Şimdi Ara

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı: (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
17
Favori
316.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • canlansa nolcak adam akıllı konusulmuyor ki.. yok hacı misi sürün yok mis gibi ter kokusu. Doğru dürüst bir şey konusulmaz oldu bu forumlarda...

esmer tenliyim baharatlı parfüm ii gidiyor öneriler neler dedim adam sucuk ye demiş ya ... bu adam senle benle aynı oksijeni yakıyor :)
  • beyaz tenliyim 10 dakika denize girip güneşte kalsam 2. dereceden yanıklara sahip oluıyorum bana nasıl bi parfüm gider hangisi gider?
  • Kumarala ne gider ? Şu avatarda gördüğünüz garibana ? Gerçi 5-6 parfüm kullanıyorum ama bu işi cidden iyi bilen biri varsa diye soriyim dedim Baharatlı parfüm demeyin lütfen kullanmak istemiyorum
  • kardsm ben
    GIVENCHY INSENSE ULTRAMARINE EDT ERKEK PARFÜMÜ aldım süper bir kokusu var kalıcıda .. hem cok baharatlı değil hele bir süre sonra acayip güzel kokmaya başlıyor .Öle her parfümü beğenmem ama bu cok güzell!. kumrala iyi gider bence ... bide avon signature var bu ay indirimde dene derim ... istersen annem avon yapıor bulamazsan bir yer de ben geliş fiyatına yollarım sana ..

bu arada işi iyi bilen biri demişsin ben görmedim sadece paylaşma amaçlı yazdım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 20 Mayıs 2008; 11:33:17 >
  • bu listedeki en ucuz parfüm ne kadar acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

kardsm ben
    GIVENCHY INSENSE ULTRAMARINE EDT ERKEK PARFÜMÜ aldım süper bir kokusu var kalıcıda .. hem cok baharatlı değil hele bir süre sonra acayip güzel kokmaya başlıyor .Öle her parfümü beğenmem ama bu cok güzell!. kumrala iyi gider bence ... bide avon signature var bu ay indirimde dene derim ... istersen annem avon yapıor bulamazsan bir yer de ben geliş fiyatına yollarım sana ..

bu arada işi iyi bilen biri demişsin ben görmedim sadece paylaşma amaçlı yazdım ...

GIVENCHY INSENSE ULTRAMARINE kullandım ve gerçekten bi kaç kişi sordu.. ilk sıkıldığında içki gibi kokan bi parfüm ama güzel yani hakkını yememek lazım.... Valla orj. parfüm alacak kadr param yok değilse sizden alırdım gelişine bikç parfüm :))

• Rochas
  • 212 men burberry clasıc jıl sander sport bu parfumlere dıkkat edın beyler..
  • Bu Bahsi geçen strawberry sitesinde 212 adlı parfüm 2 çeşit olarak gözükmekte

212 normal ve 212 sexy men olarak..

Hengisini alalım yani..
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

Bu Bahsi geçen strawberry sitesinde 212 adlı parfüm 2 çeşit olarak gözükmekte

212 normal ve 212 sexy men olarak..

Hengisini alalım yani..

212 men dostum
  • 212 men var bide 212sexy men var.. kokusu arasında cok fark var mı ya ? 212 men güzel baya 212sexy men ondan daha mı güzel?

krdsm para sorun deil zati 22.5 e gelio :) iste beleş yollayaym :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 21 Mayıs 2008; 0:01:55 >
  • yaz için hangi parfümleri önerirsiniz ?
  • yaz için ferah kokular iyi gider.

bulgari aqua

davidoff cool water iyi gider sanırsam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

212 men var bide 212sexy men var.. kokusu arasında cok fark var mı ya ? 212 men güzel baya 212sexy men ondan daha mı güzel?

krdsm para sorun deil zati 22.5 e gelio :) iste beleş yollayaym :P

212 men hepsinden güzel
  • Parfümün tenle uyuşmasını anlamıyorum ben orjinal almayı düşünüyorum ama ya tenimle uymazsa diye düşünüyorum beyaz tenliyim böyle sütlaç gibi yaş 18 spor şeyler istemiyorum böyle biraz asil kokucak birazcık ağır ve kalıcı olacak Jean Paul düşünüyorum ama bide Rochas var sizin önerileriniz neler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

Parfümün tenle uyuşmasını anlamıyorum ben orjinal almayı düşünüyorum ama ya tenimle uymazsa diye düşünüyorum beyaz tenliyim böyle sütlaç gibi yaş 18 spor şeyler istemiyorum böyle biraz asil kokucak birazcık ağır ve kalıcı olacak Jean Paul düşünüyorum ama bide Rochas var sizin önerileriniz neler

Yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

Parfümün tenle uyuşmasını anlamıyorum ben orjinal almayı düşünüyorum ama ya tenimle uymazsa diye düşünüyorum beyaz tenliyim böyle sütlaç gibi yaş 18 spor şeyler istemiyorum böyle biraz asil kokucak birazcık ağır ve kalıcı olacak Jean Paul düşünüyorum ama bide Rochas var sizin önerileriniz neler

rochas men ama tavsıyem 212 men yada burberry sana dostum
  • Yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Yukarı

up ya up
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.