Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: btokman

Hafta sonu kapıları ayarlatmak için servise gittiğimde hillholder olayın sordum, 2sn bilemedin 3sn kadar arabayı tutabiliyormuş, aslında yeterli bir sürede insan hillholder kelimesini duyunca sanki gaza basıncaya kadar araba geriye kaçmadan asvalta yapışıp kalacak şeklinde hissediyor.
    Bu arada radyoda menu tusuna uzun basılırsa "Saat _:_" ibaresi çıkıyor sanki saat ayarı ister gibi el kitapından baktım saat ile ilgili herhangi bir bilgi yok, Aklıma gelen ilk şey radyo kapalı iken ekranda saatı yazması (Ford focus II Sony radyosu gibi), içinizde bu konu hakkında bilgisi olan varmı? radyo kapalı iken radyonun ekranında da saatı yazdırabiliyormuyuz yoksa sadece saat yol bilgisayarında mi yazıyor.
    Aklımda iken en kısa zamanda ön konsolun ışıklandırmasını submarine light'lar dahil resimlerini eklicem.

• bu fotolar da benden...araba makedonyadan..

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

• bravocular araçlardan çok memnunsunuz galiba, hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo, anlatmıyosunuz araçı
  • quote:

Orjinalden alıntı: levis_mk

bu fotolar da benden...araba makedonyadan..

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

-Yeni Fiat Bravo Kulübü-

arkadaslar,ben dun itibariyle fiat bravo dynamic 1.4 16V 90 PS 2008 model sahibi oldum.allaha cok sukur bana nasip etti bu arabayi almayi...ciktigindan beri cok begeniyordum ve cok istiyordum ancak bir turlu fiyatinin pahali olmasindan dolayi yenisini alamiyordum,10000km cok cok temiz sanki fabrikadan cikmis bir bravo sahibi oldum hayirlisiyla.......motoru cok cok hizli degil yavas da degil ama ben hizla hic ilgilenmiyorum benim icin varsa yoksa bu arabayi almakti...

• quote:

arkadaslar,ben dun itibariyle fiat bravo dynamic 1.4 16V 90 PS 2008 model sahibi oldum.allaha cok sukur bana nasip etti bu arabayi almayi...ciktigindan beri cok begeniyordum ve cok istiyordum ancak bir turlu fiyatinin pahali olmasindan dolayi yenisini alamiyordum,10000km cok cok temiz sanki fabrikadan cikmis bir bravo sahibi oldum hayirlisiyla.......motoru cok cok hizli degil yavas da degil ama ben hizla hic ilgilenmiyorum benim icin varsa yoksa bu arabayi almakti...

güle güle kullanın, kazasız ve belasız, Allah sağlık ve mutluluk ile keyfini sürmenizi nasip etsin
  • quote:

quote:

bu fotolar da benden...araba makedonyadan..

Hayırlı olsun.
  • tesekkur ederim insallah allah herkese nasib eder....
  • Hayırlı uğurlu olsun, son derece güvenli konforlu ve stil sahibi bir aracınız var artık,kazasız belasız mutlu günlerde kullanmanız dileğimle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Hayırlı uğurlu olsun, son derece güvenli konforlu ve stil sahibi bir aracınız var artık,kazasız belasız mutlu günlerde kullanmanız dileğimle..

sagolasin kardes,bildigim kadariyla senin de bravon vardi..yoksa yaniliyormuyum?
  • @levis_mk hayırlı olsun, iyi günlerde kullanasın inşallah.
  • Güle Güle kullanın,hayaliniz gerçekleştiği için sevindim.

Saygılar
  • herkese cok ama cok tesekkur ediyorum...inanin sizin yazilarinizi gorunce bir o kadar da heyecanlandim icimden hepinizi opmek sarilmak geliyor....vallahi de oyle billahi de oyle
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Hayırlı uğurlu olsun, son derece güvenli konforlu ve stil sahibi bir aracınız var artık,kazasız belasız mutlu günlerde kullanmanız dileğimle..

sagolasin kardes,bildigim kadariyla senin de bravon vardi..yoksa yaniliyormuyum?

1977 yılından beri onlarca Fiat ımız oldu,ben kendimse en son 2000-2003 arası Brava kullanıyordum şu an G.Punto - 156 ve Focus kullanıyorum.

Aracını güle güle kullan,kullandığım 3 aracın karışımı gibi bir araç Bravo

• cok tesekkur ederim esmerce kardes,sen bayagi iyi arabalar kullaniyormussun....benim de daha once 1991 model fiat tempra sonra opel omega 1995 model daha sonra fiat tipo 2.0 16v ,ve en son kullandigim araba lancia dedra 1.6 ie 1993 model idi...gordugun gibi hep eski modeller kullaniyordum ben de fiat markalarindan ama su an cok sukur bravoma kavustum,bugun de uzerime alip plakalarini degistirdim..herkese cok cok tesekurler....
  • bravocular,yani bravoyu kullananlara bir sorum olacakti...benim bravonun klimasi manuel yani biliyorsunuz fanli..ve fani en sonuna acinca 4e sanki direksiyondan hissediyorum sanki direksiyon arkasinda yani cok hizli calisinca bu oluyor..acaba sizde boyle mi yoksa benimki sadece boyle...biliyorum sizin cogunuzun klimasi elektronik klimalardir ama belki vardir aramizda benim gibi klima kullananlar...onceden tesekkurler
  • dün başlayan caqnım ailem dizisini izlediniz mi, orada takıntılı bir tip var, arabası gri fiat bravo. çocuklar dokunsa bile gidip orayı ağzıyla hohlayıp koluyla ovalıyor :)))

güzel oldu bu dizi, bravo'nun reklamı oldu ama gri değil de kırmızı rengini kullansalar daha iyi olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akhenaten

dün başlayan caqnım ailem dizisini izlediniz mi, orada takıntılı bir tip var, arabası gri fiat bravo. çocuklar dokunsa bile gidip orayı ağzıyla hohlayıp koluyla ovalıyor :)))

güzel oldu bu dizi, bravo'nun reklamı oldu ama gri değil de kırmızı rengini kullansalar daha iyi olurdu.

fiat sponsor olmus herhalde , baska birinin arabasıda linea idi.
  • bugün BRAVO 1.4 16V TURBO 150 HP SPORT u test ettim.

benim fiat dan almayı düşünebileceğim araba BRAVO 1.4 16V TURBO 120 HP EMOTION DUALOGIC 6 ileri otomatik vites

liste fiyatı 39.600

bugün aldığım fiyat ise 37850 ytl + 7000 ytl ye 9 ay sıfır faiz imkanı. tahmini ful kasko fiyatı 800-1000 ytl civarı.

fiyat nasıl arkadaşlar kesin almaya karar verirsem dahada aşağı düşermi. aralık liste fiyatı sizce nasıl olur.kasım liste fiyatına göre birazdaha düşürürlermi acaba.

fiat otomatik vites hakkında tecrübesi olan veya kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Strabon

bugün BRAVO 1.4 16V TURBO 150 HP SPORT u test ettim.

benim fiat dan almayı düşünebileceğim araba BRAVO 1.4 16V TURBO 120 HP EMOTION DUALOGIC 6 ileri otomatik vites

liste fiyatı 39.600

bugün aldığım fiyat ise 37850 ytl + 7000 ytl ye 9 ay sıfır faiz imkanı. tahmini ful kasko fiyatı 800-1000 ytl civarı.

fiyat nasıl arkadaşlar kesin almaya karar verirsem dahada aşağı düşermi. aralık liste fiyatı sizce nasıl olur.kasım liste fiyatına göre birazdaha düşürürlermi acaba.

fiat otomatik vites hakkında tecrübesi olan veya kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum.

Merhaba test sürüşünü nerede yaptınız acaba.Birde görüşleriniz nelerdir...

• bu araç pek tutulmadı sokaklarda hiç görünmüyor
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.