Şimdi Ara

Donanımhaber Grid Takımı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
6
Favori
74.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Kumandan'la, Ozgboy'un sistemlerinde elektrik kesintisi olmuş galiba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoolnQuiet

Bugün Kumandan'la, Ozgboy'un sistemlerinde elektrik kesintisi olmuş galiba ?

evet sanırım öyle olmuş

Donanımhaber Grid Takımı
  • Aramıza yeni bir arkadaşımız katılmış, kurinnaxx. kendisine hoşgeldin diyorum.
  • quote:

Ewt sorma. 1500 lük UPS var yarım saat gitmiyor. Q6600 tam yükte birazcık güç çekiyor galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

quote:

Ewt sorma. 1500 lük UPS var yarım saat gitmiyor. Q6600 tam yükte birazcık güç çekiyor galiba

Elektrik faturasındaki geçen ay ile olan farkı da yazsana abi , cidden merak ediyorum, babam bayağı bir konuştu da benim, gece pc açık bırakıyosun vs çok geldi diye

• Ben huduttayım. Hudut taburunda bilgisayarım. Bilgisayarımın olduğu yerde fatura derdi yok. Para ödenmiyor
  • quote:

Ben huduttayım. Hudut taburunda bilgisayarım. Bilgisayarımın olduğu yerde fatura derdi yok. Para ödenmiyor

Ben çekildim yarıştan
  • quote:

PC UPS'e geçtiğinde windows bunu algılıyorsa, BOINC'te Advanced/Preferences/Processor Usage sekmesindeki While Computer is On Batteries satırında tick işareti varsa onu kaldırman işe yarayabilir. Böylelikle UPS'te hesaplama yapmayacağından BOINC daha uzun süre sistem çalışabilecektir. O arada da elektrikler gelir herhalde.
  • Bu arada bu hızla gidersek 25 gün sonra 5'inciyiz. Günlük olarak ülkemizde uzun zamandır en yüksek puanları alıyoruz. THG yi geçmişik zaten
  • Bugün, takım için büyük gün. Bu akşam saat 20.00'da toplam puanda 1M barajını geçiyoruz. Sırada 2M ve ekşi sözlük takımı var.
  • quote:

Bugün, takım için büyük gün. Bu akşam saat 20.00'da toplam puanda 1M barajını geçiyoruz. Sırada 2M ve ekşi sözlük takımı var.

Saati tutturamadın hocam, "1 milyon"u geçtik bile
  • Öğleden sonra gelen puan artırımını (incremental update) hesaba katmamıştım ben. Evet geçmişiz. Emeği geçen herkese teşekkürler. Nice 1M'lere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperuzi

PS3'ler Folding ile mi geliyor? İlginç, bunu bilmiyordum.

Ben FAH'ın yeni GPU istemcisini bekliyorum. O da gelsin aynı anda Seti ve FAH çalıştırabilirim :)

PS3'ün menüsünde F@H download linki varmış default olarak. Bu sayede baya bir PS3 kullanıcısını kazanmışlar. WCG'nin forumunu karıştırırken farkettim böyle olduğunu.
  • hoşbulduk ben daha yeni katıldım 2 gün oluyo ama işlerim dolayısıyla fazla ilgilenemedim ama cumadan itibaren son sürat devam
  • ahah 2 bin puan dediğim gibi oluo 2 gün sonra alıyorum ben toplam puanları...
  • Uzun zaman SETI@Home kullanmıştım, şimdide bionic network bünyesindeki DH takımına dahil olup biraz katkım olsun istedim, evdeki P4 630 ve iş yerimdeki PPC G5 2x2,5 GHz lik iki bilgisayarla hem takima hemde araştırmalara fayda sağlamaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaVinci -- 14 Şubat 2008; 10:17:05 >
  • Aramıza hoşgeldin DaVinci.
  • WCG ye üye oluyorsun ya int. üzerinden kullanıcı adı filan giriyorsun işte o zaman eski kullanıcı adına mı geliyor puanlar yoksa yeni üye olduğun ada göre mi onu anlamadım.
  • WCG'de siteden aldığın kullanıcı adı ve şifreyi kullanabilirsin zaten projeye katılırken. İkisi aynıdır.
  • İlk mesaj güncellenmiş ve daha kapsamlı hale getirilmiştir arkadaşlar. Varsa halen yapıcı eleştirileriniz, onlara da açığım.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.