Şimdi Ara

Her köşe başına türeyen lokmacılar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
8.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekonomi seviyesi düştükçe yediklerimizin kalitesi düştüğü gibi onlara verdiğimiz para da artıyor. Tabii girişimci de gidip halk ne alabiliyor, cebinde ne kadar var, ne trend ona bakıyor ona göre bir şey ortaya çıkarıyor. Bahsedilen lokma; iki çikolata doldur, sosunu şekilli şukullu bir şekilde dök. Pat al sana 20 tl. Sunumun ne kadar önemli olduğunu ve trendin insanları nasıl yönlendirdiğini görüyoruz. İzmir haricinde lokma bu kadar çok tüketilen bir tatlı değildi sanırım yanlış biliyorsam düzeltin.
  • çünkü bitcoin risssskkli.
  • İzmir de hayır için dağıtılıyor bunlar. İstersen şerbet döktürmeden de alabiliyorsun.
  • bizim de burada açılmış geçen önünden geçerken bir alayım dedim ne yalan söyleyeyim bence güzeldi

ha yarım kilosu 22 tl'ye az ileride profiterolcu var tatlı ihtiyacım geldiğinde her türlü onu tercih ederim ama bu da fena değildi. Arada gidip alırım. Sosunun dandik olmaması önemli bir konu. Benim yediğim lokmaland'dı sosu da güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

yorum yapmazsın olur biter
    Serbest piyasa
  • apeirons kullanıcısına yanıt
    Bornova küçükparka da açıldı haberin olsun
    https://www.instagram.com/p/BtRKrWxlX8E/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hq2rarvkxet3
  • lokma dediğin şerbetli olur

evde yapacaksın ,şerbeti dökeceksin süper :)
    tabi herkes beceremiyor ,çoğu kişinin yaptığı cıvık oluyor ,sert çıtır çıtır olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

yorum yapmazsın olur biter
    Gece gece canım çekti şimdi ben nasıl yemeden uyuyacağım ?
  • Biz İzmir'de senelerden beri bedavaya yiyoruz.
    16 tl verenin aklını seveyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bornova küçükparka da açıldı haberin olsun
    https://www.instagram.com/p/BtRKrWxlX8E/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hq2rarvkxet3
    KARRRI GİBİ LOKMA YAPIYORLAR ORADA.
  • Bu konuda ağlaman çok saçma kardeşim serbest piyasa var isteyen istediğini (gerekli standardı uyguladığı sürece) satar kampanyasını da yapar.
  • yeşilköyde yemiştim ben bu kadar popüler değildi, 5 para etmez şişirilmş bi tatlı
  • Bir de bunun her köşe başında türeyen künefeci versiyonları var ki.... O paraya öküz alınır.
  • Geçen yedim guzel. En yakın zamanda yine yiyeceğim.
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Bizim burda ki cadde geçen ay 3 tane künefeci kapattı, eee 300₺'den aşağı künefe olmazsa hepsi batar
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    reis sende mi izmit lisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pikelenjelo

reis sende mi izmit lisin ?
    Evet merkezden dostum sen neresindensin
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    comolokko iyi isim aslında tutar bu
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    plajyolu :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.