DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
28'İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) K .LIĞI ANKARA MAMAK
614
Cevap
10
Favori
364.073
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 28'İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) K .LIĞI ANKARA MAMAK
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      6 Mesaj
      18 Mayıs 2009 15:20:43
      Mrb arkadaşlar benim sözlüm balıkesir bakım okulundan çavuş eğitimi aldı ve usta birliği Ankara/Mamak Barış gücü olarak çıkmış ? Bana biraz bilgi verir misiniz? Barış Gücü hakkında yazılanları okudum ve gerçekten korktum kötü birşey mi :( ne yapar herkez gider mi yurt dışınaa vee en önemlisi orada eğitimde olanlar sevdiklerini arayabiliyolar mı hergünn ???

• Er
      6 Mesaj
      18 Mayıs 2009 15:22:57
      Eğitimleri nasıl? yorucu mu?

• Er
      6 Mesaj
      19 Mayıs 2009 09:51:11
      Barış Gücü hakkında bilgi lütfennn?

• Yarbay
      32857 Mesaj
      20 Mayıs 2009 13:17:19
      Arkadaşlar, benim de Ank. / Mamak çıktı askerlik. Cuma günü teslim olacam inşallah

Muhabere yazıyor Silüs'de

Ne cidir ne yapar Muhabere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Furious* -- 20 Mayıs 2009; 13:17:43 >

• Yüzbaşı
      911 Mesaj
      22 Mayıs 2009 19:36:55
      @Furious
      Tam olarak nereye geldin açık olarak yazar mısın?

@cavus sözlüsü
      Sende sözlünün tam olarak hangi tabur da görev yaptığını yazarsan daha net bilgi verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkkeyp -- 22 Mayıs 2009; 19:40:47 >

• Er
      6 Mesaj
      25 Mayıs 2009 13:34:44
      henüz belli değil bizim bu hafta içinde belli olucak genelde nereye düşenler yurt dışına gidiyor? Silüsünde barış gücü askeri yazıyordu acemiliğini balıkesirde 75 günlük araç bakım çavuşu olarak yaptı...

• Er
      6 Mesaj
      26 Mayıs 2009 09:24:06
      Şu anda bakım çavuşu olarak karargahta 1 ay sonra kesin yeri belli olucakmış

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      26 Mayıs 2009 16:40:10
      Bende askerliğimi 87/4 tertip olarak tank taburunda bölük yazıcısı olarak yaptım, eğer bu tabura düşerseniz yardımcı olabilirim.Olanakları diğer taburlara oranda daha iyidir.

PSN : S1NaNs - XBL : S1NaNs
    • Yüzbaşı
      729 Mesaj
      26 Mayıs 2009 16:42:50

quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Arkadaşlar, benim de Ank. / Mamak çıktı askerlik. Cuma günü teslim olacam inşallah

Muhabere yazıyor Silüs'de

Ne cidir ne yapar Muhabere

Muhabere olanlar genelde rahat ederler, tabur habercisi yada telsizcisi olursan askerliğin bitmiş demektir

• Er
      6 Mesaj
      28 Mayıs 2009 10:54:37
      Karargah nasıl bir yer peki? Bakım çavuşu orada .

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      28 Mayıs 2009 11:25:47

quote:

Orjinalden alıntı: cavus sözlüsü

Karargah nasıl bir yer peki? Bakım çavuşu orada .

Karargah bölüğü taburun idari işlerinin yapıldığı yerdir.Genelde bu bölükten tabur k. habercileri ve şöförleri, s yazıcıları, banyocular, kazancılar, gazino ve kantin sorumluları çıkar.Sözlünüz bakım çavuşu olduğundan büyük ihtimal taburun bakım kısmında garaj çavuşluğu yapacaktır. Garaj çavuşluğunu görevi tabur garajındaki araçların bakım ve düzeninden sorumludur, ayrıca dış veya iç göreve çıkacak araçlara çıkış yetkisi vermesidir.

• Er
      1 Mesaj
      24 Temmuz 2009 20:36:46
      merhaba benim nişanmlımın uzun dönem askerliği samsundan sonra ankara mamak barış gücü afganistan olarak çıktı nişanlım müzik öğretmeni bunun orda herhangi bi yararı olabilirmi illaki afganistana mı gidiyorlar birde telefon problemi varmı orda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• Çavuş
      66 Mesaj
      10 Ağustos 2009 01:15:30
      Öncelikle sayfayı baştan sona okudum, ne biliyim biraz korktum biraz sevindim bazende kahkahalar atarak güldüm. Ben şu an dağıtım iznimdeyim yani bu günü saymazsam bana 6 gün içinde cevap yazmazsanız nasıl bir yere gidiyorum kafamda hiç bir şey olmayacak ama yazarsanız en azından nelerle karşılacağımı bilir buna göre gardımı alırım. Balıkesir Çavuş Eğitim Birliğinde Tırtıllı araçlarda acemiliğimi tamamladım iyi kötü 75 gün bıraktım balıkesirde ve dağıtımım 28. Mekanize Piyade Tugayı Lojistik Destek Komutanlığı Geri Hizmet Bölüğü olarak çıktı sanırım bu verdiğim adreste parentez içinde Barış gücüde var ama bende ki ingilizce oyun ingilizcesi Gideceğim yere Onbaşı olarak gideceğim soracağım sorular şu. Lojistik Destekden beni verecekleri yerler nereleri olabilir. Sivildeki mesleğim muhasebe ve ayrıca Adli katiplik yapmışlığımda vardır Devrecilik var mı Bir Malatyalı olarak oradan ne ummalıyım neyse lafı daha fazla uzatıp gözlerinizi yormayayım yardım eden yazan yazmayan herkesden Allah razı olsun Sevdikleri askerde olanları bir an önce kavuştursun

BİZİ ŞAFAK DEĞİL
      HASRET YORACAK

• Çavuş
      77 Mesaj
      10 Ağustos 2009 11:07:26
      28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI ANKARA KISA DÖNEM ER

• Er
      5 Mesaj
      10 Ağustos 2009 12:48:48
      Selam

Kısa Dönem Er

28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI ANKARA

isteyen eklesin zero_cool979@hotmail.com

• Yüzbaşı
      516 Mesaj
      11 Ağustos 2009 13:00:57
      Kısa dönem er...

Bizi sevenleri üzmeyelim baba... ||
      Metin OKTAY
    • Er
      4 Mesaj
      14 Ağustos 2009 03:03:48
      merhabalar ben aysun size bir şey sormak istiyorum... benim eşim ankara mamak a kısa dönem olarak gitti iki gün önce.. ilk önce 2. tabura almışlar bana telefon edebiliyordu şimdi 4. kolorduya geçmiş orası hakkında biraz bilgi verir misiniz çok endişeliyim burada yazanları okudukça daha da korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Çavuş
      66 Mesaj
      15 Ağustos 2009 13:33:47
      Ablacım bende askerim öncelikle korkulacak bir şey hele ki kısa dönem hiç merak etme farzet ki 5 aylık bir tatile gitti sadece içtima çilesi var onun dışında inancın olsun ki 10 numara askerlik... En azından şöyle düşün Ankara gibi yerde, Rütbelilerin en fazla olduğu yerde ne kadar zulüm görebilir ki ? Her şey orada şeffaf iken...

Var gerisini sen düşün öbür türlü anlatıp konuyu uzatmanın gereği yok, inan endişe etmenin gerği yok Allah kavuştursun bir an önce

• Er
      4 Mesaj
      16 Ağustos 2009 22:27:06
      pihacu çok sağol sanırım bu süre öyle ya da böyle geçecek allahtan çok daha kötü bir yer çıkmadığına dua ediyorum allah bütün askerlerimize ve yakınlarına sabırlar versin umarım herkes sağ salim yuvasına sevdiklerine döner

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      17 Ağustos 2009 12:01:23

quote:

Orijinalden alıntı: ebruli_dem

merhaba benim nişanmlımın uzun dönem askerliği samsundan sonra ankara mamak barış gücü afganistan olarak çıktı nişanlım müzik öğretmeni bunun orda herhangi bi yararı olabilirmi illaki afganistana mı gidiyorlar birde telefon problemi varmı orda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Barış gücüne düşenlerin hepsi yurtdışına gitmiyor, bazı eğitimleri ve elemeleri var. Bir kısmı tugay içersinde kalıyor. Eğer Afganistan' a giderse orada ücretsiz telefon ve internet haklarından yararlanabiliyorlar.

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      17 Ağustos 2009 12:05:51

quote:

Orijinalden alıntı: karazoom

merhabalar ben aysun size bir şey sormak istiyorum... benim eşim ankara mamak a kısa dönem olarak gitti iki gün önce.. ilk önce 2. tabura almışlar bana telefon edebiliyordu şimdi 4. kolorduya geçmiş orası hakkında biraz bilgi verir misiniz çok endişeliyim burada yazanları okudukça daha da korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

4. Kolordu daha önce bulunduğu 2.taburdan olanakları bakımından daha iyi biryer, fakat rütbeli çok. 4.Kolordu yemekhaneye yakınlığı ve bünyesinde tugaydaki tek internet cafeyi barındırmasıyla 2.tabura göre daha güzel.

• Teğmen
      133 Mesaj
      17 Ağustos 2009 20:05:12
      Tugay ve Kolordu aynı kışla içerisinde. Kolordu tugaya oranla biraz daha rahattır. Tugay komutanı ve kolordu komutanı şeker gibi insanlardır. Bu şekerlikleri kışlaya da yansır. Çok sivri hareketler olmadığı sürece spor yapıp forma girerek dönebilirsiniz evinize. İhtiyacı olan arkadaşlar için tugay santral no : 0312 353 44 40 . Buradan Kolordunun numarasını da öğrenebilirsiniz. Saygılar.

• Er
      9 Mesaj
      23 Ağustos 2009 10:06:15
      ben mustafa çakmak 1 tabur 3 . bölük deyim 1989/2 a inanın bu kadar çok yuruyen bi bölük olamaz koğuşla bölük arası 2 km yemekhane aynı yanı burda zamanın çoğu iştima ve yürümekle geçiyo çok kalabalık bi bölük toplama kampı gibi :D

• Er
      1 Mesaj
      30 Ağustos 2009 03:28:45
      bende askerliğimi 1980/3 tertip olarak mamakta yaptım levazım bölük komutanlıgında nizamiyeden ilk girdiğimiz zaman ALLAH yardımcınız olsun diye uyarıda bulunuyordu tugaydaki en agır devrecilik bizdeydi şimdi ne durumdadır bilemiyorum
      bizim yemekhane hemen yakınımızdaydı tümene gidiyorduk ama diğer birliklerin öyle bir şansı yoktu yaklaşık 2 km yemekhaneye yürüyerek gidiyordular ve marş söyleyerek dönüşte aynen
      en güzel yönü her hafta çarşı olmasıydı sag olsun tugay komutanımız çarşıda bizlere heryeri serbest yapmıştı kahve ve barlar haricinde sizlerde insansınız hakkınız var nereye isterseniz gidebilirsiniz derdi hep
      birde her pazartesi tugay içtimamız vardı destek kıtaları olarak bando takımıyla giderdik
      çok süperdi pazartesini iple çekiyorduk
      levazım olmak ayrıcalıktır
      ve bosna kosavaya giden askerleri tören alanında ugurlama vardı ogünde güzel oluyor aileler geliyor sevinen aglayan duygu seli seviç hüzün hepsi birarada yaşanıyor
      iyiki mamakta askerlik yapmışım benim içinde hatıraları olan bir yer
      dayım 80 darbesinde mamak ceza evinde yatmış benimde orda askerlik yapmam çok duygulandırıyordu aramızda olmadıgı için ziyaretime gelen akrabalarım hep anlatırdılar dayın içinde gelirdik ama göremezdik diye
      kışlada
      levazım bölüğü ordudonatım sıhhıye boru trampet ulaştırma istikam tank taburu tow bölüğü 6. bölük (nöbet bölüğü ) tugay karargah
      birde tugay tümen kolordu 3 bir arada olması

• Er
      1 Mesaj
      18 Eylül 2009 23:25:10
      Slm arkadaşlar...
      89/3 tertip olarak acemiliğimi izmir gaziemir de yaptım.burada ing dil sınawına girdim we dağıtımım izin kağıdımda yazdığına göre 28'İNCİ MKNZ. P. TUG.(BARIŞ GÜCÜ) 3'ÜNCÜ MKNZ P. TB. 2'İNCİ MKNZ P. BL.
      forumu baştan aşağı okudum we n yalan söyleyeyim gaziemirdeki askerlikten sonra burası,anlatılanlara göre gözümü korkuttu.
      burada muhabere bölüğüde warmış.benim silüsümde mesleğim elektronk we haberleşme uzmanı olarak görünüyor.muhabere bölüğüne düşme ihtimalim warmıdır?yada buraya 30günlük acemilikten gelmenin dezawantajı yada awantajı warmıdır?
      şuan ki durum nedir,yani dewrecilik,kısa dönem olmak ws. ws.?
      bilgilerinizi paylaşırsanız gerçekten çok mutlu edersiniz beni
      şimdiden teşekkür ederim we herkese hayırlı tezkereler dilerim ;)

• Er
      2 Mesaj
      21 Kasım 2009 04:45:38
      arkadaşlar ankara mamak 28. mekanizeden kısa bir süre önce tezkere aldım eger sormak istediğiniz şeyler varsa seve seve yardım edebilirim..
      sanırım mamakta 14ayda yasamadıgım gitmediğim yer kalmadı
      +20gün afganistanda geçirip geri döndüm :)

irtibat: bad_soul35@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badsoul35 -- 21 Kasım 2009; 4:55:34 >

• Er
      1 Mesaj
      04 Aralık 2009 17:06:39
      06.12.2009 Da bende Vatani borcumu ödemeye basLiyorum.. Birlige Gebze'den katilicam Memleketim ise Sakarya..

Otomasyon mezunuyum ve Ank / Mamak Muhabere gidiyorum..sewindiri yonu ise Liseden arkadasimLa ayni yere gitmemis tertip oLmamiz..asiL bomba ise mahaLLeden bi arkadasim suan orada tegmen :)

Kimi zor diyor kimi guzel ama soguk yer diyor neticede neticemizin ustune oturmadan bu gorevi yapmak war ole yada bole ankarada yada baska yerde..Hic sinir stres yapmiyorum..bugun cevrem ve ailemle son gunum ama derler ya sabrin sonu selamet bizimkide oyle birsey iste..15 ay sonra kaldigimiz yerden hayat mucadelemize dewam edicez..

KALK BAK ULAN CEDDINE TURK 'E KEFEN GIYDIRMEK HANGI ITIN HADDINE :)

SaygiLarimLa Mustafa TULGAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtulgar -- 4 Aralık 2009; 17:09:07 >

• Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:43:00
      331. KISA DÖNEM'den arkadaşlar varsa sesime gelsin :)

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:53:11

quote:

Orijinalden alıntı: yojimaru

331. KISA DÖNEM'den arkadaşlar varsa sesime gelsin :)

ben varım terip sen nerdesinnnn

((((OPEL ASTRA J KASA 2013 BEYAZ))))
    • Çavuş
      54 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:54:49
      ben de varım arkadaşlar inşallah iyi bir yerdir :)

• Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:55:18
      Allah allah ettik 2 :) hemen organize olalım. Ben İstanbuldan tertip. Sen?

quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

Alıntıları Göster

ben varım terip sen nerdesinnnn

• Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:56:56
      ben de varım

• Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 02:57:20
      3 ettik. Google'a sordum. iyi demiyor pek ama nasip.

quote:

Orijinalden alıntı: CharismatiC

ben de varım arkadaşlar inşallah iyi bir yerdir :)

• Çavuş
      54 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:00:30

quote:

3 ettik. Google'a sordum. iyi demiyor pek ama nasip.

Alıntıları Göster

Hayırlısı bakalım ya, benim msn ridone@gmail.com, belki birbirimize yardımımız dokunabilir.

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:01:21

quote:

Allah allah ettik 2 :) hemen organize olalım. Ben İstanbuldan tertip. Sen?

Alıntıları Göster

kastamonu tertip.ama haberleşip beraber bulalım birbirimizi..tanışıklık tanışıklıktır..

• Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:03:16
      uzun dönemler için iyi demiyorlar unutmayın ki kısayız ve yurt dışı şansımız yok

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:04:51
      askerlik çoktannnn bittiği için bilgileri sileyim gari...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 10 Aralık 2010; 17:49:03 >

• Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:05:45

quote:

cihat_uzun@hotmail.com msn adresim
      0533 511 3778 yarın konuşalım arkadaslar..umarım hayılı olur 3. müz içinde

karabüklüyüm hocam ben de

istanbulda ikamet ediyorum

neresinden kastamonunun?

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:07:32

quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

Alıntıları Göster

karabüklüyüm hocam ben de

istanbulda ikamet ediyorum

neresinden kastamonunun?

hocam bendekarabüklüyüm.kastamonuda öğretmenim...
      karabük merkez e bağlı asit köyünden

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:11:35
      hemşo haberleşelim mutlaka benim bilgiler var ben çıkıyorum şimdi grş inş.

• Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:12:54

quote:

Alıntıları Göster

hocam bendekarabüklüyüm.kastamonuda öğretmenim...
      karabük merkez e bağlı asit köyünden

e güzel.memleketliyi bulmak daha da güzel :)

• Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:15:23
      28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI MAMAK ANKARA

Bende İstanbuldan gidicem Ankaraya. İstanbuldan gidecekler haberleşelim.

331.DÖNEM BİLGİ EKRANI

331. Dönem Şafak Sayacı
      http://www.datazap.net/.../331DonemGeriSayim.html#
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:15:37
      Arkadaşlar bende varım kısa dönem İstanbuldan...yorumlar pek iyi demiyor ancak 6ayda yurt dışı şansımız pek olmaz heralde iyimi kötümü ne görücez bilemiyorum...

• Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:17:54
      Piyongo vurdu sanki. Yorumlar hiç iyi değil

331.DÖNEM BİLGİ EKRANI

331. Dönem Şafak Sayacı
    • Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:20:45

quote:

Orijinalden alıntı: onur286

Arkadaşlar bende varım kısa dönem İstanbuldan...yorumlar pek iyi demiyor ancak 6ayda yurt dışı şansımız pek olmaz heralde iyimi kötümü ne görücez bilemiyorum...

imkansız yurtdışı,yani bence

• Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:21:21
      ben uçak biletini anında aldım. cumartesi günü istanbuldan 10 uçağı ile gidiyorum. siz bir hamle yaptınız mı arkadaşlar?

edit: gün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yojimaru -- 10 Aralık 2009; 3:24:30 >

• Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:23:45
      Ben otobüs düşünüyorum. Ankaraya biet sorunu da olmaz

331.DÖNEM BİLGİ EKRANI

331. Dönem Şafak Sayacı
    • Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:24:08
      kisla icerisindeki her yeri ögrenmek ve bilmek icin askerlik sürenizin yetmeyecegi kadar genis bir alana yayilmistir.
      acemi asker olarak sadece kisa dönem askerler alinmaktadir. yemin töreninden bir hafta önce yapilan mulakatta yurtdisina gidip gitmeyeceginiz sorulur.
      329. kisa dönem asker olarak söyleyebilirimki, gitmek istiyorum diyenlerin %90'lik bir kismi gitti. istemeyip de giden istisnalar da oldu ayrica.
      yurt disina gitmeyenlerin dagitimlari kisla icerisinde gerceklestirilmektedir.

• Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:27:28
      Sadece kısa dönem mi :S

331.DÖNEM BİLGİ EKRANI

331. Dönem Şafak Sayacı
    • Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:27:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Slybee

Ben otobüs düşünüyorum. Ankaraya biet sorunu da olmaz

Buluşup gireriz en azından tertip.

Şuan tarıyorum neti, pek iyi demiyorlar ama o kadar da tırsmayalım. Bakalım ne olacak.

• Yarbay
      3599 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:31:01
      seçim yapılıp yurtdışına gönderiliyormuş

bosna,kosava,lübnan,afganistan

• Er
      3 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:33:56
      Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI MAMAK ANKARA

Ben de Zonguldak'tan gidiyorum.Yorumlar pek iç açıcı değil ama neyse gidince göreceğiz artık.

• Teğmen
      156 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:37:20
      Ben de zonguldak doğumluyum acaba bölgesel bir gönderim mi oldu :)

• Onbaşı
      31 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:41:28
      Stres yapmaya gerek yok arkadaşlar Allah utandırmasın. Kader de varsa çile eyvallah der çekeriz.

331.DÖNEM BİLGİ EKRANI

331. Dönem Şafak Sayacı
    • Yüzbaşı
      735 Mesaj
      10 Aralık 2009 03:59:45
      geliyoruz bekleyin...

• Yarbay
      4831 Mesaj
      10 Aralık 2009 04:00:57
      Ben de varım.. İstanbul'dan gideceğim

www.kbsvisuals.com - KBS visuals | Filmmaking and Photography Services
    • Er
      12 Mesaj
      10 Aralık 2009 04:03:07
      istanbul dan +1 oldu. 28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI MAMAK ANKARA yazıo, kısa donem için rahatmıs diyenler var..

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      10 Aralık 2009 06:00:24
      tERTİPLER BENDE VARIM.

İstanbuldayım

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012
    • Er
      1 Mesaj
      10 Aralık 2009 06:20:46
      tertipler bende aynı yerdeyim. istanbuldan gidecek kısa dnm erler haberleşelim.............

muratsnyz@hotmail.com

• Teğmen
      102 Mesaj
      10 Aralık 2009 06:57:01
      Tertipler ben de varım. İstanbul'dayım. Aslında burdaki takma isimlerimizi bir kenara not alalım da orada daha çabuk tanışırız. Olmaz mı?

Erhan MOLLAOĞLU / 28'İNCİ MKNZ. P. (BARIŞ GÜCÜ) TUG. K.LIĞI MAMAK ANKARA / Kısa dönem er / Piyade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaFiAMaX -- 10 Aralık 2009; 7:01:02 >

Sayfa:   <<     < önceki   1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 28'İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) K .LIĞI ANKARA MAMAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.