Şimdi Ara

SAATLER (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu çinliler Tourbillon'da iyi iş çıkartıyorlar.

Bu çin tourbillon'u çok hoşuma gitti ama "fiyatı 4.400€" keşke 1000$ civarı olsaydı.

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

• Çoğu güzel saat İsveç yapımı oluyo. Ordan almaya kalksak daha ucuz mu olur yoksa daha pahalı mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark n Blue

Çoğu güzel saat İsveç yapımı oluyo. Ordan almaya kalksak daha ucuz mu olur yoksa daha pahalı mı?

Hayır dostum tourbillon CHINA MADE.

Fazla fark olmaz fiyatta çinden alsanda aynı saati.
  • Arkadaşlar Saat zirvesi oldu mu???
    Beni sabah hastaneye çağırdılar, sabah 10:00-dan 11:00a kadar şark kahvesindeki adamın beynini harab ettim, sürekli Saat Zirvesinden birisi var mı burda diye seslendirdim adama ama kimse yokmuş, birisinin cep numarasını alacaktım ki nerdeyseniz oraya geleyim diye...bir şey anlamadım gitti.. naptınız görüştünüz mü?
  • bu saatlerin tahmini fiyatı bence en az 500liradır belki de daha fazla... 500 liraya otomatik bir Seiko ya da Tissot veya Hamilton almanız daha doğru bir karar olur... bu markaların kullandıkları otomatik mekanizma uzakdoğu yapımıdır muhtemelen..

quote:

Orjinalden alıntı: ben böyle hayatın

1-
     SAATLER

2-
     SAATLER

iki saat arasında kaldım sizce hangisi fiyatları aynı

• Ogameci,
    Hocam Dark n Blue arkadaşımız yanlış anlamadıysam genel olarak isviçre saatlerini oradan alsak daha uygun fiyata olur mu diye sordu..

Dark N Blue,
    dostum, bu konuyu tartışmıştık forumda, fiyatlar aşşa yukarı aynı.. zaman zaman ordaki yılbaşı falan indirimleri oluyormuş bi o dönemlerde uygun fiyatlara bulunur saatler.. ama zaman zaman da turkiyede oradan daha ucuz fiyata bulursunuz bazi isviçre markalarını..bence turkiyede iyice araştırdığınız zaman ve sabırla beklediğiniz zaman istediğiniz bir saati çok uygun fiyata bulabilirsiniz..
  • quote:

1-
     SAATLER

2-
     SAATLER

bu saatler gg de daha uygun fiyattan satılıyor Guess 350 civarında Tommy ise 275 bu meblalara Seıko-Cıtızen alınabilir kalite ve dayanıklılık açısından daha iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Azizim

quote:

1-
     SAATLER

2-
     SAATLER

bu saatler gg de daha uygun fiyattan satılıyor Guess 350 civarında Tommy ise 275 bu meblalara Seıko-Cıtızen alınabilir kalite ve dayanıklılık açısından daha iyi.

eğer tommyi alırsam gg dan alıcam adam 240 tl ye veriyor ama guess i alıcam yurtdışından kargo dahil 210 tl tommy belki kalitesiz olabilir ama guessin kalitesiz oldugunu sanmıyorum sonuçta sadece saatle ilgilenen bir marka

• Guess sadece saat üretmez çanta,giyim,ayakkabı vs. ürünler de üreten bir marka.
  • dünden beri merakla bekliyorum,zirveden haber yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vervito

Arkadaşlar Saat zirvesi oldu mu???
    Beni sabah hastaneye çağırdılar, sabah 10:00-dan 11:00a kadar şark kahvesindeki adamın beynini harab ettim, sürekli Saat Zirvesinden birisi var mı burda diye seslendirdim adama ama kimse yokmuş, birisinin cep numarasını alacaktım ki nerdeyseniz oraya geleyim diye...bir şey anlamadım gitti.. naptınız görüştünüz mü?

Sabah saat 10 dan 10,45 e kadar oradaydık kimse birşey söylemedi, sormadı.
    Görüştük, çok güzel bir gündü, çok keyif aldığımızı düşünüyorum.
    Buradan katılımcı arkadaşlara teşekkürlerimi tekrarlıyorum.
  • zaman bulduğum anda zirve ile ilgili bikaç fotoğraf ve hikaye yazarım. ama kısaca söyliyeyim başından sonuna kadar dolu dolu ve müthiş eğlenceliydi.üstatlarıma çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar bu çinliler Tourbillon'da iyi iş çıkartıyorlar.

Bu çin tourbillon'u çok hoşuma gitti ama "fiyatı 4.400€" keşke 1000$ civarı olsaydı.

SAATLER

Saat budur abi.
  • Beyler merhabalar

biraz bi süre uzak kaldım forumdan, seyahatte idim ve bakamadım foruma. Konu almış başını yürümüş, ama gözüme bir şey takıldı ve onu aydınlatmak istedim. Kim olduğunu hatırlamıyorum ama Guess Collection saatlerine moda markası denilmiş, Guess saatler moda markasıdır, Guess Colleciton son 2 seneye kadar moda markası idi ama son 2 yıl artık isviçre yapım saatler arasında adı anılır ve çok iyi müşteri ve kalite potansiyeline ulaşmış, çok iyi işçiliklere sahip olan özel tasarlanarak isviçrede üretilen ve PIRLANTA,SWISS STEEL,SERAMİK,SEDEF,AUTOMATİC ETA MAKİNALARİ,ELDİKİMİ DERİ KAYIŞLARA bünyesinde bulunduran bir saat markası haline gelmiştir ve son 2 yılda Genevre saat fuarında Swiss saatler arasında en çok ilgi çeken markalardan biri olmuştur, raymond weil, tissot gibi markalar arasında yerini almıştır, şu anda da çok yüksek satış rakamlarına sahip bir markadır. ve bügün guess collecition a verilecek 1000 tl civarı fiyatlar tam yerinde kalitesinde fiyatlardır ve özgün ve modern tasarımı olan bir saate sahip olmuş olursunuz.

bazı modeller.
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER

ve YENİ ÇIKACAK GUESS COLLECTİON LAR ETA 7750 YE SAHİP ve safir crystal cama sahip.
     SAATLER

SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyaliv -- 21 Haziran 2009; 19:03:23 >

• 1000 Lira'ya Tissot almak varken Guess almak açıkçası pek mantıklı değil içinde ETA kullanılıyor diye Guess gibi moda markasına para verilmez Tissot 150 yıldır sadece saat üreten bu konuda profesyonel bir marka haline gelmişken Guess ne kadar mal ürün satsam benim için o kadar kardır hazır ismim de dünyada marka olmuşken saat işine de el atayım mantığı ile hareket eden bir firma adamlar nerde kazanç işi var oraya el atıyorlar buna Armani,Tommy,D&G vs gibi markalar da dahil ve bu markalar ne üretse aynı ürünü üreten profesyonel markalarla aynı fiyattan hatta daha yüksek meblalara satan firmalardır.Tam bir kapitalist mantığı ile haraket ediyorlar.Ayrıca bu tür moda markaların 2. el piyasası da kötü aynı fiyattan alınan bir Tissot ile Guess'i 2.el olarak satmak istesen Tissot en az 2 kat daha yüksek bir fiyattan alıcı bulur nedeni ise bir SAAT MARKASI olmasıdır.
  • Üstteki ilk iki modelde Cartier'i taklit etmiş alttaki modelde de Zenith'i kendine özgü bir tasarımı olmayan moda markası.
  • quote:

1000 Lira'ya Tissot almak varken Guess almak açıkçası pek mantıklı değil içinde ETA kullanılıyor diye Guess gibi moda markasına para verilmez Tissot 150 yıldır sadece saat üreten bu konuda profesyonel bir marka haline gelmişken Guess ne kadar mal ürün satsam benim için o kadar kardır hazır ismim de dünyada marka olmuşken saat işine de el atayım mantığı ile hareket eden bir firma adamlar nerde kazanç işi var oraya el atıyorlar buna Armani,Tommy,D&G vs gibi markalar da dahil ve bu markalar ne üretse aynı ürünü üreten profesyonel markalarla aynı fiyattan hatta daha yüksek meblalara satan firmalardır.Tam bir kapitalist mantığı ile haraket ediyorlar.Ayrıca bu tür moda markaların 2. el piyasası da kötü aynı fiyattan alınan bir Tissot ile Guess'i 2.el olarak satmak istesen Tissot en az 2 kat daha yüksek bir fiyattan alıcı bulur nedeni ise bir SAAT MARKASI olmasıdır.

arkadaşım bugün kolundaki saat rolex, omega ve daha üstü bi saat olmadığı sürece asla ikinci eli olmaz anca arkadaşına satarsın o da olmüş parasına bugün hiçbir saatçi ikinci el tissot, seiko gibi markaları 30-40 yıllık saat olmadıkça para vermez ve guess in 1000 tl alacağın saatin çelik kalitesini hiçde göz ardı edilmez GUESS marka saat moda markasıdır, GUESS COLLECİTON bügün artık uluslararası platformda adı geçer yere sahip bir saat markasıdır bu genevre fuarında verilen başarı ve kalite ödülleri ile de kabul edilmiştir. kapitalistlik değil bu durum kalitedir eline aynı fiyatlardaki guess colleciton ile tissotu bir al bak kaliteleri aynıdır. tissot a da ikinci el satma fikrin oldukça ilginç ayrıca... sanki rolex satıyormuş gibi konuşuyorsunuz. ikinci el bir tissot anca 20-30 yıllık bir saatse para eder, diğer türlü anca 1/3 fiyatına arkadaşına satarsınız. Guess saatlerine yorum yapmadan bir Guess Collection bayisinde incelemenizi tavsiye ederim. AYRICA ETA MAKİNA HİÇ KÜÇÜMSENECEK MAKİNA DEĞİLDİR. TAG HEUER GRAND CARRERA SERİSİ DE ETA 7700 SERİSİ OTOMATİK KULLANMAKTADIR.

• quote:

Üstteki ilk iki modelde Cartier'i taklit etmiş alttaki modelde de Zenith'i kendine özgü bir tasarımı olmayan moda markası.

Bu modeller paşa ve zenith i taklit etme değil Guess Collection kendi patentinde olan modellerdir. cartier pasha nın tasarımda daha farklı detaylar vardır.bu kadar on yargılı olmayın bu markaya karşı.... kalitesini gidin bir bayiide inceleyin.....
  • Saat kullanıcıların çoğu bir saati 30-40 yıl kullanmaz mesela bu forumdaki kullanıcıların çoğu maddi imkanları olsa her ay saat almak isteyen kişilerdir.Ayrıca 30-40 yıllık bir Tissot çil olma ihtimali çok düşük olsa bile eğer limited model değilse cüzi bir fiyattan satılır benim 2.elden kasıtım 5-10 sene gibi bir zaman aralığında satmak istesen Tissot Guess'e göre çok daha yüksek meblalardan satılır.Şu an çil durumda bir Tissot chrono sahibi olsam gg'de o saati almak isteyen birçok saat tutkunu insan var.Yani arkadaşıma ucuz fiyattan satmak gibi bir durum söz konusu olamaz.Bir Tissot ile Guess aynı kalitede olsalar bile Tissot almak her zaman daha mantıklıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ziyaliv

quote:

Üstteki ilk iki modelde Cartier'i taklit etmiş alttaki modelde de Zenith'i kendine özgü bir tasarımı olmayan moda markası.

Bu modeller paşa ve zenith i taklit etme değil Guess Collection kendi patentinde olan modellerdir. cartier pasha nın tasarımda daha farklı detaylar vardır.bu kadar on yargılı olmayın bu markaya karşı.... kalitesini gidin bir bayiide inceleyin.....

Detay olacak elbet birebir kopya edecek değil ya ama Cartier'e çok benziyor bu da markanın kendine özgü bir tasarıma sahip olmadığını gösterir.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.