Şimdi Ara

Sivilcesi Olan Erkek İtici Midir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle kızlar yazsın.Bakımlıyım hani pislikten değil genetik.

• Bazen işe yarar sırtımda sivilce çıktı dersin tişörtünü çıkarda sıkayım der yanındaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Bazen işe yarar sırtımda sivilce çıktı dersin tişörtünü çıkarda sıkayım der yanındaki.
    Yüzden bahsediyorum hocam.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Mart 2021; 2:16:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iticidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: faber12

..
    Ss atarım ama linç yemekten korkuyorum
  • Kardeşim suratımda 1 tane bile sivilce yok diyordum nazar değdi 4 tane sivilce çıktı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKENMEZ

iticidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Kardeşim suratımda 1 tane bile sivilce yok diyordum nazar değdi 4 tane sivilce çıktı :(
    22 yaşındayım 14 yaşından beri suratıma sürmediğim kalmadı.Rouccutane bile kullandım 2 defa maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Ss atarım ama linç yemekten korkuyorum

Alıntıları Göster
    i..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Mart 2021; 2:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faber12

i..

Alıntıları Göster
    Gay mısın ?sen de ya sardılar bana .
  • benimde yüzümde sivilceler var. bayadir duruyolar bi geçiremedim gitti. ugrasiyorum azalma var gibi fakat hâlâ daha duruyolar. tipe gelirsek tipimi kötü duruma dusurcek kadar değil. hatta yeri gelio yakisiyo gibi geliyo bana. özellikle kırmızı gömlek giyince. fakat genede sivilce sivilcedir. yüz tipini atmaya korkuyosan PM den bana yollayabilirsin merak ettim, bende aynı dertten muzdaribim.

• quote:

Orijinalden alıntı: impostoryw

benimde yüzümde sivilceler var. bayadir duruyolar bi geçiremedim gitti. ugrasiyorum azalma var gibi fakat hâlâ daha duruyolar. tipe gelirsek tipimi kötü duruma dusurcek kadar değil. hatta yeri gelio yakisiyo gibi geliyo bana. özellikle kırmızı gömlek giyince. fakat genede sivilce sivilcedir. yüz tipini atmaya korkuyosan PM den bana yollayabilirsin merak ettim, bende aynı dertten muzdaribim.
    Kızsan yollamam erkek isen yollarım.Ama kanıtlayabilirsen tabi ki.
  • tabikide erkeğim. açtığım konulardan anlaman gerekirdi. kız ayarlamaya calisiyodum konu falan aciyodum. sadece fotoğrafım kız.

• quote:

Orijinalden alıntı: impostoryw

tabikide erkeğim. açtığım konulardan anlaman gerekirdi. kız ayarlamaya calisiyodum konu falan aciyodum. sadece fotoğrafım kız.
    Tamam peki yaşın kaç ?
  • up
  • Ne sivilceli yüzü siyah nokta dolu adamlar at gibi karı kaldırıyor. İş sende bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

Ne sivilceli yüzü siyah nokta dolu adamlar at gibi karı kaldırıyor. İş sende bitiyor.
    Hocam onların cebi dolu.Sen sıradan vatandaş gibi yaz.
  • Ne parası moruk, bizim sınıfta bir tayfa var ağzı kokuyor herifin benim midem bulanıyor konuşurken ama bir çene var adamda kızın ağından girip g#tunden çıkıyor. İş sende bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

Ne parası moruk, bizim sınıfta bir tayfa var ağzı kokuyor herifin benim midem bulanıyor konuşurken ama bir çene var adamda kızın ağından girip g#tunden çıkıyor. İş sende bitiyor.
    İşte özgüvenim yok suratım kötü olduğu için yanaşamıyorum.Utangaç yapım var zaten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.