Şimdi Ara

Mezarcılıkta zirve! 23 TL’ye 3 Adet Mont,Kaban vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 13 Ocak 2019; 15:17:59 >
  • hangi ölü çinlinin eşyaları acaba
  • Tebrikler dolandırıldın 😂 Mağaza şuan satış kasıyo yorumlara bakarsan anlarsın 😂
  • Bende bisey sandim , calinan zaman .
  • Fake takip giriyor 10 gün sonra filan iptal oluyor.
  • pembe hayaller
  • Mezarcılıkta zirveye bak :) Buradakiler arşivi açsa neler neler çıkar hele THH kararlarından
  • 10 gün kargo şirketinin almasını bekleyecek sonra iptal olacak
  • sen yenisin galiba
  • Bu link aliexpress coins kazanmak için verilen paylasim linkleri ile aynı, yeni kategori paylaşımında 1 coin veriyor. Konu sahibi umarım böyle bir şey için konu acmamistir. Zaten gonderilmeyecek ürünler bunlar belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Dolandırıcılık değilde yeni nesil uyanıklık diye nitelendirilebilir adam sizden aldığı parayı bir ay işletip sonra geri iade etse ve bunu milyonlarca kişi için yapsa havadan kazanacağı parayı hayal bile edemezsiniz .
    Sen onaylamadan para nasil saticiya gececek

Ha AliExpress parayi 1 ay kullaniyor desen olur

Onda da AliExpress sahte dukkan acip parayi kullaniyora gelir

O da imkansız bence
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Hocam azo v.s değil çünkü 1 tl ye pantolon satıyor bunlar yani ona harcanan azo bile 1 tl'den fazla eder :D
    Bunlar yüzbinlerce satış yapıp ürünü göndermiyor, parayı değerlendirip daha sonra iade yapıyor (muazzam taktik)
    Ama dh ölücüleri için gelme umudu bile yeter :D
  • Beyler bu işin zirvesini sizinle paylaşmak için bu konuyu başlatıyorum. Poşetin 25 kuruş olduğu bir ülkede 23 tl gibi bir rakama aldığım ürünleri görselde görüyorsunuz. Mağaza linkinide aşağıya bırakıyorum. Bir tebrik alırım

feitao Storehttps://s.click.aliexpress.com/e/mJeqsCu

• 23 tl ye hıyar çıksa bile üzülmem ama gelirse mutluluğu büyük olur
  • Ben de başlıktan ciddi.bişey sanmıştım bunların konuda geçti bile
  • Haftalardır bu tür fiyatlar oluyor daha önce alınanlar hep 10 15 gün sonra iptal yedi satıcı önce kargo bilgisi giriyor sonra iptal geliyor bilginize
  • Tebrik ederim. Zamanımızı çaldın mutlumusun?
  • Çin'den bireysel tekstil alımı mı? Azo boyarla size mutluluklar.

Resmi yollarla ülkeye giremeyecek nitelikte ürünlerin paket postada hiçbir denetime tabi tutulmadan geçtiğini bilen satıcılar uyguna veriyor siz de sazan gibi atlıyorsunuz.

Ha diyeceksin ki zaten nerdeyse tüm tekstil ithal? Evet, resmi yolla gelen ithal tekstilde itkib azo boyar madde kontrolü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 13 Ocak 2019; 15:43:57 >
  • Mezarcılık öyle olmaz! Böyle olur!

415 liralık Beymen Blender Ayakkabı 62 Lira

300 Liralık Beymen Blender Kot Gömlek 40 Lira

280 Liralık Beymen Club Gömlek 33 Lira

260 Liralık Beymen Blender Pantolon 39 Lira

150 TL'lik Superga Sneakers 39 Lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcan -- 13 Ocak 2019; 15:44:28 >

• Dolandırıcılık değilde yeni nesil uyanıklık diye nitelendirilebilir adam sizden aldığı parayı bir ay işletip sonra geri iade etse ve bunu milyonlarca kişi için yapsa havadan kazanacağı parayı hayal bile edemezsiniz .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.