Şimdi Ara

YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
121.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atk 5000mi o tükçe kartlarda saf yanlış o kartlar
    atağı ve defansı bilmiyon konuşuyon feda ettiğin kartların puanları kadarforumda kaga var hala buraya mesaj atıonuz
  • çok saçma bir başlık bana göre...Çünkü her kartın kendine göre efekti vardır. Jinzo en iyi kartlardan biridir.Yu-Gi-Oh'ta en iyi canavar diye birşey yoktur.Moderatör olsaydım konuyu direk siler/kitlerdim.
  • the creator of light yani ışığın yaratıcısı mısır tanrı kartlarının birleşimi sonsuz güce sahip olan zorcu tek saldırıda yenmi tir yani gücü sonsuzdan ötehttps://www.youtube.com/watch?v=TiERlGXECb0 ondan sonra zorc ve levihatan ikisininde gücü sonsuz puanlılara bakarsak ra 4500 adaletin şovelyesimi ne şu atlantis şeyşi 5000 gücünde ama ra özel efekleriyle alır

yani 1.ışık yaratıcısı (haşa)
    2.zorc ve levihatan
    3.ra
    4.bilmem ne şovalyesi
    5.obelisk ve slifer

zorcu bilmeyenler exodia ya tek atıyor tanrı kartlarını yeniyor kısacası bu videohttps://www.youtube.com/watch?v=knUkwB1amys

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotkey03 -- 29 Ocak 2017; 21:11:16 >

• BENCE

DRAGON MASTER KNİGHT (SUVARININ EJDERHASI)

OYLAMAYA SADECE CANAVARLAR DAHİLDİR MISIRTANRI ,ESKİ VE SAHTE KARTLAR DAHİL DEYİLDİR.

• Bence Summoned Skull(Çağrılmış Kafatası)
  • SUMMONNED SKULL ATK:2500 DEF:1700(galiba)
    DRAGON MASTER KNİGHT ATK:5000 DEF:5000
  • Bur_ak47 cevap yazdığın için çok teşekkürler
  • Doğrudur ben karizma bakımından söyledim dragon kinght master'ın çağrılmış kafatasından daha güçlü olduğuunu biliyordum zaten
  • bence (dark magisian)yani karanlık büyücü atk:2500 def:2100 ve en sevdiğim kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperfb43 -- 23 Ağustos 2007; 13:37:53 >

• ALIN SIZE DRAGON MASTER KNİGHT TIN RESMİ

http://www.gameground.de/shop/images/dragonmasterknight.jpg

(bizde karizma yarışmasına katıkdık)

• her kartın bir zayıflığı vardır ve hiçbir kart en güçlü değildir. Bu yugiohun altın kuralıdır.
    Ama güçlü bir kart lazımsa;
    Mavi Gözlü Parlak Ejder
    Mavi Gözlü Parlak Ejder(Büyük Resim)
  • doğru söliyon aslında
    quote:

Orjinalden alıntı: umut_yaz170

her kartın bir zayıflığı vardır ve hiçbir kart en güçlü değildir. Bu yugiohun altın kuralıdır.
    Ama güçlü bir kart lazımsa;
    Mavi Gözlü Parlak Ejder
    Mavi Gözlü Parlak Ejder(Büyük Resim)

•  YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi??

bence en karizmatiği ve en iyisi bu
  • bence mavi gözlü parlak ejder
  • En güçlü derseniz herzamanki gibi Exodia en fazla çağrılmasını engellersiniz ama diğerlerinide engelleyebilirsiniz.
    Karizma derseniz iş değişir tabii Cyber-Tech Alligator olabilir.
  • ohoo siz geride kalmışsınız yugiohun en güçlü canavarı daha ortaya çıkmadı ama 3 4 hafta gibi çıkacak
  • ultimate dragon ama bir kartla olursa 2kat artıyo puanları birleştirine eğer tek kart ışık savaşçısıydı galiba 5000e 5000
  • bence ra ejderi (atk:5000-def:unuttum)
  • bence gx ten avian baloncuk adam çamur adam bi de alev kanatlı adamın birleşimi
  • Neo-Spacian Grand Mole olabilir.
    Jinzo olabilir.
    Marshmallon olabilir.
    Tribe İnfecting Virus'te olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimateejder -- 24 Ağustos 2007; 9:43:08 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.