Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
8
Favori
297.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: liberti

Bende yılbaşını orada geçirdim. Kantini bize tahsis etmişlerdi. Dışarıdan 250 lahmacun söylemiştik,çerez kola falan ama saat 10 olduğunda herkes yatakhaneye.

quote:

Orijinalden alıntı: lawinnya

saat 21.12 bu saatten sonra arayan olmaz :(

bu yılda aynı şeyler olucakmış. kantini ayarlamışlar film filan izleyeceklerdi.yiyecek konusunu bilmiyorum ama. ama bizimki katılmıcam erken yatıcam 3-5 nöbetim var dedi. yeni yıla uyuyarak girdi bakalım yıl nasıl bitecek
  • Benimkininde 1 buçuğa kadar nöbeti varmış öyle söyledi sabah aradı 11 gibi bugün izinliyiz dedi egitim yoktu sanırım :) ayy çok az kaldı kızlar yemin törenine gün geçtikçe heyecan artiyoo ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelteskere337

Benimkininde 1 buçuğa kadar nöbeti varmış öyle söyledi sabah aradı 11 gibi bugün izinliyiz dedi egitim yoktu sanırım :) ayy çok az kaldı kızlar yemin törenine gün geçtikçe heyecan artiyoo ;)

evet canım bgn egitim yokmuş benimkide aradı hatta butun sülalesini aramış bgn:D birde yemin töreni için isimleri yazdırmışlar sanırım benimki senin ismini yazdırdım dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 337nci -- 1 Ocak 2011; 19:00:23 >
  • Ben bölük fln sormuştum o zaman dedi ismini yazdırdım die ona göre yönlendirirler heralde :) ama yine az konuştuk arkadaslar da konuscak dedi sonrada hiç aramadı heralde konuştum die bı daha sıraya girmedi uyanık :))
  • Kızlar Ankaradan gelecek olan var mı? Aksam 9 otobusuyle gelen 6:15 de inen :))

Bu arada bu sabah yine konuştum yaklaşık 10 dk takımını öğrendim 2. Takım 1. Manga dan olan var mı? Hafta sonları egitim yokmuş bu arada bugün yine boslarmis sadece yemeklerden once ictima oluyomus.
  • slm arkadaaşlar iki gündür giremedim foruma. öncelikler hepinize iyi yıllar diliyorum. ben dün ve bugunde konuştum 8 dk falan oldu görüşme. gayet ii idi sesi. yarın arayam belki dedi eğitim olunca zaman bulamıyorum dedi öyle falan. törenede gidemiyeceğim. aileside uzak diye gitmeyecekmiş. yalnız olacak benımki yani. ben istiyordum ama kısmet değilmiş gitmek. hayırılısı olsun artık.
  • Ben gunubirlik gidiyorum canım sende öyle git supriz olmuş olur hem yalnız kalmaz moral olur böylece :)
  • bencede eğer şartların uygunsa git eylülcüm.
    bende söylemedim gidiceğimi sürpriz yapmak istiyorum :)) isim yazdırmadım die almıcak değiller ya yıkarım valla oraları :))
  • eger yalnız kalcaksa bencede git eylul yakındaysan eger cok buyuk sürpriz olur o ne kadar gelme desede yanında olmanı istiyordur içten içe orada herkes ailesiyle sevgilisyle beraber olunca kendini kötü hissetmesin
  • gitmek istiyorum ama haberi olmadanda gidemedim. sonra gel demişti bana. ankardan gidecektim. ama çarşamba memlekte gitmek zorundayım. kısmet değil artık. neyseki 2 gündür üst üste aradı benimki eken kışlada imiş öyle söyledi ve orada kalacakmış usta birliğinde
  • hayırlısı olsun o zaman...sende müsait olduğunda hafta sonu gidersin inşallah. çarşısına filan denk getirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

hayırlısı olsun o zaman...sende müsait olduğunda hafta sonu gidersin inşallah. çarşısına filan denk getirirsin.

evet sonra görmeye giderim artık. törenden sonraki pazar msnden falan görüşürüz şimdilik böyle idare edeceğiz ...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylul68

quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

hayırlısı olsun o zaman...sende müsait olduğunda hafta sonu gidersin inşallah. çarşısına filan denk getirirsin.

evet sonra görmeye giderim artık. törenden sonraki pazar msnden falan görüşürüz şimdilik böyle idare edeceğiz ...:)

törenden sonra ikigün çarşı yapacaklar inş bol bol netten görüşürsün :)))
  • evet ben kalıcam inşallah....
  • Ben kalamicam zaten yer bulamadım istanbula donucem aksam..

Bu ustabirligine çıkınca acaba ne zaman çarşı yaparlar hemen vermezler heralde diymi bı fikri olan var mı???
  • istanbuldan gelicekmişin ertesi gün istersen yine gelirsin cnm :))
    valla duyumlarım orada çarşı biraz zormuş. usta da olsalar her hafta olmazmış.
  • normalde cıkmaları gerekıyor ama carsı izinleri burada zor diye duydum bende yani en ufak birşeyde kilitleyebiliyorlarmış. bu arada usta birliginde de basarda kalcak olan var mı aranızda bir benimki kaldı herhalde orada:)
  • ben de gitmiyorum kızlar :( gelme dedi, daha sonra ayarlarım gelirsin dedi :( kısmet artık, inşallah ustada hemen izin wardır ya, yeter artıkk :(
    bi de başarda kalıcakmış öyle söledi.
  • ekenle hayrabolu basara göre daha iyiymiş telefon acısından falanda lawinya bizimkiler ustadada tel sıkıntısı cekicek böyle giderse:(
  • ekendekilerin dağıtımlarının bi kısmı belli olmuş heralde listeler yarın asılacakmış. bizde yarın öğrenicez bakalım.hayırlısı olur inşallah.ben ekende kalmasını istiyorum....
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.