Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
15
Favori
138.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorum icin tesekkurler benzinli araclarin vergisi 120-140 euro dizel ise 300 euro civari ve dizel araçların bakiminin masrafli oldugunu soyluyorlar ayrica zafira dizel kullananlari gordugumde soruyorum satip benzinlinlisi alicam diyorlar ama simdide citroen berlingoya sardim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese iyi akşamlar. teçrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum benim 2005 zafira b 1.9 enjoy active selenc var afl far mevcut kontağı açar açmaz farlar yanıyor kapalı konumdada yanıyor sadece kontağı kapatınca sönüyor neden olabilir acaba bilgisi olan arkadaş beni bilgilendirirse cok sevinirim.
  • timucingfb T kullanıcısına yanıt
    Benzinlisi turbo motor ise düşünülebilir. Türkiye deki bakım maliyetleri çok farklı değil...en azından benim önceki ford cmax öyleydi. Berlingo yu hiç bilmiyorum maalesef

• Arkadaşlar 2008 1.6 benzinli zafira aldım. 100binde Lpg taktırmak istiyorum. para 2.planda en iyi en verimli hangi marka lpg taktirabilirim. Bilgisi ve tecrübesi olan. kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim.

• mexus06 M kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında bazı ülkelerde gündüz ve gece farlar açık olarak seyahat etme kuralı var. Bu nedenle far anahtarı hangi pozisyonda olursa olsun farlar kontak açık olduğu müddetçe yanıyor. Örneğin Çek Cumhuriyetinde. Aracınız yurtdışı için üretilmiş olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

Arkadaşlar 2008 1.6 benzinli zafira aldım. 100binde Lpg taktırmak istiyorum. para 2.planda en iyi en verimli hangi marka lpg taktirabilirim. Bilgisi ve tecrübesi olan. kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim.

Olmuyor hocam 2. Zafiram ikisindede landirenzo taktırdım en uygun o dediler ama bi süre sonra arızalar sorunlar başlıyor. Başta ateşleme bobini sorunu

• Prins marka kitle sorun yaşamazsiniz diye tahmin ediyorum. Bir se sivi lpg sistemlerini araştırmaniz iyi olur.

• orucreis13 O kullanıcısına yanıt
    bilginiz için çok teşekür ederim. yanlız muanede sıkıntı çıkarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burock3427

Prins marka kitle sorun yaşamazsiniz diye tahmin ediyorum. Bir se sivi lpg sistemlerini araştırmaniz iyi olur.

Prins Kitle anlaşıcam galiba. 1800 tL fiyat çıkardılar. Hafta gidip taktırıcam.

Ama şu Direct LiquiMax (DLM) olayını sorucam mutlaka.

Sıvı LPG derken yeni bir sistemi acaba bu ? Montajını yapan firmalar varmı acaba ?
  • Arkadaslar peki bu 2006-2010 zafiralarda arka yolcu kisimlarinda hava yastiklari varmi ? Berlingo ve zafira arasinda kaldim ...
  • chamurpeace kullanıcısına yanıt
    Sıvı lpg dediğim sizin DLM dediğiniz sistem. Aracın kendi enjektörlerini kullanıyordu bahsettigim sistem yanlisim yoksa. Prins iyi seçim.

•  OPEL ZAFİRACILAR
  • Merhaba, 2000 model zafira var . Aracın altında stepne yerinde simit tüp var. Muayenede tüp ile egzoz birbirine çok yakın, araya saç yaptırmalıyım isim dediler muayeneden kaldık. Hiç yaptıran var mı
  •  OPEL ZAFİRACILAR arkadaslar bu paketlerin ozellikleri nedir ?
  •  OPEL ZAFİRACILAR

Arabanin ozellikleride bunlar 1.9 dizel 150 ps 245 bin kilometrede ve fiyati 4500 euro alinabiirmi ?
  • Mrb 2012 2.0 dizel otm. Zafira almak istiyorum satarken çok uğraşırım diye korkuyorum.2.0 diZeli çok gürültülü mü çalışıyor? Forum da birisi böyle yazmıştı.bir de herhangi bir arıza veya parça lazım olduğunda nasıl bulabilirim malum çok yaygın bir araba değil aynı zamanda ustası da zor bulunur.otomatiği tork konvertör lü müdür eğer öyleyse sağlam bir şanzıman diye biliyorum uzun oldu ama aklıma yakılanlar bunlar.şimdi ki arabam a4 2.0 tdi bu aracı aratır mı sizce tercih sebebim ise 3 çocuk kalabalık olmamız

• Selam uzun bir araba arayışı sonrası 2.ci aracımı 2005 model zafira elegance aldım 1.5 ay oluyor şu ana kadar kadar gerek bagaj kapasitesi gerek 7 koltuk olması mükemmel bir artısı çekiş , özellikleri ve konfor ideal.
    Benim ihtiyacım hız sabitleyicisi taktırmak istiyorum.Bi ustaya gittim 4000tl dedi özel servise gittim 800tl civarı fiyat verdi istanbulda bu işi halledebileceğim yönlendirme yapabilecek arkadaşlar varmıdır ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CELİL05 -- 14 Mart 2017; 15:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CELİL05

Selam uzun bir araba arayışı sonrası 2.ci aracımı 2005 model zafira elegance aldım 1.5 ay oluyor şu ana kadar kadar gerek bagaj kapasitesi gerek 7 koltuk olması mükemmel bir artısı çekiş , özellikleri ve konfor ideal.
    Benim ihtiyacım hız sabitleyicisi taktırmak istiyorum.Bi ustaya gittim 4000tl dedi özel servise gittim 800tl civarı fiyat verdi istanbulda bu işi halledebileceğim yönlendirme yapabilecek arkadaşlar varmıdır ???

araç hız sabitleyicisi uyumlu (cc uyumlu)
  • mumet40 M kullanıcısına yanıt
    2 litre dizel motor biraz eski bir teknoloji ve dışarıdan gürültülü olduğu söylenir. Ama Zafira yalıtım konusunda iyi olduğundan çok rahatsız edeceğini sanmıyorum. İkinci el konusunda ise ilanlar bir süre sonra kalktığına göre bir şekilde satılıyordur diye düşünüyorum. Sonuçta bu segmentin genelde ikinci eli yavaştır. Biraz sabırlı olmak gerekir. Otomatik şart değilse 1.6 cdti tavsiye ederim. Çekiş ve sessizlik konusunda tatminkar bir motor ama malesef sadece manuel vites.

• Zafira'm aldığımdan beri ilk kez fena köstü bana Çelik sübap değişimi işçilik bakım vs filan derken totalde 2300 lira fatura çıktı Mecburen ödeyip binecem ...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.