Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1993. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni sezondada Atv'de olacakmış dostum, haber sitelerinde öyle yazıyor.

@rainbow05
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Yeni sezondada Atv'de olacakmış dostum, haber sitelerinde öyle yazıyor.

@rainbow05

sabah gördüm.
  • Polat ölmeyecekse bırakın adam biraz keyif sürsün adam rahat yüzü görmedi, ayrıca ihtiyarların bu kadar ihtiyaç duyduğu bir zaman da Polat'ın ölmesi çok saçma iki seçenek çelişkiye düşürdü beni,

Polat'ın ölmesi gerektiğini Akif söyledi yani bu bir plan olabilir ( Yani Polat yine ölmez.)
    Polat Akif'ten son dileğini istedi ( Jack'ten kızını bulmasını yani Polat ölmüş olabilir.)
  • Kara'nin.muzigi bile super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsin artık şu dizi
  • polatın dunku acıklamalarında sonra artık yeni sezonda goremeyiz.

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)
  • roportajı ıle polat zeten öldü!!!!!

2 kelımeyı bır araya getıremeyen

koşması kadar konusmasıda garıp polat

BU ADAMI BILE FILMCI YAPTILAR YA
    TORPILLERI BUYUK YERDEN:
    BAKINIZ ELAZIĞ
    BAKINIZ MEHMET AĞAR
    BAKINIZ AKP

İBRİKÇİ LAFI BANA AITTI

RÖPORTAJDAN SONRA O LAFI AKİF TEN ALIP POLATA YAPISTIRDIM
    İBRİKÇİ NECATİ !!!!!
  • necati şaşmazın röportajını izledim ne la öyle ses i nasıl öyle ya konuşmayı unutmuş adam seslendirme kullana kullana
  • Nete var mı kaydı. Nasıl izleyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakodede

roportajı ıle polat zeten öldü!!!!!

2 kelımeyı bır araya getıremeyen

koşması kadar konusmasıda garıp polat

BU ADAMI BILE FILMCI YAPTILAR YA
    TORPILLERI BUYUK YERDEN:
    BAKINIZ ELAZIĞ
    BAKINIZ MEHMET AĞAR
    BAKINIZ AKP

İBRİKÇİ LAFI BANA AITTI

RÖPORTAJDAN SONRA O LAFI AKİF TEN ALIP POLATA YAPISTIRDIM
    İBRİKÇİ NECATİ !!!!!

Dostum su ibrikci lafi gecince yazinik bir yerine illa o
    Laf bana ait yaziyorsun tamam o laf senin

Bence ibrikci halen akif
    Polatta nazar sakalli polat
    İnternete biri yazmis sanki adamin kulaginda kulaklik var ordan dinleyip dinleyip konustu diye oyle yapmis olmasin bu anti gezici kitle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Cahit'in vurulduğu yerde Poyraz sadece tek adamıyla kalmasına rağmen Polat ve ekibi neden onun peşini bıraktı, anlaşılır gibi değil. Aynısını Fatma ve diğer arkadaşı vurulduğunda da yaptılar. Bu ekibin en sinir olduğum yanı, bir kişi vurulsa, operasyonu yarım bırakıyorlar hemen. Demiyorlar ki "2-3 kişi yaralılarla ilgilenirken, diğerleri de operasyona devam etsin."

- Polat, Abdülhey'e vurduğunda sanki bana vurmuş gibi irkildim. Bundan 12 yıl önce bir arkadaşım bir mevzu üzerine bana "Neden ben öyle yaptığımda bana vurupta benim kendime gelmemi sağlamadın?" diye sitem etmişti. Kimi zaman böyle bir tokat, kişiyi kendine getirmesi için elzem oluyor.

- Kara: "Sus! Top güllesi. Sen de bekle."

- Raif Bey'le Polat görüşürken perdelerin açık olması ne kadar abes bir durum. Muhafız sırf bu yüzden öldü pisi pisine. Bu resmen senaryo hatası yâhu.

- Şu Mete de her sıkıştığında kaçıyor ve kurtuluyor. İrrite oldum buna iyice. Sonu beter olur inşallah.

- Poyraz, tapınakçıların esas amacı olan soy kitabının peşinde değil de şahsi düşmanı olan Polat'ın peşine düşmesini tapınakçılar nasıl hoş görür, anlaşılır gibi değil. Bu adamlar böyle şeylere müsamaha göstermezler ki...

- Anahtar sahiplerinin toplanması, bana ekibin toplanmasını hatırlattı.

- Polat, tapınakçılar liderinin karşısında önünü ilikledi. Bunu daha önce kimseye karşı yapmamıştı. Şaşırdım açıkçası.

- Mete, soy kitabını alırken Polat'lar nerdeydi yaw? "İhtiyarlar öldü, soy kitabı da gitti. Ne olacak peki şimdi?" diye düşünürken, Polat'ın yaptığı sürpriz çok hoş oldu. Polat, tapınakçıları resmen ters köşeye yatırdı…

- İkinci sürpriz ise Cahit oldu. Harika ya.

- Abdülhey: "Her türlü çatışma bilmem tamam da. Abinin bu gayr-i nizâmî harp teknikleri bizi birgün felç edecek."

- Cahit öldü diye dağılan Abdülhey, Polat ölünce ne hale gelecek acaba? Yalnız burda açık bir nokta var. Cahit soy kitabını henüz ne yeni muhafızlara teslim etti, ne de Abdülhey yeni konsey için hocaya gitti. Polat ölecekse bile en azından soy kitabı yeni muhafızlara teslim edildikten, yeni heyet oluşturulduktan ve ekip lideri (Cahit veya Akif. Her kim olacaksa artık) belirlendikten sonra ölseydi bari. Burda bi anormallik var.

Bu arada, tapınakçıların büyük rol oynadığı bu bölümle ilgili mesajımı yazarken, konunun 666. sayfada olması tesadüf mü acaba? Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 18 Haziran 2013; 9:42:38 >
  • sayfa konusunda tapınakçılar aramızda diyorum

evet cahit vurulduğunda poyrazı kovalamadılar ama zaten plan oydu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Nete var mı kaydı. Nasıl izleyebiliriz.

cok farkli versiyonlari var konusmasinin hangisini istersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

- Cahit'in vurulduğu yerde Poyraz sadece tek adamıyla kalmasına rağmen Polat ve ekibi neden onun peşini bıraktı, anlaşılır gibi değil. Aynısını Fatma ve diğer arkadaşı vurulduğunda da yaptılar. Bu ekibin en sinir olduğum yanı, bir kişi vurulsa, operasyonu yarım bırakıyorlar hemen. Demiyorlar ki "2-3 kişi yaralılarla ilgilenirken, diğerleri de operasyona devam etsin."

Bu arada, tapınakçıların büyük rol oynadığı bu bölümle ilgili mesajımı yazarken, konunun 666. sayfada olması tesadüf mü acaba? Ne dersiniz?

Poyraz'ın normalde sezon sonu ölmesi gerekiyordu ama sevildi herhalde yada şimdilik daha kötüsü olmadığı için öldürtmediler.
    Senaryonun uzun soluklu olması için operasyonları ne zaman biri vurulsa kısa kesiyorlar. Yoksa 2 operasyonda polat herkesi ortadan kaldırır. Nasılsa hem kendi hem tüm ekibi Rambo'dan daha rambo. Hatta Stallone bunların yanında "rambocuk" kalır.

Tapınaktan bahsetmeyelim. Hazır 666.sayfadayken başımıza birşey gelmesin.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Üstümüze kara büyü mü yaparlar, ne yaparlar? Bunlar kabalacıydı dimi, pardon.
  • 666'tıncı sayfada mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

666'tıncı sayfada mesajım bulunsun.

anı olarak mı
  • adamın o kadar parası var bi ses teli operasyonu olmuyor.
  • Boşuna demiyorlar bu Ülkede aklını kullanan zengin olur diye bunların hiçbiri tesadüf değil,Polat alemdar filminin yapımcısının kardeşi,Akif polatın eşinin kuzeni Güllü,Abdulhey bunların hepsi torpilli tek polat değil torpili olan,Abdulheyin siz bi konuşmasını dinleyin sanki mağaradan çıkmış adam o kadar yeteneksizki 10 yıldır dizide oynuyor zerre gelişme yok hele son bölümde caiht ölürkenki o ağladığı sırada şaşı bi bakışı vardı ymn ediyorum saatlerce gülmüştüm ama buda bi gerçek kim ne derse desin paraları götürüyorlar.

Polat Alemdarın Babası Elazığda Harputta tanınmış bi şığ ve zaten ailece çok zenginler bi kardeşleri daha var zübeyr Şaşmaz diye oda bazen yönetmen oluyor Kurtlar vadisi aile şirketi gibi bi dizi,ünlü olmak zor değilki bu forumdki en tipsiz adamı al biraz saçıyla oyna kamera çekimlerini güzel yap,yürürken cendere müziğini koy al sana karizma Polatı yolda görseniz selam vermessiniz :) normalde turizm mezunu Amerikada yaşıyordu oyuncu olunca Türkiyeye geldi kadermi desem şansmı desem bilemiyorum.

Adamın röportajını izledim aslında ağlanacak halimize gülüyoruz adam cümle kuramadı ya tamam türkçesi düzügn olmayabilir ama cümle kuramıyor yok böyle bişey bide bu ses tonuyla türkü söylüyor işte bu paranın verdiği özgüvendir Polattan kazandığı parayı ve ünü alın geriye hiçbişey kalmaz,torpilin gözünü seveyim .
  • Polat ölürse bu sezon ölür (10.sezon) ölmezse de anca 15.sezon ya da 20.sezonda ölür. Ara sezonlarda ölmek yakışmaz
  • 
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.