siz olun SAKIN! Çorlu Gören Oto ya gitmeyin..aracınıza yazık olur..
  • yetkililerin çoğu hem kazıkçı hem de işini tam hakkıyla yapmıyorlar zaten konunun amacıda bu işini hakkıyla yapan özel servisleri bulup insanların faydalanmasını sağlamak.
  • kesinlikle 4 gözle bekliyorum USTA'ları...ama hakiki ustaları..sadece bilgisayar bağlayıp arabanın sorununu monitörden görmeye çalışanları değil..kaputu açıp motora kendi gözeriyle bakanları...yoksa satacağım arabamı
  • Paris oto benim gördüğüm en iyi servis dursun usta yı bulacaksın o peugeot un profesörü ama fiyat bakımından tam emin değilim
  • bak bu topic hakkaten iyi dostum..paris oto diyorsun..duran usta diyorsun da..adres telefon yok mu? nasıl ulaşalım?
  • karşı tarafı için erler derim
    erler peugeot kaynarca e-5 üzeri
  • beyler bu arada unutmuşum salt peugeot servisi olmasa da paris oto ile tavsiye edebileceğim bir diğer servis de Bosch tur
  • soylukan bosch servisi nerede ve hangi arızaları gösteriyoruz?

Bu da paris oto adres ve telefonu buradan dursun usta yı isteyin
    Adres : Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kisim 18.Sokak No:597-598 Maslak/ISTANBUL
    Telefon : (0212) 286 07 64
  • evet egrcekten servis önerirken adres ve telefon bilgileri ile yetkili kişi ismini de verirseniz çok daha iyi olur bence..
  • Bosch Reform Servis

Oto Sanayi Sitesi, Çelik Caddesi, Donanma Sk.,No:6
    4.Levent Kağıthane/İSTANBUL
    Telefon
    0 (212) 324 30 30

Ali Bey ile irtibata geçebilirsiniz..
  • aldım adresi..
    uğrarım yakında kısmetse..
  • Bostancı sanayi sitesinde Harun usta var tavsiye ederim.
    0 (532) 331 91 50
  • Bende maslak oto sanayide Maslak peugeot'u önerebilirm bugüne kadar memnun kaldım.
  • anadolu yakasında yokmu bildiğiniz özel servis tavsiye edebileceğiniz.
  • Küçükyalıda ACL serviste ekonomiktir ve özenlidir. İstanbulda otururken pejo 307mi oraya götürürdüm 3 sene önce. Şimdi Orası yerindemidir bilmiyorum.
  • kesinlikle paris oto maslak pejo ve citroen üzerine tek
  • Gittiğim en iyi Peugeot servisi Maslak Paris Oto - Dursun Usta.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.