Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.501
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qabdkq

1000 tl butce duruma gore 100 150 tl artar ama sedona harici marka olursa sevinirim

neden sedona harici
  • markaya karsi bi antipati gibi bisey yani sevmiyorum sevemiyorum daha adinda meymenet yok
    bianchi sauk un on masa kilitlimi yoksa degilmi bide agirligi kac cunku ng 255 hidrolik bakimini yapamam erzurumda kimsade yapamaz o nedenle v fren dusunurum boyum 170 kilom 75 s'zce hangi kodro boyu uygun not:sehir icinde kulklanacagim
  • quote:

markaya karsi bi antipati gibi bisey yani sevmiyorum sevemiyorum daha adinda meymenet yok
    bianchi sauk un on masa kilitlimi yoksa degilmi bide agirligi kac cunku ng 255 hidrolik bakimini yapamam erzurumda kimsade yapamaz o nedenle v fren dusunurum boyum 170 kilom 75 s'zce hangi kodro boyu uygun not:sehir icinde kulklanacagim

sedona en kaliteli türk bisiklet markası
    yine de siz bilirsiniz
  •  |||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr4249 -- 1 Mayıs 2011; 22:07:09 >

• Sedona 701

http://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=46

Kron XC250

http://www.muratoglubisiklet.com/kron-xc-250--u#Urun_Aciklamasi

Başlangıç için hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 2 Mayıs 2011; 13:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Sedona 701

http://www.sedona.com.tr/tr/BisikletDetay.aspx?ID=46

Kron XC250

http://www.muratoglubisiklet.com/kron-xc-250--u#Urun_Aciklamasi

Başlangıç için hangisi?

iki kardeş markanın birbirine denk iki modeli (citroen ve peugeot gibi diyebiliriz) muhtemelen sedonanın jantları no name. kron'daki rigida jantlar sağlamdır rahatça kaldırımlara inip çıkabilirsiniz. genel olarak ikisinin de f/p oranı sıradan bisikletlere göre çok iyi..

• Dün bisiklet turunu izlemeyi unutmuşum
  • quote:

markaya karsi bi antipati gibi bisey yani sevmiyorum sevemiyorum daha adinda meymenet yok

erzurum şehir içinde kullanıcaksan,parça parça alıp kendin topla veya yardımcı olurum.okadar para o marka bisikletlere verilmez şahsi görüşüm.
    Bende specialized var,fotoğrafları paylaşırım ama yanımda değil,erzurumda üni okuyorum,istersen görüşüp bisiklet toplamana yardımcı olabilirim...
    Ben kadro hariç 600liraya yeniden topladım geçtiğimiz yaz,6-8kg ağırlığı var ekipmanlara bağlı,kadro da 500liraya idarelik al yada biraz daha biriktir scott yada specialized al,ömür boyu garantili kadrosu specialized'in.
    Vites sistemi de s-ram çoğu daha f/p ürünü sunar ve shimano eşdeğer kalitesi var..
    Frende erzurumda v fren daha iyi ve shimano süperdir,ama paraya bağlı yapıcakların işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_katliam

quote:

erzurum şehir içinde kullanıcaksan,parça parça alıp kendin topla veya yardımcı olurum.okadar para o marka bisikletlere verilmez şahsi görüşüm.
    Bende specialized var,fotoğrafları paylaşırım ama yanımda değil,erzurumda üni okuyorum,istersen görüşüp bisiklet toplamana yardımcı olabilirim...
    Ben kadro hariç 600liraya yeniden topladım geçtiğimiz yaz,6-8kg ağırlığı var ekipmanlara bağlı,kadro da 500liraya idarelik al yada biraz daha biriktir scott yada specialized al,ömür boyu garantili kadrosu specialized'in.
    Vites sistemi de s-ram çoğu daha f/p ürünü sunar ve shimano eşdeğer kalitesi var..
    Frende erzurumda v fren daha iyi ve shimano süperdir,ama paraya bağlı yapıcakların işte..

600 tlye 8 kg bisiklet mi topladın yapma be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hærun -- 3 Mayıs 2011; 20:56:11 >

• kadrosu hariç diye belirttim :)
    Kadrosu 1500liraya almıştım kaç sene öncesinde,bisiklet sakaryada,faturada sakaryada,haziran sonu hepsini gösterebilirim :)
    8 kilo idi yanlış hatırlamıyosam ama gittiğimde tekrar bi bakayım,içime şüphe düştü..
  • quote:

kadrosu hariç diye belirttim :)
    Kadrosu 1500liraya almıştım kaç sene öncesinde,bisiklet sakaryada,faturada sakaryada,haziran sonu hepsini gösterebilirim :)
    8 kilo idi yanlış hatırlamıyosam ama gittiğimde tekrar bi bakayım,içime şüphe düştü..

kadro hariç olsa bile zor
    kadroyu 2 kg de
    10 kg oluyor bunu da toplamak 1800-2000i bulur
  • Kadro ve amortisör hariç olabilir mi?
  • ya da bisikletin donanımlarını yaz
  • Kadro dediğin çelik olur, sağlam, daş gibi, yağuşuklu, döşüü kıllıı...
  • doğru,manitou ön amartisör hariç bide.
    Fren sistemi,kadro,ön amartisör,jant lastik takımını değiştirmedim.
    600liraya vites sisteminde dişliler ve attırıcıları , elcikler , karbon suluk tutamacı 2tane , fren papuçları değiştirmiştim galiba.
    Yanlış hatırlamıyorsam 8kg ama eve gittiğimde tekrar ölçerim.

Jant-lastik takımı aldım ama takmadım yaz öncesi kullanmicağım için..
  • quote:

Kadro dediğin çelik olur, sağlam, daş gibi, yağuşuklu, döşüü kıllıı...

tam tersine kadro dediğin karbon olur hafif olur sade olur
  • bisiklet yanımda olsa tek tek yazardım ama şu an öyle bi şansım yok malesef.
    Çıkarttığım parçaları daha 2.ele bile veremedim,çok az ilgilenebildim son yıl içerisinde..

Kadro specialized rockhooper.
    Aluminyum kadro hakkında düşünceniz nedir,2000liraya kadro değiştirmeyi düşünüyorum bu yaz çünkü..

Dipnot; yeni kadrolar hakkında,sorun yaşamicağım bi öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ectilase -- 3 Mayıs 2011; 21:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

Kadro dediğin çelik olur, sağlam, daş gibi, yağuşuklu, döşüü kıllıı...

tam tersine kadro dediğin karbon olur hafif olur sade olur

rampa çıkarken kçından ter aktırmayan kadroya kadro demem ben.
  • quote:

doğru,manitou ön amartisör hariç bide.
    Fren sistemi,kadro,ön amartisör,jant lastik takımını değiştirmedim.
    600liraya vites sisteminde dişliler ve attırıcıları , elcikler , karbon suluk tutamacı 2tane , fren papuçları değiştirmiştim galiba.
    Yanlış hatırlamıyorsam 8kg ama eve gittiğimde tekrar ölçerim.

Jant-lastik takımı aldım ama takmadım yaz öncesi kullanmicağım için..

8kg mtb mi

resmini goreyim
  • 8 kg mtb mi ? 8 kg lik yol bisikletleri 3-4 bin lriaya satılıyor,şansllıysanız.

Türkiye turu yorumum :
    Güzel bir tur izledik sprint finishleri oldukça heyecanlıydı.Aslında bu sene bütün yarışlar çok heyecanlı.Sezon başındaki efsane klasikler ve kısa turlar hepsi çok heyecanlıydı.
    İstanbul etabı tamamen muhteşem.Hele boğaz köprüsünden geçilirken ki görüntü...
    Tura bence genç ve beklenmeyen isimler damgasını vurdu.başta guardini.
    Yıldızların azda olsa zorlandığını gördümGreipel'den umudumu kesiyodum ama bir etap aldı ve son etapta neredeyse bir parmakla kaçırdı.
    Petacchi'de sonradan yetişti.Farrar'dan galibiyet göremedik.Fransa turunda sakatlandığından beri fazla birşey yapamadı hatırladığım kadarıyla.Umarım eski formunu yakalar.
    Sonuç olarak mükemmel bir tur izledik.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.