Şimdi Ara

MEGANE II 1.4 AUTHENTIQUE SAHİPLERİ BURAYA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
81.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kameraman1

eyvallah kardeş senın su rs panjur ısı bıraz zor gıbı gorunuyo haberın ola
    quote:

Orjinalden alıntı: meganizm

quote:

Orjinalden alıntı: kameraman1

EVET OYLE BI DUSUNCEM VAR KARDEŞŞŞ

Hayırlısı neyse o olsun.

Canın saolsun.Aldın taktın canımız çekdi.Kaldı artık.

• Arkadaşlar cevaplar için teşekkür. Stepneyi satmaktan vazgeçtim. Bayram sonrası Atiker taktıracağım kısmetse. Bu arada lastik tamir spreyi alarak bagajda stepne taşıma külfetinden kurtulmuş bulunacağım
  • KARDEŞ EN İYİ KARARI VERMİŞSSİN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN LPG GÜZEL GÜNLERDE KULLANASINNN
    quote:

Orjinalden alıntı: METE SAYAR

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür. Stepneyi satmaktan vazgeçtim. Bayram sonrası Atiker taktıracağım kısmetse. Bu arada lastik tamir spreyi alarak bagajda stepne taşıma külfetinden kurtulmuş bulunacağım
  • HER KEZE HAYIRLI BAYRAMLAR
  • arkadaşlar 4 adet siyah kapı kolu var haberınız olsun megane ıı ıcın ıstenılırse gumusrengıde buluna bılır haberınız ola
  • dış aksam plastik arıyorsanız ben size bula bilirim 4 adet jant daha gelmiş arkadaşın eline
  • Serkan bir benim panjur gelmedi herhalde.
  • Arkadaşalr benim arac 2004 model 30bin kmde şu an satmayı düşünsem ne eder?
  • sureklı soruyorum ama yok
    quote:

Orjinalden alıntı: meganizm

Serkan bir benim panjur gelmedi herhalde.
  • aracın tam bılgılerınıde yazarsan yardımcı ola bılırız
    quote:

Orjinalden alıntı: orca

Arkadaşalr benim arac 2004 model 30bin kmde şu an satmayı düşünsem ne eder?
  • 2004 meganeII 1.4 authentique 30.000km bej rengi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat79 -- 8 Ekim 2008; 16:16:44 >
  • arkadaşım bende satmayı dusundugum ıcın baya bı pıyasadan haberım var soylekı senın arabanın vurugu kırıgı yoksa servıs bakımlıysa 19 milyar eder ppıyasa cok dusuk su aralar alım yok senın arbanın emsallerini 17 den başlayıp 20 ye kadar ilerliyo temizligine göre benim arbamda 1.4 authentique ama arbada soyle bır durum var araba dınamik paket yane kolcak derı dıreksıyon jant nıkelaj kapı kolları cd calar govde rengı ayna felan var bende 20 satıyorum ama alıcı felan yok oyle ılan duruyoooo

2004 meganeII 1.4 authentique 30.000km bej rengi
  • Şu an değil yaza değiştiricem cok sık kulanmadığımdan öylece yatıyor vuruğu şöyle sağ arka teker üsütü dönerken başka arbaya sürtüğü icin biraz ezik cok değil bende eletirmedim cokda beli olmuyor ,bakımı heryıl düzenli olarak yetkili servisde yapılıyor durum bu veridğin biligiler icin teşekürler inşallah sende satarsın aracını.
  • kardeşim sakın yaptırma araba hemen darbeli kaşesi vururlar ve fiyatı aşagıya cekmeye calışırlar bizim millet sinegin yagını cıkarmayı sever ... bide zaten sımdı kış geldi piyasa iyce bitti butun alımlar sene yaza kaldı hayırlısı beklemede yarar var kolay gelsinn....
  • kardeslerim bu aracta kac hava yastıgı var aracı yeni aldım surucu ön yolcu ve arkada arka koltukların orda 2 tane var diğer ikisi nerde??emniyet kemerinin ordamı??ben airbag yazısını göremedimde..
  • arkadaşlar merhaba..

2005 model 100.000 kmde megane sedan 1.4 autentique benzinli versiyon bu günlerde ne kadar eder?minumum ve maximum ne kadar para vermeliyim?

2006 makyajlı kasaların 2005lerden farkı görüntü dışında nedir?

100.000 kmnin üzerinde dizel almanın arıza yaşatabileceğini düşünüyorum,bu yüzden dizellere soğuk bakıyorum,bu konuda ne dersiniz?

teşekkürler..
  • beyler cıkma megane 2 jantı arıyorum faz 1 6 kollu jantı haric diğer hepsinden alablirim tanıdıgınızda veya cevrenizde satan varsa pm den ulasırsa sevinirim ...

arac megane 2 sedan faz 2
  • Arkadaşlar elinde arızalı megane ıı kartı olan var mı. Çok acil lazım.
  • 1.4 LERİN SES SİSTEMİ NASIL KAÇTANE KOLON WAR ?
  • 1.4 authentic 2005 model benzinli 114.000 de bi arac buldum bakımların tam olduğunu söylüyor,ilk kullanıcıymış ve 17.250 istiyor sizce uygun bir fiyatmıdır? şimdiden teşekkür ediyorum..
    çok acil cevaba ihtiyacım var arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.