Şimdi Ara

TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.602
Cevap
17
Favori
468.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilawyer -- 26 Nisan 2014; 13:59:56 >
  • doganbeker D kullanıcısına yanıt
    kardeş meslekçi deilim o zaman 5-9 mayıs gidcem dimi 2.5 aylık bi eğitim alıcam sanırım ? @doganbeker
  • Safir sado kullanıcısına yanıt
    hayır kardeşim 5-9 mayıs sevk tarihine tabiysen meslekçi değilsin.
  • Ankara Polatlı füze topçu okulu Hava Kuvvetleri Komutanlığı yedel subay topçu branş 101

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha branş 69 2.5 ay eğitim var:). Bilmeyenler için 5-9 mayıs tarihleri arası sevk diyorsa meslekçi değilsiniz yani 2.5 ay eğitim var demek oluyor bu .
  • Beyler şuan polatlı dayım. Fajat aklında soru işareti olan beni arayabiliir. Bizim yerimize wizler geleceksiniz. Hepinize hayırlı olsun. .. 05438189773

• Arkadaşlar sülüsü alan var mı?

Eğitim BirliğiTOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA

Kuvvet:KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Statü:YEDEK SUBAY

Sınıf:TOPÇU

Sevk Başlangıç: 05/05/2014

Branşı:69
    Paylaş
  • bn aldım 7 sinde teslim olacakmısım
  • Memleket nere tertip?

• elazığ tertip
  • SA arkadaşlar

Bende yedek subay adayı olarak acemiliğimi Polatlı'da yapacağım. 5-9 Mayıs sevk tarihleri olanlar mümkün olduğunca işini son güne bırakmasın. 7'si yada 8'i gibi teslim olmaya bakın. Ben İstanbul'dan 7'si gibi çıkıp 8'inde teslim olacağım. Böylelikle kısmen daha rahat işinizi görür eşyalarınızı daha rahat alabilirsiniz.

2.5 ay acemilik yapacağız. Diğer forumlarda da okuduğum üzere yanınıza bolca bozuk para alın. İlk günler hepimiz için zor geçecek ki zaten yeni bir yere geliyoruz ve uyum sorunu yaşayacağız olağanı da budur zaten sorun etmeyin. Üniversite de 1 yıl yurtta kaldım, benim gibi yurtta kalanlar varsa onlar içinde askerliğin zor geçeceğini düşünmüyorum.

1. ayın sonunda yemin töreni olacak. Ondan sonra dersler ve sporlar başlayacak. Kuvvetler (jandarma-kara kuvvetleri vb) ve meslekler içinde sınav sonucunda %10 a girenler istediği yeri seçecek. Fazla çalışmayın benim Ankara'da kalmam lazım :)

Şimdiden herkese selamlar.
     TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya

• Beyler benim askerliğimde buraya çıktı haziranda teslim olucam.
    Polatlıya ulaşım nasıl istanbul otogardan direk giden otobüs var mı yoksa iki vesait mi oluyor?
  • EĞT. MERKEZİ : TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI/ANKARA POLATLI
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : (TOP-634)(KOMD.)ADESTİM.ÇVŞ.
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : ER beyler bi yardımcı olun durum budur orada daha önce yapmış olanlar buraları bi yeşinlendirirse çok güzel olur aklımda çok soru var bi de sevk belgesinde meslek kısmında benim okuldan lisede mezun olduğum bölüm yazıyor yani şöyle MESLEĞİ : MİMARİ YAPI TEKNİK RESSAMLIĞI şimdi bunlar ne demek oluyor bi yardımcı olun buraya giden de çok az internette bile çok paylaşım yok burası hakkında ....
  • Bende Buraya Düştüm.

19 Eylül de Teslim Olucam Da Sadece Buraya Yedek Subay Mı Gidiyor.

Bi Tek Er Olarak Ben Mi Gidiyorum.

Uzun Dönem Er Olarak Gidiyorum. :D
  • TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / POLATLI ANKARA

ben de burdayım. 31 temmuz a kadar sevk işlemlerimi yapmam lazım, en gec ne zaman teslim olmam gerekir?
    meslek fransızca öğretmenliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: allperyilmaz

TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / POLATLI ANKARA

ben de burdayım. 31 temmuz a kadar sevk işlemlerimi yapmam lazım, en gec ne zaman teslim olmam gerekir?
    meslek fransızca öğretmenliği

Yeni konu açtık 2014 Ağustosta gidicekler bu konudayız tertip

http://forum.donanimhaber.com/m_95013477/tm.htm

E-devletten sülüs alma geç gitmek istiyorsan.Şubeden işlemlerini yaptır.

E-devletten sülüs alanlar 27 temmuza kadar teslim olmak zorunda kalmış.Şubeyi ara irtibata geç en iyisi

• Ben askerliğimi burada yaptım. Çok temiz güzel bir yer. Ama çok rütbeli var onu baştan diyeyim :) Yemekleri muazzam. Abartmıyorum ananızın yemeklerinden de güzel diyebilirim. Bür gün et, bir gün tavuk, bir gün hindi eti olarak sürekli et vardır.

Ben uzun dönem Topçu Çavuş Adayı gittim. Çavuş adayı olduğumuz için 30 kişilik koğuşlarda kaldık :) Ama düz er statüsünde gidecek arakdaşların işi zor. 200 kişilik koğuşlarda kalıcaklar.

Eğitim alanı yatakhanelere epey uzak. Her sabah ve akşam iştimaları eğitim alanında yapıldığı için bol bol yürüyorsunuz. Boş vakitlerinizde yerdeki yaprakları topluyorsunz. Kısacası güzeldi. Polatlı Topçu Okuluna gidecek arkadaşlara şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum. Allah'a emanet olsunlar.

Not: Kimseye bulaşmayın, acemilikte özellikle. Elin cahil onbaşısı bile sizden çay istediği zaman canınızı sıkmayın. Çavuş olmaya bakın ki onların akıllarını alabilesiniz.

Kalın sağlıcakla . . .

• KISA DÖNEM 11 Ağustosta Top ve Füze Okulu Polatlı da Acemilik...

Esas birlik: TOP. VE FÜZE OKL.GÖS. VE TATB.A.GÖS. VE EĞT.DES.TB. 122 MM.LİK ÇNRA BT. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Buralarda kısa dönem yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi?
  • polatlıya yedek subay olarak gidecek olan 5438189773 arayabilir. yardımcı olurum. ihsany@hotmail.com.tr den de ulaşabilir
  • Selam aleyküm.Arkadaslar 04/02/2015 günü acemi birligimi Ankara Polatlı Topçu Füze okuluna düştüm.Forumlardan bilgileri okudugumda yedek subay ve subakların msjları bulunmakta.Ben askerligimi uzun donem er olarak yapacgm kısa dönem degilim Ankara Polatlı ile bilgi verirmisiniz Er askerler için. Ve diger bi sorum Ankara Polatlı Topçu Füze Okulunun egitim ve Disipilini oldugunu okudum. Ben Allerjik Astım hastasıyım bnm spor yapacak olmam saglık yönünden zor durumda bırakacak :( Düzenli olarak ilaç alan ilac kullanmak ve üzerimde taşımak zorundayım Bilgi verirseniz tesekkür ederim. Simdiden Tesekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.