Şimdi Ara

İşkur yaz öğrenci işi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
17
Favori
22.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman açıcaklar başvuruları ve olucağı kesinmi?
    birde ben işkur hesabımı aktif edemedim sorun olurmu başvururken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Başvuru yapan arkadaşlara duyurmuş olayım Sosyal Çalışma Programı sonuçlarınızı bugün saat 21.00’de, İŞKUR internet şubeye giriş yaparak Online İşlemler/İstihdam/Sosyal Çalışma Programı/Başvurularım yolunu izleyerek görüntüleyebilirsiniz.Benim gibi yarın açıklanacak diye bilenler için bir bilgilendirme olsun.
  • Ben de bu öğrenci programını bekliyorum,sanıyorum bayram sonrası başvuru alacaklar.
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisi olanlar veya detaylı birşeyler öğrenenler buraya yazsın en azından işkur nasıl aktif edicem onu öğreneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Haziran 2019; 19:40:48 >
  • evet efenim hala haber bekliyoruz

• yalan olacak galiba ya. daha önceleri de pek heyecanlandırıcı projeler açıklamışlardı ama unutulup gitmişti.
  • MotosikletPilotu kullanıcısına yanıt
    umarım öyle olmaz

• Yapılacaksa bir an önce açıklansin bizi bekletmesinler
    Bos geçirmek istemiyorum 3-4 ayı, özel ders verebilirim belki ama yazın öğrenci bulunabilir mi orası sorun. Bu program olursa benim için iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nasıl ders çalışma alışkanlığı kazandın
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Ders çalışma alışkanlığım pek yok dersi seviyorsam çalışırım (Matematik-geometri-fizik) sevmiyorsam pek çalışamıyorum. Üniversite sınavına hazırlık yaparken hedefim yüksekti bu yüzden çok sıkı çalışmıştım şuan kendim bile şaşıyorum 1 yıl boyunca neredeyse her gün çalıştığıma keşke şuanda da o istek olsa 3 gün sonra sınavım var Writing çalışmalıyım ama yatıyorum:((

• derece yaptın değil mi hocam?
    Yalan olmayacak. Gerekli yönetmelik resmi gazetede yayımlandı. Henüz üniversitelerin bir çoğu kapanmadı. Haziranın 2. veya 3. haftası açılacak olan pozisyonlar belli olacaktır. Dah detaylı açıklamayı İŞKUR'un web sitesinden bulabilirsiniz.
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Evet gecen sene SAY ve EA'da ilk 1000 yapmıştım

• Teşekkürler efenim birde işkur hesabı nasıl aktif edilir onun hakkında bir bilginiz varmı?

• hocam hedefim istanbul hukuk bende hamda 3000 istiyorum ea mf ye göre çok daha kolay ama hedef yüksek
    tyt 85+ ayt 60+ hedeflerim neler önenirsin
  • ferit.izmir kullanıcısına yanıt
    2020 için soruyorsun galiba:) Matematik çalışman lazım dönem ortasında EA geçen arkadaş 5 ay gibi bir surede edb-sosyal halledip +35 yaptı onlar halledilir bir şekilde ama Matematik temelin sağlam değilse çok çalışman lazım yazı boş geçirme bol bol Matematik + Tyt Türkçe çalış.

• umarım yalan olmaz, ben de bekliyorum çünkü. baya da ihtiyacım olan bir şey. ama önceden yaptıkları nedeniyle insan kuşkulanmıyor değil.
    Önceden yapılan açıklamalar lafta kalmıştı bu ise resmi gazetede yayımlandı geri dönüş olmaz.

• Sitesinde yazması lazım aslında şunları şunları yapın diye. Şimdi sınavım var akşama doğru ben de bi denerim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.