Şimdi Ara

Peugeot 406 Hakkında Herşey (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.005
Cevap
45
Favori
754.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araya 5 sn reklam girmiştir sabırlı olalım bekleyelim gelecektir
  • ASLAN_23

OTOMOTİK ŞANZIMANIN SELENOİD VANALARINI DEĞİŞTİRMİŞİNİZ HAYIRLI OLSUN, BİŞEY ÖĞRENMEK İSTİYORUM AMA, KAÇA DEĞİŞTİRDİNİZ BENDE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUMDA YARDIMCI OLURSANIZ FAİŞ FİYATLARA MAZUR KALMAYALIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremeenvy

quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci
    @sagacity evet kendim güzel bi havada deneyeyim. bana şimdilik iç temizlik lazım geçen gün fark ettim klimayı devreye alınca içeri koku siniyor. şu havalandırma gözlerinin içine hortum ile bişi sıkılıyordu buunun için sanırım.. kullanan varmı? öncelikle onu denesem faydası olur gibi. evde halı yıkama makinesi mevcut ii bi havada halı yıkama ile koltukları ve döşemeyi yıkayayım.

O temizlik sadece havalandırma kanallarına yarıyor.

Koku yapan kısım soğutma elemanlarında.Klima radyatörü aracı stop ettiğinizde buğulanıyor, sonra nem de

tıpkı domestos reklamındaki tipler gibi bakteri üremesine sebep oluyor.O güzel koku da bakterilerden geliyor.

Yani o temizleme spreyine 20 TL verip de kokunun kesilmesini beklemeyin :)

Peki O Kokunun Kesimesi için ne yapılabilir?
    Arabanın içini döşemeleri ne kadar temizlersem temizlim klima devreye alınınca gene o koku ile karşı karşıya kalacağım demekki.
    Nasıl halledebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

eyvallah dostum Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun, transmitter hiç tavsiye etmiyorum bu arada, zira benim navigasyonda var bu meretten, İstanbulda boş frekans bulmak neredeyse imkansız, dolayısıyla cızırtılı sesten geçilmiyor müzik kalitesinden söz etmek mümkün değil, tabi markadan markaya değişebilir ama çok da farklı olacağını ben pek sanmıyorum...

http://www.xcarlink.com.tr/ burdaki aleti çok meth eden duydum, araca changer soketinden bağlanıyormuş..

Transmitter'dan vazgeçildi. Linkini verdiğin cihaz güzel ama sadece 100 EURO'ymuş. Şimdilik radyoya devam :)

Aslan23 bir öneride ben vereyim. Öncelikle resmin uzantısına bak .bmp uzantılıysa dosya buraya sığmaz 400 kb kotası var buranın. bmp ise resmi Donatılar>paint'ten aç ve farklı kaydet de. dosya ismini verdiğin yerin altındaki açılır menüden jpeg uzantısını seç ve kaydet. Baktın ki büyüklüğü hala 400 kb'ı geçiyor yine paintten aç resmi aracın içinde olacak şekilde işaretle, kes ve paintten yeni bir dosya açarak yapıştır kaydet.

Bende bugün arabanın fotoğrafını çekmek için aracı bir güzel yıkadım sonra araya acil işler girdi ve kaldı. Bugüne kısmet olmadı belediyenin kazıpta öylesine kapattığı çamurlu yollar sayesinde de yine kirlendi

• merhabalar güzel gardaşlar
  • ilker 59 arkadaşım ben seneloid vanalarını servisten yaptırdım.fiyat ise vanalar dahil artı ateşleme bobini artı kilometre okuyucu dişlisi artı motor sol kulağı artı full bakım yağ yağ filitresi balatalar benzin filitresi vs. bunların hepsi 1100 tl tuttu. ama vanaları değiştim bizim buralarda pek otomotik vitesten anlamıyorlar şuan kendi ustalığıma göre vites halatında boşluk var diye tahmin ediyorum .onuda araçla bir gün ankaraya gelirsem arkadaşlarda yardımcı olursa otomotik vitesin ehli olan bi ustamıa yaptıracam... ANKARADAKİ arkadaşlar usta bulmak size düşüyorr..

• arkadaşlar bağlantı adresleri bunlar gerisi sizin işini pc bilgim bu kadar... malesef..

• http://img16.imageshack.us/i/pic0071l.jpg/

ee bunuda atarsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASLAN_23 -- 17 Ocak 2010; 2:18:43 >
  • :)

yukarıda fotoğrafların linki var ya elezığlı kardeşim, ona tıklayınca fotoğraf ve sayfada

bazı yazılar vs çıkıyor.Açılan o sayfada, tekrar resim üzerine tıkladığında yüklediğin

fotoğraflar tam ekran görüntülenecek.

İşte o anda adres çubuğundaki adresi kopyala, forumda mesaj yazdığın panoda " S image"

simgesine tıkla.

Sayfada [simage][/simage] şeklinde yazı çıkacak.Bunların arasına o linki

yapıştır.

Yani bunun gibi;
    [simage]http://img37.imageshack.us/img37/8074/pic0057a.jpg [/simage]

Ben dikkat edersen iki taraftan 1 boşluk bıraktım.Boşluk olmadan, yani senin ve

bizim istediğimiz şekli aşağıdadır.

Peugeot 406 Hakkında Herşey

• çok güzel full bir SV, müthişmiş aracınız, far yıkama bilem var
  • Tüm arkadaşlara günaydın
    Aslan 23 aracın çok güzel güle güle kullan.Paylaşımın içinde teşekkürler .

• ASLAN_23
    ilker59

Kazasız Sürüşler Dilerim..

Bendeki En sadesi o zaman yaw..
    elden çıkarıp full olan bi model denk getirim
  • EYVALLAH DOSTLAR HEPİMİZEDE KAZASIZ ŞÜRÜŞLER... extremeenvy soylukan ilker 59 kardeşlerim ilginiz için sağolun..hakikaten 406 kullanmak bi hastalıktır öylr herkes o arabanın kıymetini bilmezz... mesela dünyanın en karizma sis lambalarına sahiptir abartmıyorumm.. tasarımı daha böyle asil bi tasarım yok........ ben anlatamam sadece bilen bilir... birde kullanan.. bundan bi ay önce 1 200 tl civarında masraf cıktıı rutin bakımdı biraz sevise sitem gibi konuştumm.. servisin dediği gibi kapında aslan besliyorsan bakmasınıda bileceksinn.....

•  Peugeot 406 Hakkında Herşey

AP_309

SV BVA . HIZ SABİTLEYİCİ-SUNRUFF-ELEKTİRİKLİ ISITMALI KOLTUKLAR-6 ADET HAVAYASTIĞI- CİFT KATLANIRELEKTİRİKLİ DİKİZ AYNALAR-İÇ KARARAN DİKİZ AYNALAR -
    6 LI CD CHANGER DİJİTAL KLİMA ESB ABS OTOMOTİK VİTES FAR YIKAMA + ASİLLİK + KARİSMA+ YENİ XENON LAMBALAR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASLAN_23 -- 19 Ocak 2010; 0:31:12 >

• Evet Sis Farlarına Katılıyorum..
    Bende Sis Farlarından Dolayı bu aracı aldım dersem yalan olmaz..
    Bende Bi tanede Laguna var..
    Direksiyon hariç konfor aynı..
    Bakımları serviste elbette tuzlu. ama ağır bakımların serviste yapılması taraftarıyım diğer sorunları dışarda haletmekte sorun olmaz gibi..
    Biraz daha kullanim LPG takılanlarda artık sorun yaşanmıyor sanırım..
    ilerki zamanlarda LPG li otomatik bu kasanın full versiyonunu almak isterim..
    Araç gerçekten Güzel.. sürüş olsun Virajlar olsun gayet güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN_23

EYVALLAH DOSTLAR HEPİMİZEDE KAZASIZ ŞÜRÜŞLER... extremeenvy soylukan ilker 59 kardeşlerim ilginiz için sağolun..hakikaten 406 kullanmak bi hastalıktır öylr herkes o arabanın kıymetini bilmezz... mesela dünyanın en karizma sis lambalarına sahiptir abartmıyorumm.. tasarımı daha böyle asil bi tasarım yok........ ben anlatamam sadece bilen bilir... birde kullanan.. bundan bi ay önce 1 200 tl civarında masraf cıktıı rutin bakımdı biraz sevise sitem gibi konuştumm.. servisin dediği gibi kapında aslan besliyorsan bakmasınıda bileceksinn.....

Aslan_23 güle güle kullan aracını cidden çok güzel. Bende daha yeni aldım herşey çok güzel sana katılıyorum da 1200 tl lik bir rutin bakım beni korkuttu yav topu dikerim tabiri caizse

• quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN_23

EYVALLAH DOSTLAR HEPİMİZEDE KAZASIZ ŞÜRÜŞLER... extremeenvy soylukan ilker 59 kardeşlerim ilginiz için sağolun..hakikaten 406 kullanmak bi hastalıktır öylr herkes o arabanın kıymetini bilmezz... mesela dünyanın en karizma sis lambalarına sahiptir abartmıyorumm.. tasarımı daha böyle asil bi tasarım yok........ ben anlatamam sadece bilen bilir... birde kullanan.. bundan bi ay önce 1 200 tl civarında masraf cıktıı rutin bakımdı biraz sevise sitem gibi konuştumm.. servisin dediği gibi kapında aslan besliyorsan bakmasınıda bileceksinn.....

Sis farı konusunda kesinlikle haklısın, üstüne tanımıyorum kesinlikle

servisin mottosunu da beğendim, gaz olmuş

ama rutin bakımda 1200 ne değişti açıkçası çok merak ettim, hiçbir bakıma bu kadar ödemedim de(triger değişim dahil)

• soylukan kardeş iyi bi gaz verdide servis amafazla gelmedim sadece seneloid vanalar balatalar motor kulakları yağ filitreler polen yani klima filitresi göstergelerde bi kaç ampül...hız sensörü okuyucusu...balans rot ayarlarıı yani pek bişey yok gibii...
  • arkadaşlar sizinde arka lastik tarafından ses geliyorsa denge kolları var değiştirin...aman amasitörde aman başka yerde sorun aramayın..tanesi 50 tl.bu bir bi ikincisi arka perdenin ucları benimde kırılmışş bi arkadaşımız maliyeti 15 tl dir diye not düşmüştü acaba bizde o parçaları nerden tedarik edebiliriz.. üçüncü sorum benim yol bilgisayarı dereceyi göstermiyor güncellememi gerk yoksa beyindemi bi sorun var..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.