Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.354.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Bugün 5. günüm. Ne dudak kuruması, ne bel ağrısı ne de başka bir şikayet var. Sadece 2-3 tane irinli sivilce çıktı, o kadar. Kullanmak isteyenler korkmadan kullansın.

adı üstün de 5. gündeyim diyosun ben ilk 3 hafta bune la herkes kötülüyodu bumu yani dedim

3 aya girdim dudak renk değiştirdi mor kanlı wampir dudağı sonra ilk aylar soyulmalar oldu saç şuan kupkuru hergün yıkamak zorundayım

sivilcelerin %30'u gitti iz bıraktı sivilceden farksız yeni başlamanızı önermiyorum sal gitsin tekniği uygulayın
  • quote:

Bugün 5. günüm. Ne dudak kuruması, ne bel ağrısı ne de başka bir şikayet var. Sadece 2-3 tane irinli sivilce çıktı, o kadar. Kullanmak isteyenler korkmadan kullansın.

Ah ah :) ilk günler bizde oyleydik.
    6.ayim. Dolacak dudağımı gor sen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 69. gündeyim son bir ayda gayet iyi gidiyor derken şu son bir haftada yine sapıttı bunlar çıkmaya başladı art arda
  • Son 13

• Herkez dudaklarinin cok kotu oldugundan bahsediyor , yuzunuzu gostermeden resim koyabilirmisiniz ona gore baslayacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: Francisco Lachowski

Herkez dudaklarinin cok kotu oldugundan bahsediyor , yuzunuzu gostermeden resim koyabilirmisiniz ona gore baslayacagim

Hocam özelden numara at whatsapp dan atayim

• quote:

Orijinalden alıntı: SmileADSLKablosu

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Umudumu kırmayın 7. günüm ve dudak kuruması hala yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 3 Ekim 2012; 18:12:24 >
  • quote:

quote:

quote:

gel o zaman ben kırayım dostum..

3. aya giriyorum alnımda kiler azaldı ama sol yanağımda sivilceler arttı + yan yana çıktı iğrençler bi insan kendisinden midesi bulanır mı bulanıyormuş demekki ilk başladığım da bu kadar değildi ama üstteki mesajlar 4.5. ayda geçer dedi diye hala kullanıyorum

sağ yanak desen çok azı gitti oda iz bıraktı kırmızı kırmızı dokunmasam bu sivilceler niye geçmiyor dicekmişim dokundum ki izmiş düşün artık

edit : beyler benim doktor über noob mu okadar sivilce var günde 40 mg veriyor sabah 20 akşam 20 millete bakıyorum 60 80 falan veriyor

BİRDE BU İLACI HANGİ SAATLER ALIYORSUNUZ SAAT FARKIDIR DİCEM OLMICAK SABAH 12:00 ALIYORUM GECE 10:00 11:00 A FALAN BİR KEZ DAHA İÇİYORUM BENİM BİLDİĞİM HAP 12 SAATTE BİR İÇİLİR SAATTEMİ HATA VAR ACABA DİYE DÜŞÜNMEYE BİLE BAŞLADIM HERİFLERİN 1 AYDA GEÇİYOR BENİM 3. AYA GİRDİM YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Elina -- 5 Ekim 2012; 15:55:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

quote:

quote:

gel o zaman ben kırayım dostum..

3. aya giriyorum alnımda kiler azaldı ama sol yanağımda sivilceler arttı + yan yana çıktı iğrençler bi insan kendisinden midesi bulanır mı bulanıyormuş demekki ilk başladığım da bu kadar değildi ama üstteki mesajlar 4.5. ayda geçer dedi diye hala kullanıyorum

sağ yanak desen çok azı gitti oda iz bıraktı kırmızı kırmızı dokunmasam bu sivilceler niye geçmiyor dicekmişim dokundum ki izmiş düşün artık

edit : beyler benim doktor über noob mu okadar sivilce var günde 40 mg veriyor sabah 20 akşam 20 millete bakıyorum 60 80 falan veriyor

BİRDE BU İLACI HANGİ SAATLER ALIYORSUNUZ SAAT FARKIDIR DİCEM OLMICAK SABAH 12:00 ALIYORUM GECE 10:00 11:00 A FALAN BİR KEZ DAHA İÇİYORUM BENİM BİLDİĞİM HAP 12 SAATTE BİR İÇİLİR SAATTEMİ HATA VAR ACABA DİYE DÜŞÜNMEYE BİLE BAŞLADIM HERİFLERİN 1 AYDA GEÇİYOR BENİM 3. AYA GİRDİM YOK

Ne diyeyim, kişiden kişiye değişir
  • bu yüzde beyaz beyaz şeyler de artık beni çileden çıkardı.Onların görünmemesi için bepanthen krem sürüyorum o zamanda yüzüm burnum falan parlıyor. ne yapacağımı bende şaşırdım.büyük ihtimalle 3-4 ay ara vereceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

bu yüzde beyaz beyaz şeyler de artık beni çileden çıkardı.Onların görünmemesi için bepanthen krem sürüyorum o zamanda yüzüm burnum falan parlıyor. ne yapacağımı bende şaşırdım.büyük ihtimalle 3-4 ay ara vereceğim.

Ara verme. Benim de burnumda çıkıyor yanlarında cimbizla alıyorum bepanten sürüyorum sabah yüzümü yikiyorum

• hastaneden tanıdığımız vardı gidemiyeceğimiz için 3. ayı tanıdığına yazdırdık 20 mg kapsül 1 kutu vermiş 15 günlük lan harbi psikopat bu çorumlular

geçen gittiğimde de excipial lipo vermiş suratım iyice arttı özür diledi pardon ya hydro vercektim sana yağ bazlı vermişim dedi dava açsam yeridir yemin ediyorum bide muayene ücreti istediler 39 lira ona gitti

15 günde sonra bida muayene öde yiyosa gidip 5 kutumuda ver başlatma işine dicem 15 gün sonra , sanki muayene parasını kendi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Elina -- 7 Ekim 2012; 18:18:38 >
  • Arkadaşlar benim ilacım biteli 1,5 ay oldu
    Çok zorlu geçti gerçekten iğrenç sivilcelerden kurtuldum... (İzleri kaldı ama olsun sivilceden iyidir )
    benim ilk 2-3 ay artmış acayip olmuştu neyse hatırlamak istemiyorum bırakın bitti gitti işte
    Moralinizi bozmayın

Bu arada izler için doktor Triacneal almamı istedi
    Ondan sonra Kimyasal Peeling
    Sonrada Derma Roller

İşimiz iş ama ne yapalım
    Bu arada bu ilacı kullanırken (bittikten sonrada bir süre) aşırı spor yapmamanızı öneriyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Bella Elina

hastaneden tanıdığımız vardı gidemiyeceğimiz için 3. ayı tanıdığına yazdırdık 20 mg kapsül 1 kutu vermiş 15 günlük lan harbi psikopat bu çorumlular

geçen gittiğimde de excipial lipo vermiş suratım iyice arttı özür diledi pardon ya hydro vercektim sana yağ bazlı vermişim dedi dava açsam yeridir yemin ediyorum bide muayene ücreti istediler 39 lira ona gitti

15 günde sonra bida muayene öde yiyosa gidip 5 kutumuda ver başlatma işine dicem 15 gün sonra , sanki muayene parasını kendi veriyor

Aman arkadaşım excipial lipoyu yüzüne sakın sürme, el kuruluğu için iyi gelir o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fncr -- 8 Ekim 2012; 22:02:21 >
  • 77. gündeyim son on gündür felan çıkmaya başladı yine özellikle de yanağımda büyük bir tane çıktı o çok kötü duruyor ama yılmak yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fncr

Arkadaşlar benim ilacım biteli 1,5 ay oldu
    Çok zorlu geçti gerçekten iğrenç sivilcelerden kurtuldum... (İzleri kaldı ama olsun sivilceden iyidir )
    benim ilk 2-3 ay artmış acayip olmuştu neyse hatırlamak istemiyorum bırakın bitti gitti işte
    Moralinizi bozmayın

Bu arada izler için doktor Triacneal almamı istedi
    Ondan sonra Kimyasal Peeling
    Sonrada Derma Roller

İşimiz iş ama ne yapalım
    Bu arada bu ilacı kullanırken (bittikten sonrada bir süre) aşırı spor yapmamanızı öneriyorum

quote:

hastaneden tanıdığımız vardı gidemiyeceğimiz için 3. ayı tanıdığına yazdırdık 20 mg kapsül 1 kutu vermiş 15 günlük lan harbi psikopat bu çorumlular

Aman arkadaşım excipial lipoyu yüzüne sakın sürme, el kuruluğu için iyi gelir o

benimde ilacı bırakalı 6 ay oldu şu son bir aya kadar çok iyi gidiyordu izler hariç bir sıkıntı yoktu tek tük çıktı bir aydır 3-4 tane çıktı doktorum bunun normal

olduğunu bazen strese veya baska bir şeye bağlı olarak bu sayının artabileceğini söyledi ama asıl sorun çıkanlar zor geçiyor yara oluyor ilacın etkisinin hala

olduğunu düşündüm ama doktorum böyle bir kalıcı etkisi yok dedi ve bana izler içinde iyi geleceğini söylediği ISOTREXIN yazdı şimdi alıp almamakta kararsız

kaldım . yan etkilerinde soyulma kuruma falan var zaten çok nemli değil ayrıca lazer istiyorum sizin doktorunuzda sonrasında bir şey yazdımı kullandınızmı ?

arkadaşlar bu ilacı kullanıp fayda gören varsa cevap yazarsa sevinirim .
  • Sivilce çıkmıyor; ama dudak kuruluğu çekiyorum. Su içsem bile bir işe yaramıyor. Anca bepanthen ve dudak nemlendiricisi Yüzüstü yatarken doğrulduğumda da biraz bel ağrısı var. Ama sivilce çıkmaması garip
  • beyler bu sivilcelerin gideceği yok 3 ay 5. gün sivilce arttı 12 saatte bir içmek yerine

20 + 20 mg şeklinde sabah içsem olur mu 11-12 gibi yemeği bitirip 2 hapıda yutsam ?
  • quote:

beyler bu sivilcelerin gideceği yok 3 ay 5. gün sivilce arttı 12 saatte bir içmek yerine

20 + 20 mg şeklinde sabah içsem olur mu 11-12 gibi yemeği bitirip 2 hapıda yutsam ?

Konunun başını okumadınız sanırım? Tedavinin 16 haftadan önce sonuç vermeyeceği yazıyor. Zaten 3 ay sabretmişsiniz 1-2 ay daha sabredin, ama 12 saatte bir için hapınızı
  • quote:

quote:

beyler bu sivilcelerin gideceği yok 3 ay 5. gün sivilce arttı 12 saatte bir içmek yerine

Konunun başını okumadınız sanırım? Tedavinin 16 haftadan önce sonuç vermeyeceği yazıyor. Zaten 3 ay sabretmişsiniz 1-2 ay daha sabredin, ama 12 saatte bir için hapınızı

konunun başını bırak 118 sayfayı okudum hocam, çoğunun 1. ayda sönüyor 2. ayda sönüyor 3. ayda çıkması azalıyor benim çilem dahada artması herneyse devam edicem

3. ayda 20 mg yazdı aknetrent kullanıyorum bakıcaz
  • quote:

quote:

quote:

konunun başını bırak 118 sayfayı okudum hocam, çoğunun 1. ayda sönüyor 2. ayda sönüyor 3. ayda çıkması azalıyor benim çilem dahada artması herneyse devam edicem

3. ayda 20 mg yazdı aknetrent kullanıyorum bakıcaz

O zaman senin cildin çok yağlıymış ve doktorun verdiği mg azmış. Benim yarın 2 hafta olacak ve günde 40mg kullanıyorum. Sivilce çıkmadı ama dudak kuruluğu var
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.