Şimdi Ara

GOLF V 'e LPG Dönüşümü Yaptırmak İsteyenler Buraya!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
63.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Golf V ime Ankarada Alternatif otogaz taktı BRC Fast. Herhangi bir problem yok. Arıza lambası falan yanmıyor. Yaşar Bey ve Oğlu çalışıyor. Yaşar Bey Makine Müh. .Bence güvenebilirsiniz.
  • THALL SEN İSTANBUL DA ATİKER İ NEREYE TAKTIRDIN. REFERANS VEREBİLECEĞİN BİRİ VAR MI BEN GEÇEN LEVENT TE SAFAK OTOGAZI ARADIM ONUNLA KONUŞTUM ADAM BAYAĞI İLGİLENDİ HATTA SİTESİ FALAN DA VAR RESİMLERE ORADAN BAKABİLİRSİN DEDİ. ARIZA IŞIĞI OLAYINI DA SÖYLEDİM YOK OOLE BİSEY DEDİ...
    NE DERSİN?
  • tam üstüne bastın, ahh ayağımmm
    beni referans olarak söylemedi mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: varslan

THALL SEN İSTANBUL DA ATİKER İ NEREYE TAKTIRDIN. REFERANS VEREBİLECEĞİN BİRİ VAR MI BEN GEÇEN LEVENT TE SAFAK OTOGAZI ARADIM ONUNLA KONUŞTUM ADAM BAYAĞI İLGİLENDİ HATTA SİTESİ FALAN DA VAR RESİMLERE ORADAN BAKABİLİRSİN DEDİ. ARIZA IŞIĞI OLAYINI DA SÖYLEDİM YOK OOLE BİSEY DEDİ...
    NE DERSİN?
  • YOK DAHA GİTMEDİM DAHA DOĞRUSU GİDECEKTİM AMA BUGÜNE RANDEVU VEREMEDİLER. DOLULAR... BU ARADA ASIM USTA MI SENİN ARABAYI YAPAN VE DE LPG GİRİŞİNİ NASIL GİZLEDİN???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varslan -- 19 Temmuz 2007; 16:54:29 >
  • quote:

YOK DAHA GİTMEDİM DAHA DOĞRUSU GİDECEKTİM AMA BUGÜNE RANDEVU VEREMEDİLER. DOLULAR... BU ARADA ASIM USTA MI SENİN ARABAYI YAPAN VE DE LPG GİRİŞİNİ NASIL GİZLEDİN???

evet orada taktırdım, dolum ağzı dışarıdan görülmüyor gizli yapıldı.
    aracın GOLF V mi?
  • GOLF 2004 1.6 PRİMELİNE. BAKALIM KISMET OLURSA TAKTIRINCA ÇOK MERAK EDİYORUM NE KADAR DÜŞECEK YAKIT MASRAFI... GERÇİ SEN YAZMIŞSIN AMA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varslan -- 19 Temmuz 2007; 18:53:56 >
  • quote:

GOLF 2004 1.6 PRİMELİNE. BAKALIM KISMET OLURSA TAKTIRINCA ÇOK MERAK EDİYORUM NE KADAR DÜŞECEK YAKIT MASRAFI... GERÇİ SEN YAZMIŞSIN AMA...

merhaba varslan;
    topiğin başında herşeyi anlattım şurda daha yeni 3.sayfaya geçtik... okuyacağın fazla bi alan da yok...
    ben aylarca okumadığım gezmedim yer kalmadı...
    vee ATİKER'DE ŞAFAK OTOGAZ'da tercihimi kullandım ve çok memnunum...senin araban yeni kasa GOLF mü? yani orası böyle bi arabaya montajı da var...
    daha ne duruyorsun al randevunu biran önce sende bizim kervanımıza katıl...
    imzada ki club linkimize de bak seni de aktif üye olarak en kısa zamanda aramızda görmek isteriz

• hıımm, son tüketim değerim şöyle oluştu devamlı aygaz alıyordum...galeria opet te otogaz olmadığından önüme ilk BP çıktı,nasıl olsa BP de iyidir dedim ve oradan 20ytl lik(deneme ya fazla almadım) gaz aldım...
    vee 131km yaptım yanii 0,152,5 liraya geldi şaşkınlık içersinde kaldım...aygazda tüketimim 0,165 civarıydı.
    şimdi de ipragazdan 20ytl'lik aldım(teste birebir devam niteliğinde olsun diye)...bakalım bu kaç km yapıcak
  • ARACIM GOLF 5 YENİ KASA... SENİN YAZDIKLARINI DA OKUMUŞTUM AMA 2 3 AY FALAN OLDU... NEYSE KISMETSE YARIN RANDEVU ALDIM... BANA TECRÜBELERİNE DAYANARAK ŞURASINI ŞÖYLE YAPTIR DİYE BİR ÖNERİN VAR MI? DOLUM YERİ NERESİ TAM OLARAK DIŞARIDAN GÖZÜKMÜYOR DEĞİL Mİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varslan -- 20 Temmuz 2007; 9:20:50 >
  • önecelikle doğru kararın için şimdi ben tebrik ediyorum;
    memnuniyetinden sonra da senden hayır dualarını beklerim
    ben anahtarı sol altta çekmeceli bölüm var ya oraya koydum... dolum ağzını da gizli istediğimden Murat usta öyle bi yer buldu ki bu aramızda kalsın dedi orayı fotoğraflamadık sen ona GÜMÜŞ GOLF V "thall" lın selamı var bende aynı yeri istiyorum de o işlem de tamam...
    kalibrasyonda da direksiyona Raikonen Gürkan varmış, o geçsin direksiyona de, tabii laptop'da Murat ustanın dizinin üstünde olacak... "thall"ınkiyle aynı ayarı istiyorum de, ne performanstan ödün ne de ekonomiden

aracı teslim almadan stop et çalıştır tekrar tekrar... geç çalışma sorunu yaşayıp yaşamadığı kontrol et
    eksiksiz teslim edeceklerdir... gönlün rahat olsun
    montaj fotolarımı sana pmden link atıyorum incele...

taktırdıktan sonra bizi bırakmak yok, okkeys mi?

quote:

ARACIM GOLF 5 YENİ KASA... SENİN YAZDIKLARINI DA OKUMUŞTUM AMA 2 3 AY FALAN OLDU... NEYSE KISMETSE YARIN RANDEVU ALDIM... BANA TECRÜBELERİNE DAYANARAK ŞURASINI ŞÖYLE YAPTIR DİYE BİR ÖNERİN VAR MI? DOLUM YERİ NERESİ TAM OLARAK DIŞARIDAN GÖZÜKMÜYOR DEĞİL Mİ?

• merhaba
    ben golf üme L.RENZO taktırdım çok memnunum
    bir iki ufak sorunum vardı gittim cozduler
    benzinden hic bir farkı yok
    ben simit depo taktırdım
    tek kötü yanı uzun yola cıkarken istetmeyi almayı unutuyorum :))
    ALLAH a şükür ki bir aksilik olmadı şimdiye kadar
  • hoşgeldin arkadaşım;
    aracın GOLF V mi IV mü?
    müthiş bişey (imzandaki yazıya cevap)

quote:

Orjinalden alıntı: chat polisi

merhaba
    ben simit depo taktırdım
  • Niye sordun IV se kovacan mı ?

quote:

Orjinalden alıntı: thall

hoşgeldin arkadaşım;
    aracın GOLF V mi IV mü?

quote:

merhaba
    ben simit depo taktırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanak -- 20 Temmuz 2007; 15:49:32 >

• V daha spesifik
    quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Niye sordun IV se kovacan mı ?

quote:

hoşgeldin arkadaşım;
    aracın GOLF V mi IV mü?

quote:

merhaba
    ben simit depo taktırdım

• SELAM DOSTLAR BEN GELDİM. 1000 KM DİR ATİKERLİYİM İŞTE İZLENİMLERİM...

ARACIMA 21.07.2007 CUMARTESİ GÜNÜ ATİKER TAKTIRDIM. AMA BAŞTAN ŞU TALİHSİZLİKLERİ YAŞADIM.
    NEYSE ŞAFAK OTOGAZ DA VERİLEN RANDEVU TARİHİNDE MURAT USTANIN İŞÇİLİĞİYLE ARABAMA ATİKERİ TAKTIRDIM. ARACI SAĞOLSUN İŞYERİME KADAR GETİRDİ VE OLAYI BANA TARİF ETTİ.

THALL BENZİNCİLER BİLE LPG DOLUMUNUN NEREDEN OLACAĞINI ZOR BULUYOR. O DERECE GİZLİ YANİ.
    NEYSE ALDIM BAKTIM PEK FARK YOK. ARABAMIN KLİMASI BOZUKTU. KLİMA MOTORU HAŞAT OLMUŞ. NEYSE ALDIM DAHA 5 KM GİTMEDEN PATİ IŞIĞI YANMAYA BAŞLADI VİTESİN YANINDAKİ. DÜĞMEYE BASIYORUM FAKAT ETKİLENMİYOR.. HAYDAA DEDİM. Bİ 10 KM DAHA GİTTİM BU SEFER DE MOTOR ARIZA UYARISI VERMEYE BAŞLADI KIL OLDUM TABİİ Kİ...

NEYSE EVİN YAKININDAKİ BENZİNCİDE FULLEDİM ARABAYI 61 YTL GAZ ALDI. SONRAKİ GÜN SEÇİM O GÜN İŞE ARABAYLA GİTTİM GELDİM TABİİ ARIZA IŞIKLARI YANIYOR. STOP ETTİĞİNDE PATİ IŞIĞI SÖNÜYOR AMA MOTOR IŞIĞI YANIYOR. SONRAKİ GÜN SOLUĞU MURAT USTANIN YANINDA ALDIM. HEM KLİMAYI YAPTIRACAKTIM. YAN DÜKKAN VW ÖZEL SERVİSİ ORADAKİ USTADAN MAKİNEYİ ALDIK. BAKTIK 3. SİLİNDİRDE ARIZA VAR UYARISI. USTAYA KLİMAYI GÖSTERDİM HALLEDERİZ DEDİ ARIZA IŞIKLARINI FALAN. BEN ARABAYI BIRAKTIM AKŞAM ALDIM. BAKTIM IŞIKLAR SÖNMÜŞ. KLİMA DESEN MÜTHİŞ ELLERİNE SAĞLIK. BİRAZ TUZLU OLDU AMA... TAVSİYEM KLİMA MOTORUNU BOZMAYIN ÇOK MASRAFLI SADECE MOTOR 1200 YTL...

O GECE UZUN YOLA ÇIKTIM KLİMA AÇIK TABİİ. SIFIRLAMIŞTIM KİLOMETREYİ TAM HESAP YAPAMADIM AMA 350 KM YOL GİTTİM GALİBA. SONRAKİ GAZI 55 YTL YE FULLEDİM. ONDA BİRAZ KOY YOLLARI FALAN 300 Ü BULAMADIM. SONRA BİR DAHA FULLEDİM AYGAZDAN VE ŞU AN ONUNLA GİDİYORUM VE 285 KMDEYİM AMA ELİ KULAĞINDA BİTİ BİTİYOR. BU ARADA O KADAR UZUN YOL GİTTİM KLİMA GENLLİKLE AÇIKTI. ARIZA IŞIĞI YANMADI. İSTANBULA GELDİM DÜN AKŞAM MOTOR ARIZA IŞIĞI YİNE YANDI. BAKALIM BİZE ŞAFAK OTOGAZIN YOLU GÖRÜNDÜ. DİĞER FORUM BAŞLIKLARINI OKUYORUM DA İMRENİYORUM. ADAMLAR BİR DEFO SİMİT DEPOYLA 420 KM GİDEN FOCUS OKUDUM. BU NASIL İŞ HERİF HEP BOŞTAMI GİDİYOR. HOŞ BENDE YOKUŞU GÖRÜNCE DEVAMLI BOŞA ATARIM AMA. BEKLEDİĞİM YAKIT GİDERİ TASARRUFUNA DAHA ULAŞAMADIM.

HA ÇOK ŞÜKÜR 200 LİRANIN ALTINA DÜŞTÜM AMA DAHA NE KADAR DÜŞERİM BİLEMİYORUM. DAHA AYAR ÇEKTİRMEDİM BAKALIM ONU DA YAPTINCA NEREYE KADAR DÜŞECEK.

ATİKERLİ GÜNLERİMİN İLK İZLENİMLERİ BÖYLE HEPİNİZE SAYGILAR..

ŞU ARIZA IŞIĞINA KIL OLDUM YALNIZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varslan -- 30 Temmuz 2007; 15:31:16 >

• merhaba varslan;
    öncelikle ......:::::ATİKER CLUB:::::.....(FoReVeR) ailesine hoşgeldin
    ekonomiye geçerkende şafak otogazı seçmen (tavsiyemle de olsa) çok doğru tercih
    çünkü;orada işini titizlikle yapan 2 usta, (murat ve gürkan), ekipbaşı asım bey var, türkiye'de bu servis konya'yla birlikte diğer servislere referanslık yapıyor... ufak tefek sorunun da olsa bu ekibin çözemeyeceği sorun yoktur...
    dolum ağzını murat usta aynen benimkinde olduğu gibi çok güzel gizlemişki pompacılar hal hatır soruyorlar galiba n'palım tamponu da deldiremezdik...
    yakıtın çok ii ben o değerlere bir kere BP den gaz alınca yakaladım.. şuana kadar hep şehir içindeydim...
    hayırlısı ile bu cuma bende antalyaya gidiyorum... bakalım benim ş.dışı sonuçlarım nasıl olacak...
    fırsat buldukça antalya'dan da foruma girmeye çalışacağım... izlenimlerimi yazarım...

saygıyla selamlarım

quote:

SELAM DOSTLAR BEN GELDİM. 1000 KM DİR ATİKERLİYİM İŞTE İZLENİMLERİM...

ARACIMA 21.07.2007 CUMARTESİ GÜNÜ ATİKER TAKTIRDIM. AMA BAŞTAN ŞU TALİHSİZLİKLERİ YAŞADIM.
    NEYSE ŞAFAK OTOGAZ DA VERİLEN RANDEVU TARİHİNDE MURAT USTANIN İŞÇİLİĞİYLE ARABAMA ATİKERİ TAKTIRDIM. ARACI SAĞOLSUN İŞYERİME KADAR GETİRDİ VE OLAYI BANA TARİF ETTİ.

THALL BENZİNCİLER BİLE LPG DOLUMUNUN NEREDEN OLACAĞINI ZOR BULUYOR. O DERECE GİZLİ YANİ.
    NEYSE ALDIM BAKTIM PEK FARK YOK. ARABAMIN KLİMASI BOZUKTU. KLİMA MOTORU HAŞAT OLMUŞ. NEYSE ALDIM DAHA 5 KM GİTMEDEN PATİ IŞIĞI YANMAYA BAŞLADI VİTESİN YANINDAKİ. DÜĞMEYE BASIYORUM FAKAT ETKİLENMİYOR.. HAYDAA DEDİM. Bİ 10 KM DAHA GİTTİM BU SEFER DE MOTOR ARIZA UYARISI VERMEYE BAŞLADI KIL OLDUM TABİİ Kİ...

NEYSE EVİN YAKININDAKİ BENZİNCİDE FULLEDİM ARABAYI 61 YTL GAZ ALDI. SONRAKİ GÜN SEÇİM O GÜN İŞE ARABAYLA GİTTİM GELDİM TABİİ ARIZA IŞIKLARI YANIYOR. STOP ETTİĞİNDE PATİ IŞIĞI SÖNÜYOR AMA MOTOR IŞIĞI YANIYOR. SONRAKİ GÜN SOLUĞU MURAT USTANIN YANINDA ALDIM. HEM KLİMAYI YAPTIRACAKTIM. YAN DÜKKAN VW ÖZEL SERVİSİ ORADAKİ USTADAN MAKİNEYİ ALDIK. BAKTIK 3. SİLİNDİRDE ARIZA VAR UYARISI. USTAYA KLİMAYI GÖSTERDİM HALLEDERİZ DEDİ ARIZA IŞIKLARINI FALAN. BEN ARABAYI BIRAKTIM AKŞAM ALDIM. BAKTIM IŞIKLAR SÖNMÜŞ. KLİMA DESEN MÜTHİŞ ELLERİNE SAĞLIK. BİRAZ TUZLU OLDU AMA... TAVSİYEM KLİMA MOTORUNU BOZMAYIN ÇOK MASRAFLI SADECE MOTOR 1200 YTL...

O GECE UZUN YOLA ÇIKTIM KLİMA AÇIK TABİİ. SIFIRLAMIŞTIM KİLOMETREYİ TAM HESAP YAPAMADIM AMA 350 KM YOL GİTTİM GALİBA. SONRAKİ GAZI 55 YTL YE FULLEDİM. ONDA BİRAZ KOY YOLLARI FALAN 300 Ü BULAMADIM. SONRA BİR DAHA FULLEDİM AYGAZDAN VE ŞU AN ONUNLA GİDİYORUM VE 285 KMDEYİM AMA ELİ KULAĞINDA BİTİ BİTİYOR. BU ARADA O KADAR UZUN YOL GİTTİM KLİMA GENLLİKLE AÇIKTI. ARIZA IŞIĞI YANMADI. İSTANBULA GELDİM DÜN AKŞAM MOTOR ARIZA IŞIĞI YİNE YANDI. BAKALIM BİZE ŞAFAK OTOGAZIN YOLU GÖRÜNDÜ. DİĞER FORUM BAŞLIKLARINI OKUYORUM DA İMRENİYORUM. ADAMLAR BİR DEFO SİMİT DEPOYLA 420 KM GİDEN FOCUS OKUDUM. BU NASIL İŞ HERİF HEP BOŞTAMI GİDİYOR. HOŞ BENDE YOKUŞU GÖRÜNCE DEVAMLI BOŞA ATARIM AMA. BEKLEDİĞİM YAKIT GİDERİ TASARRUFUNA DAHA ULAŞAMADIM.

HA ÇOK ŞÜKÜR 200 LİRANIN ALTINA DÜŞTÜM AMA DAHA NE KADAR DÜŞERİM BİLEMİYORUM. DAHA AYAR ÇEKTİRMEDİM BAKALIM ONU DA YAPTINCA NEREYE KADAR DÜŞECEK.

ATİKERLİ GÜNLERİMİN İLK İZLENİMLERİ BÖYLE HEPİNİZE SAYGILAR..

ŞU ARIZA IŞIĞINA KIL OLDUM YALNIZ...

• son tüketim değerlerim;

istanbul-antalya/manavgat arası:

114ytl/834=0,139ytl

ort.hız 92km/saat

teşekkürler ATİKER
  • bende de 2004 polo 1.4 var, atiker düşünüyorum.
    ankara'da 14 tane yetkili atiker bayisi varmış atikerin internet sitesinden baktım. yalnız montajın çok önemli olduğu malum, bu yüzden hangi servise güveneceğimi bilmiyorum. ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir atiker servisi var mı? teşekkürler.
  • 4500km'dir kullanıyorum saat gibi maşallah "ALLAH" nazardan saklasın...
  • ne günlermiş kafayı bozacaktık lpg taktıracaz diye
    quote:

kararsız kalmakta da haklıyım galiba
    kimseden ses yok!!!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.