Şimdi Ara

Superonline Resmen Dolandırıcıdır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25mbps çöp tabletli bir kampanya ile aylık 100TL ödüyorum. Ev taşıdığım için 150TL 'yi de 5'e bölüp faturama yansıttılar.

Şimdi hız yükseltmek, var olan 200MBPS 150TL kampanyalarına geçmek istediğimi belirterek müşteri hizmetlerini aradım.

Eski müşteri ve sözleşmeli müşteri olduğum için farklı bir pakete geçemiyorum. Olur da bu "yeni müşteri" kampanyasına geçersem bana kendini bile açamayan bir tablet için 900TL ödemem gerektiğini (reeder tablet) söylediler.

Yada 50mbps için ilk 3 ay 120tl, sonra 150TL vermem gerekiyormuş(yeni müşteriler 200mbps için 150tl veriyor)

Bu resmi bir şekilde hali hazırda bulunan müşterilerini dolandırmaktan başka bir şey değildir. Bu sebepten dolayı yarından itibaren yıllardır kullandığım 3 adet Turkcell Platinum (ayda en az 600TL bu telefon hatlarına ödüyorum) iptal edeceğim ve başka bir internet servis sağlayıcıya geçeceğim. Yeni müşterilere kampanya, eski müşteriler nasılsa ödüyor diye saçma fiyatlar. Başka bir şey değil. Turkcell eski müşterilerini avcunun içinde görüyor ama dolandırma hakkına sahip değildir. Bu konu çözülmediği ve bu tutum değişmediği sürece Turkcell ile ne ailemin ne de çevremin hayatını idâme ettirmesine asla ve asla izin vermeyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.