Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

Orijinalden alıntı: sek0o0

27 bine 2001 model 108 bin kmde 1.4 rta klimali aldim. Fiyat nasil sizce. Arac komple gunes yanigi

27000 bin tl`ye o arabayı aldıysan öyle böyle bir kazık yememişsin haberin olsun

Alıntıları Göster
    17bin demek istedi heralde.
  • quote:

quote:

27 bine 2001 model 108 bin kmde 1.4 rta klimali aldim. Fiyat nasil sizce. Arac komple gunes yanigi

27000 bin tl`ye o arabayı aldıysan öyle böyle bir kazık yememişsin haberin olsun

17
  • quote:

quote:

quote:

17

o zaman normal sayılır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

17

o zaman normal sayılır

Alıntıları Göster
    Aracım orjinal 165.000 km'de olup değişen yoktur. Tavan, Kaput, Bağaj ve Direklerde kesinlikle boya yoktur. Arka sağ ve sol kapı saçında çizikten 4-5 cm lik lokal boyalar mevcuttur. Ortalama yılda 9700 kilometre yol katetmiştir. Hafif güneş yanıkları vardır. Aracımda atiker marka(Simit)sıralı sistem LPG bulunmaktadır ve ortalama 15 kuruş tüketmektedir. Klima, hidrolik direksiyon, airbag, ABS... bulunmaktadır. Arabanın motoru oldukça iyi olup kefilimdir. Otomobilin bakımları renault servisinde yapılmıştır. İç döşemeleri oldukça temizdir yırtık, sökük yoktur. Çalışmayan aksamı yoktur. Camlarında siyah cam filmi bulunmaktadır ve ön cam fabrika çıkışlı colormatiktir. Aracımın 4 lastiği, stepnesi, kriko seti sıfır alınmıştır. Akü yeni takılmıştır. Kapıları otomatik fakat alarm sistemini aldım ama bağlatmaya zamanım olmadı garanti belgesiyle duruyor satarken yanında vereceğim. Fabrika çıkışlı anahtarı ve orjinal renault teybi bulunmaktadır. Fiyatı çok abarttığımı düşünmüyorum emsalleri ciddi anlamda fazla yazılmış binicisi alırsa sevinirim gerçek bir aile aracı çünkü. Pazarlık payı vardır. Alıcı kişiye hayırlı olsun. CLIO II SAHİPLERİ
    FİYAT:16.750 düşünüyorum

• Şuanki aracımı almamış olsam alıcısı olurdum Hocam. Hayırlısı olsun.

Bu arada bende 2000 Rna güvenlik paketli klimalı, 1.4 8 valf sedan ile aranızdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

Şuanki aracımı almamış olsam alıcısı olurdum Hocam. Hayırlısı olsun.

Bu arada bende 2000 Rna güvenlik paketli klimalı, 1.4 8 valf sedan ile aranızdayım.
    merhaba,

2004 model 1.4 dynamic otomatik vites 121.500km de anlaştık hiç lpg takılmamış. aracın 2 tane kazası var hasar kaydı 300 lira civarında çıkıyor. uzun süredir aynı sahibi kullanmakta bakımları muntazaman yapılmış.

aracın özellikleri hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim özellikle iç donanım hususunda yardımcı olabilirmisiniz? birazdan aracı servise götürüp göstereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xarax77 -- 16 Haziran 2016; 10:22:20 >
  • İyi günler. 2006 model benzinli clio aracımın debriyajı araç ısındığı zaman sertleşmeye ve garç gurç ses çıkarmaya başlıyor.. Motor soğukken bir sorun yok.. Acaba muhtemel sorun ve çözüm önerisi ne olabilir?
  • Benimde bir sorunum var, mandala basmadan biraz sert çektiğimde geriye takabiliyorum vitesi, sıkışık trafikte tedirgin ediyor.
  • Merhaba arkadaşlar, 1.2 16v olan motorun rolanti valfi tam olarak nerede. Yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Merhaba arkadaşlar, 1.2 16v olan motorun rolanti valfi tam olarak nerede. Yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.
    Herkese merhaba, 2008 symbol 1.5 dci aracımı satmak üzereyim.Satma amacım otomatik bir araç almak. Clio 1.4 RXT otomatik hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? bu aracın otomatik şanzımanı sorunlu mu? model tercihimi ona göre belirleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesalik

2006 model 14.bin km değişen boya yok garaj arabası beyaz 1.4 alize benzinli ne kadar eder satmayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Herkese merhaba. aracı aldığımdan beri hiç bakım yaptırmamıştım. az önce bi tanıdık vasıtası ile ustaya götürdüm. fiyatlar banamı çok geldi normalmi size sormak istedim.

motor yağı: 70 tl
    yağ filtresi: 15 tl
    hava filtresi: 25 tl
    debriyaj seti: 180 tl
    şanzuman yağı: 60 tl
    volant balansı: 100 tl
    amartisör bilyası: 80 tl
    triger seti: 190 tl
    işçilik: 300 tl

toplam 1000 tl istedi. bana rakam çok geldi. sadece yağ ve filtreleri değişirsem 400 olur dedi. yani işçilik gene aynı alıyor. bu arada bu yazılanlar illaki değişmek zorunda değilsin dedi sadece değişsen iyi olur dedi. bi arıza durumum yok yani. ne yapayım sizce hangileri önemli ve fiyatlar nasıl sizce. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Herkese merhaba. aracı aldığımdan beri hiç bakım yaptırmamıştım. az önce bi tanıdık vasıtası ile ustaya götürdüm. fiyatlar banamı çok geldi normalmi size sormak istedim.

toplam 1000 tl istedi. bana rakam çok geldi. sadece yağ ve filtreleri değişirsem 400 olur dedi. yani işçilik gene aynı alıyor. bu arada bu yazılanlar illaki değişmek zorunda değilsin dedi sadece değişsen iyi olur dedi. bi arıza durumum yok yani. ne yapayım sizce hangileri önemli ve fiyatlar nasıl sizce. teşekkürler.

motor yağı castrol 60 tl gibi fiyatı var,yağ filtresi normal,hava filtresi 10tl,debriyaj seti valeo ise normal fiyat,şanzuman yağı iyisini alırsan normal,triger seti yine bu fiyatlardır,baskı balata,triger ve diğerleri için aldığı işçilk ise açıkcası ucuz güvenilir bir adamsa yaptır,çünkü triger ve baskı balata önemli şeyler hata kabul etmez

• quote:

bende eski bir clio 2 kullanıcısıyım 1000tl bu işlemler için kesinlikle normal ama yağ ve filtre değişimi için 400tl aşırı çok 250lira falan tutması lazım en fazla oda

• quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

quote:

bende eski bir clio 2 kullanıcısıyım 1000tl bu işlemler için kesinlikle normal ama yağ ve filtre değişimi için 400tl aşırı çok 250lira falan tutması lazım en fazla oda

Alıntıları Göster
    Yorumlarınız için sağolun beyler. yıl sonu gibi satmayı düşünüyorum bukadar masraf yapmak istemiyorum açıkçası. yağ ve filtreleri değiştirsem yeter sanırım. çok teşekkürler arkadaşlar.

• quote:

Yorumlarınız için sağolun beyler. yıl sonu gibi satmayı düşünüyorum bukadar masraf yapmak istemiyorum açıkçası. yağ ve filtreleri değiştirsem yeter sanırım. çok teşekkürler arkadaşlar.
    ARACIM RENAULT CLİO HB 1,2 16 VALF 75 BEYGİRDİR.KLİMA,ABS,4 HAVA YASTIĞI VARDIR.
    BAKIMLARI DÜZENLİ BİRŞEKİLDE YAPILMIŞTIR
    ARAÇ 1,2 BENZİNLİDİR TÜP HİÇ TAKILMADI
    ARACIMIN HİÇBİR PROBLEMİ YOKTUR BAKIMLIDIR İÇİ DIŞI TERTEMİZDİR ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI YOKTUR
    PARK HALİNDE ÇARPMADAN DOLAYI PARÇA PARÇA 2,200 TL HASAR KAYDI VARDIR
    KİLOMETRE ORJİNAL 130,000
    ARAÇTA TEK DEĞİŞEN OLUP SOL ÖN ÇAMURLUKTUR ÇATLAKLAR OLDUĞU İÇİN DEĞİŞMİŞTİR ( RESİMLER MEVCUT )
    ARAÇTA BAZI YERLERİNDE TEMİZLİK BOYASI VARDIR ( RESİMLERİ MEVCUTTUR KAZADAN DOLAYI DEĞİŞMEMİŞTİR İSTEDİĞİNİZ YERE GÖSTEREBİLİRSİNİZ
    ARAÇTA EXTRA OLARAK
    AYNA ALTI LED AYDINLATMA
    BAGAJ İÇİ LED AYDINLATMA
    ÖN IZGARA LED AYDINLATMA ( 4 FARKLI TÜRDE )
    ARKA FREN ÇAKAR MODÜLÜ
    XENON SİS FARI
    750 TL LİK SES SİSTEMİ
    5 CM APEXİ SPOR YAY ( ORJİNAL YAYLARI DURUYOR VEREBİLİRİM )
    4 ADET HELLA 2 ADET 7 MODÜL KORNA
    ARKA TAMPON DİFİZÖRÜ VARDIR SPOYLER MAŞPİYEL RÜZGARLIK HAFİF MODİFYE OLARAK ZATEN GEÇİYOR
    ARAÇTA KUMANDALI EGSOZ VARDIR SESİ ÇOK TATLIDIR 2 ADET KUMANDASI VARDIR ( ORTA SUSTURUCULU )
    ARAÇTAKİ JANT LASTİK 4 AYLIKTIR 145,40,16 ARACIN YOL TUTUŞU MUAZZAMDIR 200 BASTIĞIMDA BİLE DİREKSİYONDA TİTREME 0 DIR
    ARACA GÖZÜM GİBİ BAKTIM ARKADAŞLAR İLK ARABAM BENİM O YÜZDEN KIYMET VERDİM BAKIMLARI EKSİZ OLUP HERGÜN İLGİ GÖSTERDİĞİM BİR ARAÇTIR ÜZÜLEREK SATIYORUM ARACI ALAN KİŞİ EN UFAK MASRAF YAPMADAN BİNECEKTİR BUGÜNE KADAR HİÇ YOLDA BIRAKMADI BENİ.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM HERKEZE CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Mucii

ARACIM RENAULT CLİO HB 1,2 16 VALF 75 BEYGİRDİR.KLİMA,ABS,4 HAVA YASTIĞI VARDIR.
    ARACIMIN HİÇBİR PROBLEMİ YOKTUR BAKIMLIDIR İÇİ DIŞI TERTEMİZDİR ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI YOKTUR
    ARAÇTA TEK DEĞİŞEN OLUP SOL ÖN ÇAMURLUKTUR ÇATLAKLAR OLDUĞU İÇİN DEĞİŞMİŞTİR ( RESİMLER MEVCUT )
    ARAÇTA BAZI YERLERİNDE TEMİZLİK BOYASI VARDIR ( RESİMLERİ MEVCUTTUR KAZADAN DOLAYI DEĞİŞMEMİŞTİR İSTEDİĞİNİZ YERE GÖSTEREBİLİRSİNİZ
    ARAÇTA EXTRA OLARAK
    AYNA ALTI LED AYDINLATMA
    BAGAJ İÇİ LED AYDINLATMA
    ARKA FREN ÇAKAR MODÜLÜ
    XENON SİS FARI
    750 TL LİK SES SİSTEMİ
    ARKA TAMPON DİFİZÖRÜ VARDIR SPOYLER MAŞPİYEL RÜZGARLIK HAFİF MODİFYE OLARAK ZATEN GEÇİYOR
    ARAÇTA KUMANDALI EGSOZ VARDIR SESİ ÇOK TATLIDIR 2 ADET KUMANDASI VARDIR ( ORTA SUSTURUCULU )
    ARAÇTAKİ JANT LASTİK 4 AYLIKTIR 145,40,16 ARACIN YOL TUTUŞU MUAZZAMDIR 200 BASTIĞIMDA BİLE DİREKSİYONDA TİTREME 0 DIR
    ARACA GÖZÜM GİBİ BAKTIM ARKADAŞLAR İLK ARABAM BENİM O YÜZDEN KIYMET VERDİM BAKIMLARI EKSİZ OLUP HERGÜN İLGİ GÖSTERDİĞİM BİR ARAÇTIR ÜZÜLEREK SATIYORUM ARACI ALAN KİŞİ EN UFAK MASRAF YAPMADAN BİNECEKTİR BUGÜNE KADAR HİÇ YOLDA BIRAKMADI BENİ.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM HERKEZE CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar; Araçlarınızda Yağ yenileme sıklığınız yada yağ eksiltme seviyesi ne durumda???

İlk kontak bastığımızda ekranda çıkan OİL OK yazısı ve üstünde çıkan kutucuklu ibareler çıkmadı ve OİL yazısı ve çizgi yanıp sönmeye başladı ve SERV. ışğı yandı ortadaki bölümde.
    5000-6000 km falan olmuştu yağını değiştireli..
    sizde bu kutucuk göstergeleri ne alemde ve yağ eksiltme hangi seviyelerde normal kabul edilir? CLIO II SAHİPLERİ

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

Arkadaşlar; Araçlarınızda Yağ yenileme sıklığınız yada yağ eksiltme seviyesi ne durumda???

İlk kontak bastığımızda ekranda çıkan OİL OK yazısı ve üstünde çıkan kutucuklu ibareler çıkmadı ve OİL yazısı ve çizgi yanıp sönmeye başladı ve SERV. ışğı yandı ortadaki bölümde.
    5000-6000 km falan olmuştu yağını değiştireli..
    sizde bu kutucuk göstergeleri ne alemde ve yağ eksiltme hangi seviyelerde normal kabul edilir? CLIO II SAHİPLERİ

Alıntıları Göster
    ekleme;

83,000 kmde 1.200 cc. mart2016'dan beri LPG(atiker)'li 5000-6000 civarı km'de 750-800 ml. aşağı yukarı eklenerek tamamlandı yağ...

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

ekleme;

83,000 kmde 1.200 cc. mart2016'dan beri LPG(atiker)'li 5000-6000 civarı km'de 750-800 ml. aşağı yukarı eklenerek tamamlandı yağ...

Gayet normal hatta iyi bir değer bence. Bende yağ değiştireli 3.000 km kadar oldu eksilme yok. Yağ katkısı kullanmıştım. 8.000-10.000 km arasında değiştiriyorum bende yağın durumuna göre. 149.000 kmde aracım. Aracım hava filtresini yağlıyordu bir zamanlar yağ eksiltme baya vardı, eksantrik contası değişti ve düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron34

Selam arkadaşlar.

2003 model clio privilege otomatik 1,4 16v araç almayı planlıyorum.
    bu aracın şanzımanında herhangi bir kronik problem var mıdır? ayrıca motoru falan iyimidir.
    alacağım araç 65000 km'de. değişensin.

Şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    2000model renaul 1.4rta 15.500 istiyor km 160000 tüpsüz alınırmı. kronik sorunları varmı birde hararet yapıyormu. tüpsüz yakıt tüketimi nedir. rta modelinde klima varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucii

ARAÇTA EXTRA OLARAK
    AYNA ALTI LED AYDINLATMA
    BAGAJ İÇİ LED AYDINLATMA
    ARKA FREN ÇAKAR MODÜLÜ
    XENON SİS FARI
    750 TL LİK SES SİSTEMİ
     CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

sen bu arabayla 200 nasıl basıyorsun, beni 2. 1.2 aracım ilk arabanın motoru çok iyidi düz yolda 170 yapıştırdım ama araba 140-150'den sonra artık hızlanma yavaşlıyor,1.6'ların bile bir çoğu 200 görmüyor

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.