DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
firefox'um inglizce,nasıl türkçe yaparım?
7
Cevap
0
Favori
29.769
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> firefox'um inglizce,nasıl türkçe yaparım?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      219 Mesaj
      24 Haziran 2007 19:36:02
      firefox'um inglizce,nasıl türkçe yaparım?

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      24 Haziran 2007 19:54:31
      firefox dayken üstten araçlar>seçenekler>gelişmiş>en altta diller yazan yerin altında seç ordan türkçeyi seç yoksa türkçe firefox indir yaması yok zaten.

• Binbaşı
      1588 Mesaj
      24 Haziran 2007 19:57:19

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Haziran 2007 20:39:20

quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

türkçesini kur.

http://www.inndir.com/program.php?id=23212

İnternetten indireceğiniz bir yazılımı her zaman, şartlar ne olursa olsun kendi sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.

www.firefox.com adresine girdiğinizde ana sayfada indirmeniz için Türkçe Firefox önermiyorsa hemen altında other languages diye bir bağlantı var ona tıklayıp açılan sayfada en aşağıda Türkçeye tıklayıp indirebilirsiniz.

• Yarbay
      5790 Mesaj
      25 Haziran 2007 02:08:04

quote:

Orjinalden alıntı: MaviAteş

Alıntıları Göster

İnternetten indireceğiniz bir yazılımı her zaman, şartlar ne olursa olsun kendi sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.

www.firefox.com adresine girdiğinizde ana sayfada indirmeniz için Türkçe Firefox önermiyorsa hemen altında other languages diye bir bağlantı var ona tıklayıp açılan sayfada en aşağıda Türkçeye tıklayıp indirebilirsiniz.

+1 Bu tip sitelerde bazen eski sürümler bile olabiliyor ve linkleride kırık olabiliyor.

?
    • Binbaşı
      1588 Mesaj
      25 Haziran 2007 10:31:36

quote:

Orjinalden alıntı: MaviAteş

Alıntıları Göster

bu site bence Türkiye nin en büyük program arşiv sitesi. buradaki programlar sürekli güncelleniyor. benim sürekli kullandığım bir site. bir sorun yaşamadım.

• Er
      3 Mesaj
      14 Nisan 2015 03:15:57
      İngilizce Firefox'umda Internet Download Manager yüklü ama extensions'da bakınca IDM CC 7.3.97 (disabled) diyor ve orada enable yapmama izin vermiyor. nasıl enable yapabilirim acaba?

İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım

Aramıza Dağlar Sıralansa da!
    • Er
      1 Mesaj
      02 Mayıs 2015 16:18:07

bende 37.0.2 sürüm var onu nasıl yapabiliriz

jamesstonekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> firefox'um inglizce,nasıl türkçe yaparım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.