Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen direkt klima ile başlıyordur,Laguna aracımda da böyleydi.
  • KKvan hayırlı olsun gerçekten süper seçim sky filanda olsa tam süper olacakmış.
  • bravoda fanın sıcaklık ayarıda dijital ekrandan yapılıyor..buradaki ışık yanmadığı sürece klima çalışmıyordur.. yani dijital ekranın açılması klimanın çalıştığı anlamına gelmiyor...

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-
  • cevap için teşekkürler arkadaşlar birde böyle deneyelim bakalım
  • Merhaba arkadaşlar, BRAVO 1.6 16V JTD 120 HP EMOTION DUALOGIC +SKYDOME için en uygun fiyat nedir? Asker olduğumdan bayii bayi gezemiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • Pazar günü aracı inceleme fırsatı buldum.Gerçekten çok beğendim. Ama koltuklar biraz küçük geldi arkadaşla bana bende 2004 focus var.Belki yaza doğru ikinci el emotion alırım. Ama Focusta olabilir. Aşağıdaki siteler obektif ve güzel bir test yapmışlar sonuçta dünyaca ünlü oto test siteleri. Ayrıca karşılaştırma yapabilirsiniz.
    http://www.topgear.com/uk/fiat/bravo
    http://fifthgear.five.tv/jsp/5gmain.jsp?mnk=201&nulf=n&make=Fiat&model=1140&find.x=35&find.y=14

• quote:

Orjinalden alıntı: apollonx

Merhaba arkadaşlar, BRAVO 1.6 16V JTD 120 HP EMOTION DUALOGIC +SKYDOME için en uygun fiyat nedir? Asker olduğumdan bayii bayi gezemiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

söylediğiniz aracın fiyatı 45.700 ytl ancak şuanda 42.000 veya 43.000 ytl 'ye alınabilir diye düşünüyorum... ekstra olarak bir yıllık kasko hediyeside var..
    ayrıca izmir fiat bayisi enrico alibertinin elinde özel siprişle getirilmiş bir araç var ve fiyatıda çok uygun;

Fiat Bravo 1.6 16V JTD 120 HP Emotion Duologic 2009
    Deri Döşeme
    Stil Paketi
    Tekno Paket
    Blue & Me
    Dış Renk : 272 - Evren Beji
    İç Renk : 484 - Siyah Deri Mavi Dikişli

normal fiyatı 48.500 ytl olan bu araç 43.500 ytl+hediye kasko fiyatıyla satın alınabilir...

• Araç gerçekten iyiymiş fiyatıda özelliklerine göre güzelmiş. Ben Citroen C4 mcp+cam tavan aldım 38'e. Ama açıkçası aklım bravoda kaldı bütçem istediğim araca yetmedi. Bilgi için sağol.
  • bravo alalı 6 ay oldu

şu ana kadar pişman olduğum bir gün olmadı umarım ileri de olmaz.

zaten bravo alıpta pişman olanı da duymadım.

araç gerçekten iyi

ben sahip olduğum için söylemiyorum.
    etrafımda çok fazla fiat düşmanı var

onlar bile bravo hakkında ; bu arabayı fiat yapmamıştır diyorlar ,

alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: panelvan

bravo alalı 6 ay oldu

araç gerçekten iyi

Pes artık kusura bakama ama etrafında cahil çokmuş! "bu arabayı fiat yapmamıştır"
  • Fiat ın ürettiği arabaların doğan ve şahin olduğunu düşünen sabit fikirli insanlara karşı söylenebilecek pek birşey yok.Gitsinler marka dedikleri başka arabaları paralarını bayılsınlar alsınlar.Bizi ilgilendirmez..
    quote:

bravo alalı 6 ay oldu

araç gerçekten iyi

• quote:

bravo alalı 6 ay oldu

araç gerçekten iyi

Hep söylüyorum,Bravo'nun önünde FIAT değil de VW logosu olsaydı,fiyatı daha fazla olsa bile,şimdikinden daha fazla satardı garanti.

Reklam ve imaj çok önemli.Bravo'yu çok başarılı buluyorum,diğer FIAT modellerinden farklı olduğunu ilk anda anlayabiliyorsunuz;ama bunu çoğu insana anlatmak zor oluyor.

• @panelvan ; "Fiat VWye fason olarak ürettiriyo" deseydin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

@panelvan ; "Fiat VWye fason olarak ürettiriyo" deseydin

Herzamanki gibi otomobil konusunda da dar açıya sahibiz.

Fiat neden Bravo üretemesin ki,Fiat tarihi zengin bir markadır ve isterse Bravo dan çok daha üstün otomobiller de üretebilir ancak markanın üstün olduğu konu mini sınıftır ve haliyle bu pazara daha fazla ağırlık vermiştir.

Aslında ekonomik kaygılar olmasa her markanın yüksek kar amacı olmadığı bir prestij modeli olmalı,insanlar görmeli "bu marka isterse neler yapabiliyor" diye..
  • Oradaki "fiat yapmamıştır" lafı bravoyu çok beğendiklerini ama bunu kendilerine bile söylemeye korktuklarını ifade ediyor.

eğer insanın art niyeti yok ise bravonun koltuğuna oturduğunda kaliteyi hisseder

bravo fiat için bir mihenk taşıdır. umarım arkasını getirir.
  • geçen gün bitanesi bindi arabaya ;şimdi bu araba türkiye'de mi yapılıyor? gerçekten güzelmiş dedi...yok dedim bu italyada üretiliyor... adam fiatı türk markası zannediyormuş, şaşırdı kaldı....

başka bir vatandaşta tofaş nasıl üretmiş bu aracı valla pes dedi... ne tofaşı dedim ya bu araba fiat fiat...italyadan geliyor.... haaaaaaaaaaaaaaa dedi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtnaim

geçen gün bitanesi bindi arabaya ;şimdi bu araba türkiye'de mi yapılıyor? gerçekten güzelmiş dedi...yok dedim bu italyada üretiliyor... adam fiatı türk markası zannediyormuş, şaşırdı kaldı....

başka bir vatandaşta tofaş nasıl üretmiş bu aracı valla pes dedi... ne tofaşı dedim ya bu araba fiat fiat...italyadan geliyor.... haaaaaaaaaaaaaaa dedi..

O da birşey mi Alfa 156 ma binen biri 156 yı da Tofaş üretiyor sandı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

quote:

geçen gün bitanesi bindi arabaya ;şimdi bu araba türkiye'de mi yapılıyor? gerçekten güzelmiş dedi...yok dedim bu italyada üretiliyor... adam fiatı türk markası zannediyormuş, şaşırdı kaldı....

O da birşey mi Alfa 156 ma binen biri 156 yı da Tofaş üretiyor sandı..

hey allahım önyargıları kırmak en büyük sorun

• quote:

Önyargıları yıkmak zordur.FIAT ile TOFAŞ'ı ayıramayan binlerce kişi var.

FIAT,Linea ile değişimin sinyalini vermişti,Bravo ile zirve yaptı(şimdilik),böyle giderse,daha da iyi işler çıkaracaktır.

Aslında bu zamana kadar,çok daha kaliteli araçlar üretemez miydi?İstese üretirdi tabi,sonuçta koskoca firma.

Hitap ettikleri kesimle alakalı bir şey.Belki artık her kesme hitap eden araçlar üretecekler,zaman gösterecek.

• Bir Opel Kullanıcısı Olarak Tüm Bravolulara ve Bravoculara Selamlar...

Eski Göz Ağrım BRAVO
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.