Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.449
Cevap
88
Favori
546.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet şu oyunlardan bi liste yapsanıza tecrübelilerrrr. bi de hangi kaynak torrent vs. oyunları çektiğinizi linksiz site isimleri ile bahsedebilir misiniz?
    top 10 oyun listelerini görelim herkesin.. eskiden bi arkadaşımda vardı ps2 ben pes 2010, god of war oynuyordum. grand turismonun da çok eğlenceli olacağını düşünüyorm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denondj -- 11 Mart 2013; 23:46:17 >
  • 01. Black
    02. Burnout Dominator
    03. Burnout 3: Takedown
    04. Burnout Revenge
    05. Call of Duty Serisi (4 Bölüm)
    06. Crash Serisi (6 Bölüm)
    07. Def Jam: Fight for NY
    08. Devil May Cry 1-2
    09. Devil May Cry 3: Dante's Awakening
    10. Fatal Frame 1-2-3
    11. Fight Night Round 3
    12. God of War 1-2
    13. Gran Turismo 3-A Spec
    14. Gran Turismo 4
    15. James Bond 007 Everything or Nothing
    16. Midnight Club 3: Dub Edition Remix
    17. Yakuza 1-2
    18. Medal of Honor: Frontline ve Rising Sun
    19. Medal of Honor: European Assault ve Vanguard
    20. Metal Gear Solid 3: Snake Eater
    21. Burnout 1-2
    22. Onimusha: Dawn of Dreams
    23. Onimusha: Warlords
    24. Onimusha 2: Samurai's Destiny
    25. Resident Evil Code: Veronica X
    26. Resident Evil Outbreak ve Dead Aim
    27. Shadow Of The Colossus
    28. Soul Calibur III - IV
    29. ICO
    30. Tekken 4-5
    31. Syphon Filter: Dark Mirror - Logan's Shadow - The Omega Strain
    32. Urban Chaos: Riot Response
    33. Wipeout Fusion
    34. Ace Combat 4-5-6
    35. Formula One 2006
    36. Mercanerias
    37. Okami
    38. Mercury Meltdown Remix
    39. Lotr Two Towers
    40. Lotr Return of The King
    41. Genji
    42. Bujingai
    43. Blood Will Tell
    44. Way Of The Samurai 1-2
    45. Castlevania 1-2
    46. WRC Rally Evolved, WRC-4
    47. Cold Winter
    48. Dark Watch
    49. Ratchet&Clack Serisi (6 Bölüm)
    50. Jak&Dexter Serisi (5 Bölüm)
    51. Sly Serisi (3 Bölüm)
    52. Silent Hill: Shattered Memories - Origins
    53. Ape Escape 2-3-4
    54. Viewtiful Joe 1-2
    55. Metal Slug Anthology
    56. Ace Combat 4-5-6
    57. SOCOM - U.S. Navy Seals 1-2-3-4

• hazır liste mi kendi listeniz mi amma çok oyun varmış :) elinize saglık
  • bende de bi 50-60 tane oyun vardır heralde ama oynamadığım çok var.. baskılı arkası gümüş cd'ler.. almak isteyen arkadaşlar olursa toptan uygun fiyata satıyorum
  • bu 90004 modeline adaptörsüz filan diyorlar ya nasıl şarj oluyor bu alet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denondj

bu 90004 modeline adaptörsüz filan diyorlar ya nasıl şarj oluyor bu alet?

şarj ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

bu 90004 modeline adaptörsüz filan diyorlar ya nasıl şarj oluyor bu alet?

şarj ??

Adaptörü içinde geliyor. Sadece kablosunu prize takıyorsunuz o kadar.
  • ha tamam yani büyük adaptörü yok sadece basit bi power kablosu var üzerinde..
  • quote:

ha tamam yani büyük adaptörü yok sadece basit bi power kablosu var üzerinde..

90004 modeli güç kaynağı içinde. Sadece kabloyu bir ucu fişe bir ucu PS2 ye takıyorsunuz. Olay tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

quote:

ha tamam yani büyük adaptörü yok sadece basit bi power kablosu var üzerinde..

90004 modeli güç kaynağı içinde. Sadece kabloyu bir ucu fişe bir ucu PS2 ye takıyorsunuz. Olay tamamdır.

tamam süper forumdan bi arkadaştan aldım zaten bende kulübe katıldım artık :)
  • quote:

hazır liste mi kendi listeniz mi amma çok oyun varmış :) elinize saglık

kendi listem. içlerinde 1 tane bile kötü oyun yok. hepsini oynayın...
  • bu oyunları indirdiğiniz siteler hakkında özelden tipler vermek isteyen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

şurda da puana göre sıralayınca senin listene benzer süper bir liste daha geliyor :) trailerlerini izleyip indirmeye başladım
    http://www.ign.com/games/reviews?platformSlug=ps2&startIndex=25&sortBy=score&score=8.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denondj -- 13 Mart 2013; 3:48:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

şurda da puana göre sıralayınca senin listene benzer süper bir liste daha geliyor :) trailerlerini izleyip indirmeye başladım
    http://www.ign.com/games/reviews?platformSlug=ps2&startIndex=25&sortBy=score&score=8.0

http://www.gamespot.com/games.html?platform=7&category=&type=games&mode=all&sort=score&sortdir=asc#

bunuda incele...

• SCPH-90004 PAL aletim var ama çipini bilmiyorum, sadece pal oyunları indiriyorum şimdilik.. ntsc oynayamam değil mi? valla bazı çektiğim oyunlarda versiyon yazmıyor onları da deneyeceğim..
    god of war serisini çok istememe rağmen bulamadım bir türlü.. gamespotu da inceleyeceğim hocam çok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denondj -- 13 Mart 2013; 4:53:40 >
  • quote:

SCPH-90004 PAL aletim var ama çipini bilmiyorum, sadece pal oyunları indiriyorum şimdilik.. ntsc oynayamam değil mi? valla bazı çektiğim oyunlarda versiyon yazmıyor onları da deneyeceğim..
    god of war serisini çok istememe rağmen bulamadım bir türlü.. gamespotu da inceleyeceğim hocam çok teşekkürler..

Oynayabilirsin, pal ntsc-u ntsc-j farketmez her türlü oyun oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

SCPH-90004 PAL aletim var ama çipini bilmiyorum, sadece pal oyunları indiriyorum şimdilik.. ntsc oynayamam değil mi? valla bazı çektiğim oyunlarda versiyon yazmıyor onları da deneyeceğim..

Oynayabilirsin, pal ntsc-u ntsc-j farketmez her türlü oyun oynayabilirsin

harbi mi o zaman çok iyiymiş ya, god of warları da çözdüm demektir.. Acaip mutlu olsun şu an.. Peki indirip cd yazanlar hangi programı önerirler ve hangi dvd markası ile çekeyim oyunları, dvd-r dvdr+r muhabbetleri filan vardı bi aralar..

• Ben 12-13 tane indirdim dvd yazdırma denemem oldu hepside başarısız,ultraiso veya alcohol 120 kullanıyorum en düşük hızda yine olmuyo dvd ler altı mor ama belki ondandır...piyasada altı gümüş olan boş dvd arıyorum onuda bulamıyom.

cihaz hiç görmüyo yazdırdığım dvd leri please insert ps2 dvd falan gibi bi yazı çıkıyo.
    CD ci dükkanından aldığım oyunlar hepsi çalıştı onlar çalışmasa cihazın gözü bozuk diyecem ama onlar çalışıyor.Onların arkası gümüş veya altın.

Bu arada bende ps1 cihazı de var ps 1 oyunlarıda indirdim belki 100 tane sadece 3-4 tane çalışmadı diğer hepsi çalıştı ps1 cıhazında...
    Hatta aralarında mor cd lerde vardı.

yani yazdırmasını biliyom herşeyi nizami yapıyom ama indirdiğim ps2 oyunlarını çalıştıramadım anlayamadım niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Kong İstanbulda -- 13 Mart 2013; 18:28:48 >

• Bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlar pm den de yardım edebilirler,teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

Ben 12-13 tane indirdim dvd yazdırma denemem oldu hepside başarısız,ultraiso veya alcohol 120 kullanıyorum en düşük hızda yine olmuyo dvd ler altı mor ama belki ondandır...piyasada altı gümüş olan boş dvd arıyorum onuda bulamıyom.

cihaz hiç görmüyo yazdırdığım dvd leri please insert ps2 dvd falan gibi bi yazı çıkıyo.
    CD ci dükkanından aldığım oyunlar hepsi çalıştı onlar çalışmasa cihazın gözü bozuk diyecem ama onlar çalışıyor.Onların arkası gümüş veya altın.

Bu arada bende ps1 cihazı de var ps 1 oyunlarıda indirdim belki 100 tane sadece 3-4 tane çalışmadı diğer hepsi çalıştı ps1 cıhazında...
    Hatta aralarında mor cd lerde vardı.

yani yazdırmasını biliyom herşeyi nizami yapıyom ama indirdiğim ps2 oyunlarını çalıştıramadım anlayamadım niye?

Her oyun desteklenmemekle birlikte FCMB+OpenPS2Loader ile direk USB bellek/diskten ISOlari oynayabilirsiniz. Illa yazdirmaniza gerek yok aslinda

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.