DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
kartuş kurumuş
6
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      50 Mesaj
      20 Mayıs 2007 13:09:21
      Merhabalar, 5 aydır kullanmadığım cannon ip1500 yazıcımın kartuşlarının murekkebi kurumuş sanırım, çıktıyı belli belirsiz veriyo, normale döndürmek için ne yapabilirim, sıcak suya daldırsam falan açılır mı?

Sony Z1 compact
    • Teğmen
      100 Mesaj
      20 Mayıs 2007 23:20:24
      kartusun içerisindeki boyanın kuruma ihtimalı cok dusuk ucu kurumustur kolanyağlı mendil gibi bişeyle ucunu silersen düzelir muhtemelen düzelmezse buhara tutarsın oda duzelmezse dolumcudan ucunu açmasını rica edersin

• Yarbay
      4205 Mesaj
      29 Mayıs 2007 13:53:42
      Dostum bence kolanyayla ucunu sil olmazsa buhara tut

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
      Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Çavuş
      50 Mesaj
      25 Ağustos 2007 16:15:12
      hepsini denedim hiç biri bi işe yaramadı, ben de kesin çözüm buldum kartuşun yenisini aldım:)

Sony Z1 compact
    • Yarbay
      2532 Mesaj
      26 Ağustos 2007 03:46:27
      5 Ay çıktı almassan olacağı bu. Neyi bekliyorsun Turşumu bu olgunlaşsın.... Yazıcılarınızdan haftada bir a4 renkli çıktı alırsanız kuruma olmaz.

Sahipsiz olan Vatanın batması haktır sen sahip olursan vatan batmayacaktır. M. Akif
    • Çavuş
      53 Mesaj
      03 Eylül 2007 22:54:32
      Valla kartuşun kuruduğunu ilk defa duydumm.Kartuşun soketlerin olduğu kısmı sıcak su dolu bir bardağa koy 10 dk beklet zaten yumuşuo sonrada iiice kurula tak derimm..

• Çavuş
      73 Mesaj
      09 Eylül 2007 23:15:27
      EVET KURUOR BENDEDE OLDU AYNISI UZUN ZAMANDIR KULLANMADIGIM KARTUŞ SİLİNİK YAZIYORDU AMA YAZDIKCA ZAMANLA DÜZELDİ

KARA ÇOCUK
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.