Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 5'i kullandık: Kutu açılışı ve ilk izlenimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin fiyat/performans odaklı iddialı telefon modellerinden Redmi Note 5 elimize ulaştı. Snapdragon 636 işlemci, 4000mAh kapasiteli pil ve öne çıkan diğer özellikleriyle mercek altında. 

• SD 636 ve arkada çift kamera kullanan versiyonu Redmi Note 5 Pro veya Note 5 AI olarak geçmiyor muydu? Düz Note 5 SD 625 kullanıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok canım o zaman tamam oo bırt

• Anneme aldik 1000tlye.o fiyata daha iyisi olcagini sanmiyorum.
    Pardon bizimki redmi5 plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 5 Ağustos 2018; 20:42:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak anlayamadım. Evofone kim, Xiaomi Türkiye kim, Genpa kim? Garantisini Genpa mı veriyor, Xiaomi Türkiye mi? Videoda hem Xiaomi Türkiye garantili diyorsunuz hem de Genpa garantili diyorsunuz. Xiaomi Türkiye garantili ise bu Xiaomi Türkiye servisleri nerededir?

• Doğum gününde bile video atmayı ihmal etmeyen editör :)

• telefon eskidi 6 sı çıktı yeni mi inceliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Tam olarak anlayamadım. Evofone kim, Xiaomi Türkiye kim, Genpa kim? Garantisini Genpa mı veriyor, Xiaomi Türkiye mi? Videoda hem Xiaomi Türkiye garantili diyorsunuz hem de Genpa garantili diyorsunuz. Xiaomi Türkiye garantili ise bu Xiaomi Türkiye servisleri nerededir?
    Delta, MYS iletişim, Miui Türkiye olmadığı kesin Türkiye Distribütörünün. Geri kalan bilgileri belki Erdi Özüağ açıklayabilir, belki mağaza açılışı ve satışlarından sonra Xiaomi Global açıklama yapar ama sizin bu telaşınız ve agresifliğinizi teskin etmeyeceği kesin, boşuna ortalığı karıştırmaya uğraşmayın. Ha amacım bilgi almak diyorsanız ki buna zerre kadar inanmıyorum, muhattabınız Erdi Özüağ ve bu forum değil Evofone ile Xiaomi firmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

telefon eskidi 6 sı çıktı yeni mi inceliyorsunuz
    Bu telefon

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dual_camera-9120.php

sizin bahsettiğiniz

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_(redmi_5_plus)-8959.php

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Delta, MYS iletişim, Miui Türkiye olmadığı kesin Türkiye Distribütörünün. Geri kalan bilgileri belki Erdi Özüağ açıklayabilir, belki mağaza açılışı ve satışlarından sonra Xiaomi Global açıklama yapar ama sizin bu telaşınız ve agresifliğinizi teskin etmeyeceği kesin, boşuna ortalığı karıştırmaya uğraşmayın. Ha amacım bilgi almak diyorsanız ki buna zerre kadar inanmıyorum, muhattabınız Erdi Özüağ ve bu forum değil Evofone ile Xiaomi firmasıdır.

Alıntıları Göster
    Bu konuda bir karmaşa mevcut. EVOFONE (eski adı ile EVO BT) Xiaomi Türkiye resmi distribütörü. Buraya kadar OK. Ama servis tarafını EVOFONE değil Genpa yapacakmış (öyle diyorlar)

Xiaomi TR küçük bir temsilcilik ile gelmiş TR'ye.

2 adet mağazayı açacak olan EVOFONE. Yani satıcı EVOFONE, servis Genpa.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bu konuda bir karmaşa mevcut. EVOFONE (eski adı ile EVO BT) Xiaomi Türkiye resmi distribütörü. Buraya kadar OK. Ama servis tarafını EVOFONE değil Genpa yapacakmış (öyle diyorlar)

Xiaomi TR küçük bir temsilcilik ile gelmiş TR'ye.

2 adet mağazayı açacak olan EVOFONE. Yani satıcı EVOFONE, servis Genpa.

Alıntıları Göster
    Genel için bir karmaşa mevcut fakat benim için değil çünkü bu platformdan alışveriş etmeyeceğim elimdeki cihazın yeterliliğinden dolayı. Fakat şu an bu platformlardan alışveriş etme imkanı olup soruları olanlar için soruların cevapları sadece Xiaomi yönetiminde saklı. Benim konuda ki ilk mesajımın sebebi ise Chatin62 nickli kişinin daha önce farklı platformlarda ki mesajlarını bolca gördüm, Delta/Mys/MiuiTR ile yakın ilişkisinden dolayı Xiaomi ile ilişkisi olan diğer firmalara sataşma durumundan kendini alamıyorlar. Hatta bu platformun kişileri kendilerini öyle kaptırmışlar ki bu ülkede Xiaomi distribütörü olacaksa o da Delta/MYS olacaktır, bizden başkası yalan kafasıyla hareket ediyorlar.

• astegon kullanıcısına yanıt
    Martta satışa çıkmış telefon, 5-6 ay sonra inceleme videosu çekmek pek mantıklı gelmedi :) he tabi sözde xiaminin resmen gelmesi ile piyasada haberleri çıkın diye yapılmış paralı inceleme değilse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Martta satışa çıkmış telefon, 5-6 ay sonra inceleme videosu çekmek pek mantıklı gelmedi :) he tabi sözde xiaminin resmen gelmesi ile piyasada haberleri çıkın diye yapılmış paralı inceleme değilse :)
    Hocam elinize bu cihaz gelmediği zaman nasıl bir inceleme yapabilirsiniz ki?

Xiaomi'nin reklamı da yapılabilir. Bu tür sitelerin ana gelir kaynağı Google Adwords değildir. Nasıl instagram ve youtube da ki çok takipçili kişilerin olmadığı gibi.

Bu site de para karşılığı bu tür reklamlar yapabilir. Kim yapmıyor ki.

Zaten bu cihaz eğer dikkat ettiyseniz Global alana daha yeni çıkıyor. Ağırlık uzakdoğu asya içindi.
  • bu telefon güzel fakat çok pahalıya satılıyor maalesef.benim için pahalı en azından.4000-5000 mah pil kapasiteli fiyatı uygun orta seviye cihaz bulmak epey zor.

• Bu telefonu aldık bakalım gelince görecez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce aldım. Google Maps ve Playstore da sıkıntı yaşıyorum. Bu sorunları çözebilirsem keyfim yerine gelecek. Konu açtım zaten bununla ilgili. Onun haricinde gerçekten güzel. Gesturelar ile geri home son uygulamalar fonksiyonlarını yapabiliyorsunuz. Hem ön hem arkada portre modu mevcut. Pili güzel gidiyor. Altın rengi biraz pembeye kaçıyor gibi ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknosa da 1999 hepsş buradada 1799 hangisini almak daha mantıklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.