Şimdi Ara

MEGANE II 1.4 AUTHENTIQUE SAHİPLERİ BURAYA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
161
Cevap
3
Favori
80.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: physioAMD

tanesi mi 375 anlamadım...çıkma felan mı yoksa... bu arada bu jantlar 15 inç mi yoksa 16 mı yaptın lastikleri çünkü otantik benimki 195/65/15 inç lastiklerim ....

Hayır dostum hepsi 375 lira, tanesi değil.Çıkma buldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_power

quote:

tanesi mi 375 anlamadım...çıkma felan mı yoksa... bu arada bu jantlar 15 inç mi yoksa 16 mı yaptın lastikleri çünkü otantik benimki 195/65/15 inç lastiklerim ....

hepsiyse çok ii fiyat gerçekten tanesi 100 lira bile etmiyo...hocam bu dinamik jantı varsa nerden bulabiliriz adres yada telefon pm atarsan seviniirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesör pato -- 1 Mart 2008; 1:56:55 >
  • megane 2 bölümüne bakarsan bi arkadaş galiba 300 e satıyo dinamik jantını..
  • quote:

quote:

quote:

hepsiyse çok ii fiyat gerçekten tanesi 100 lira bile etmiyo...hocam bu dinamik jantı varsa nerden bulabiliriz adres yada telefon pm atarsan seviniirim...

@kameraman arkadaşımıza pm den msj atarsan jantlar konusunda yardımcı olacaktır.Bir arkadaşı satıyor

• Selamlar,

burada herkes kolçak eksikliğinden dem vurmuş, ama bence en önemli eksiklik elektrikli yan aynalar.
    Kaldırım yanaşırken lastikleri ve jant kapaklarını yıpratmamak adına aynaların aşağıya alınması iyi oluyor ancak bu seferde işin başında ve sonunda aynaya uzanmak gerekiyor.

Gittigidiyor üzerinde elektrikli aynanın dış kısmını satan birisini bulmuştum ancak iç donanım yokmuş elinde, iç kaplama ve kontrol butonları olmadan almakta bir işe yaramayacaktı.

Ayna konusunda fiyat almış ya da araştırma yapmış birileri var mı acaba?

NOT: performanslı değil diyenler vites değiştirme işini 4000 devirden sonra (özellikle 4500 üstünde) yapmayı denesinler bakalım ne oluyor :). Şu ana kadar hiç yüzümü kara çıkartmadı sağolsun. böyle yapınca doğal olarak %10 gibi bir yaktı tüketimi artışı oluyor ama o da normal
  • Arkadaşlar Merhabalar 1,4 Sedan Megane kullanan vardır heralde araçtan memnunmusunuz çekişi falan nasıl acaba
  • Elektrikli yan aynaları servise sorduğumda hem çok pahalıya mal olur hemde sorun çıkarabilir diye bir cevap vermişlerdi bundan 1 yıl kadar önce.
  • bu elektrikli aynalar bence çokta gerekli birşey diil sürekli ayar isteyen birşey değilki bir kere ayarlayıp kullanırsınız benim asıl özellikle bu kış eksikliğini hissettiğim ısıtmalı aynalar oldu buz tutan aynada hiçbirşey göremiyorsunuz
  • Üstadım şu anda pek bir sıkıntım yok kullanımından memnunum performansta da herhangi bir düşüşte olmadı ama bitek benzin göstergesi sanki çok gidiyormuş gibi gözüküyor forumda daha önceden bunu okumuştum ama daha üstüne benzin almadım denicem bakalım
    Bakıyım şu ara sürekli gazla geziyorum 0,20 ytl civarında yakıyor 1000 km doldurayım sonra ayara görürücem sıkıntı doğuracak birşey yok şu anda umarım bu sarfiyatın daha da altına düşerim. Ama sadece şehir içinde kullandım daha hiç şehir dışında kullanmak kısmet olmadı

quote:

Senin lpg ne alemde bir sıkntın yok galiba dimi

• quote:

Orjinalden alıntı: Zeus_Ferre

Üstadım şu anda pek bir sıkıntım yok kullanımından memnunum performansta da herhangi bir düşüşte olmadı ama bitek benzin göstergesi sanki çok gidiyormuş gibi gözüküyor forumda daha önceden bunu okumuştum ama daha üstüne benzin almadım denicem bakalım
    Bakıyım şu ara sürekli gazla geziyorum 0,20 ytl civarında yakıyor 1000 km doldurayım sonra ayara görürücem sıkıntı doğuracak birşey yok şu anda umarım bu sarfiyatın daha da altına düşerim. Ama sadece şehir içinde kullandım daha hiç şehir dışında kullanmak kısmet olmadı

quote:

Benzin göstergeni gerçek halinde görmek istersen aracını test modunda çalıştırman yeterli.Ama bunu yaparken geçilen km yi bir kenara not al çünkü geçilen km sıfırlanıyor.Ben genelde benzin ışığı kırmızı yanınca hemen test modunda çalıştırıp araçta ne kadar benzin kaldığını görebiliyorum.Belki biliyordun bu durumu ama ben yinede hatırlatıyım dedim

• Kardeş arabayı alalı çok fazla olmadı zaten onun için bu gibi teknik konuları pek bilmiyorum. Ama test modunda nasıl çalıştıracağımı anlatırsan mutlaka denerim.

quote:

quote:

Üstadım şu anda pek bir sıkıntım yok kullanımından memnunum performansta da herhangi bir düşüşte olmadı ama bitek benzin göstergesi sanki çok gidiyormuş gibi gözüküyor forumda daha önceden bunu okumuştum ama daha üstüne benzin almadım denicem bakalım

quote:

Benzin göstergeni gerçek halinde görmek istersen aracını test modunda çalıştırman yeterli.Ama bunu yaparken geçilen km yi bir kenara not al çünkü geçilen km sıfırlanıyor.Ben genelde benzin ışığı kırmızı yanınca hemen test modunda çalıştırıp araçta ne kadar benzin kaldığını görebiliyorum.Belki biliyordun bu durumu ama ben yinede hatırlatıyım dedim

• Test modunda çalıştırmayı başardım en sonunda
    Gerçekten çok eğlenceli bir işlem bütün göstergeler şenlik havasını alıyor...
    Benzin değerimin gerçek şeklini gördüm çok sevindim gerçekten
  • quote:

Test modunda çalıştırmayı başardım en sonunda
    Gerçekten çok eğlenceli bir işlem bütün göstergeler şenlik havasını alıyor...
    Benzin değerimin gerçek şeklini gördüm çok sevindim gerçekten

Benzin göstergen kırmızıya her düştüğünde bu işlemi tekrarlarsın artık
    Ama unutma geçilen km sıfırlanıyor,hafızanda tut

• Arkadaşlar kolçak olmadan olmuyor mutlaka bir çözümünü bulmalıyız yokmu şöyle güzel ve sırıtmayacak bir kolçak bilen
  • walla ben şimdiye kadar görmedim öylbir model çıkma olarakta kolay bulunmayan bir parça internetteki modeller birbirine çok benziyo. sıradışı birşey sırıtmıcak birşey gören yokmu
  • http://www.meganeforum.net/forum/megane_2_kol_dayama_sorununu_hallettim_kolcak-t705.0.html

Bu adreste 2 tane kolçak örneği var ben ikincisini beğendim.İlk resimdeki hoş ama ikinci resim daha uygun gibi göründü bana.
  • İST OTURAN ARKADAŞLAR ORJİNAL KOLCAK OLAYI COK BASİT ABİ GİDİP CIKMACILARA ALACAKSIN EYR OKSA ADAMA DİYECEKSİN DUSTUGU ZAMAN MUHAKKAK ARA ALICAM HEMEN DIYECEKSIN YADA KAPORA VERCEKSİN INSAN ALMAK ISTESIN HER ŞEYI YAPAR BEN YAPTIM ARKADAŞLAR KOCAKTA BULDUM JANTTA BULDUM SİSTE TAKTIMMMM TEK İŞİM KALDI ODA RED POWER KOLCAK BULMAK ONUDA SIPARİŞ VERDİK AMA DAHA DUŞMEDİİİİ
  • dostum doğru söylüyorsun işin peşinden koşmak lazım oturduğun yerden olmuyor. jant içinse aslında ben istiyorum fiyatıda çok iyi ama bu aralar mali durum sakat su an lastikler benim için en acili ama durumu düzeltirsem ilk temas kuracağım kişisin tabi o zamana kadar kalırsa
    ayrıca kendi şahsım adına söyliyim satıcı falan hiç aklımdan geçirmedim walla tüm samimiyetimle söylüyorum
  • serkan forumda bir kaç kişi jant almaktan bahsediyordu seninle irtibata geçemdilermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kameraman1

HE BİDE UNUTMADAN SOYLEYEYIM ORJİNAL JANT VAR BİTAKIM KİMSE ALICI OLMADI YANI SIZIN ICIN KANAL BULDUM DEGERENDİRMEDİNİZ SATICI SANDINIZ BENI BI TEK RED POWER IŞINI HALLETCEM BASKA BISE YAPMIYCAMM BEN ANLAYAMADIM BURDAKI ARKADAŞLARI ZATEN

serkan hocam jantlar hakkında konuşmuştuk seninle gerçekten çok yardımın dokundu alışveriş olmasa bile ben sana çok teşekkür ederim...jantları alamamdaki olay tamamem benim mali durumumdur... yoksa böyle bir fırsatı kaçırmak istemezdim... asla seni satıcı olarak görmedim ...söylediğin sözlere inandım... eğer konuşmalarımdan seni satıcı olarak gördüğümü anladıysan beni yanlış anladığını söylemek isterim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesör pato -- 13 Mart 2008; 23:06:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.