Şimdi Ara

GOLF V 'e LPG Dönüşümü Yaptırmak İsteyenler Buraya!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
1
Favori
63.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu piknik işini ayarlarsan birtek sen ayarlarsın dostum ama hafta snu gelemem onun yerine hafta içi bir akşam saat 8 den sonra sahil kenarı falanmı yapsak hem oturur sohbet eder hemde diğer kullanıcılarla tanışmış oluruz
    tarabya tarafında
  • Ben gelemem peşin söliimm . Araba atikerli ama o kadarda değil hani

quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

şu piknik işini ayarlarsan birtek sen ayarlarsın dostum ama hafta snu gelemem onun yerine hafta içi bir akşam saat 8 den sonra sahil kenarı falanmı yapsak hem oturur sohbet eder hemde diğer kullanıcılarla tanışmış oluruz
    tarabya tarafında
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

şu piknik işini ayarlarsan birtek sen ayarlarsın dostum ama hafta snu gelemem onun yerine hafta içi bir akşam saat 8 den sonra sahil kenarı falanmı yapsak hem oturur sohbet eder hemde diğer kullanıcılarla tanışmış oluruz
    tarabya tarafında

atiker club sayfasından devam edelimmm
    8de çok geç gibi geldi banaaa belki o saatte bakırköy zeytinburnu arası veya yeşilköy tarafı daha mantıklı gibii

ahhh ozcanak; sensiz biz ne yaparızz bilsen nasıl üzülürüzzz

dostum merak etme ay sonunda beraberizz

• Uzun zaman oldu foruma girmeyeli...Aracım 2004 Golf V midline,LPG kitim BRC.

Thall kardeşe bir mesaj atmıştım diye hatırlıyorum.
    LPG li araç kullanmanın tasarruflu keyfini 4 aydır ve 7000 km dir sürenlerdenim.

Hala stepne konusunda çözümsüzüm. Şehiriçinde stepnesiz dolaşmanın mahsuru yok ama tatilde ne yapacağım bilemiyorum.
    Üste bir port-bagaj mı alsam acaba?

Neyse herkese LPG li Golfüyle iyi günler dilerim.
    Turgut
  • golf4 2004 aracım var zavoli sıralı taktırdım stepne sorunu bendede var gecenlerde bi duyum aldım patlamaz lastik diye arastırıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tvcalap

Uzun zaman oldu foruma girmeyeli...Aracım 2004 Golf V midline,LPG kitim BRC.

Thall kardeşe bir mesaj atmıştım diye hatırlıyorum.
    LPG li araç kullanmanın tasarruflu keyfini 4 aydır ve 7000 km dir sürenlerdenim.

Hala stepne konusunda çözümsüzüm. Şehiriçinde stepnesiz dolaşmanın mahsuru yok ama tatilde ne yapacağım bilemiyorum.
    Üste bir port-bagaj mı alsam acaba?

Neyse herkese LPG li Golfüyle iyi günler dilerim.
    Turgut

Merhaba tvcalap;
    senden böyle bi msj aldığımı hatırlamıyorum, t.taksiciden başka lpg li golf v referansı duymadım buradan:D

nimet değil mi? ne güzel keyfini sürmek arkadaşlar buurada da çoğalalım lpg'li golf V ler clubü kurarız

sen hangi şehirdesin.. stepne işini hala çözemedim bende küçük lastik buldum topkapı san. 130ytl istedi 100ytl verecek gibi... alamadım nasıl olsa az bi fark oluyor diye...

• quote:

Orjinalden alıntı: yuksekbas

golf4 2004 aracım var zavoli sıralı taktırdım stepne sorunu bendede var gecenlerde bi duyum aldım patlamaz lastik diye arastırıyorum

patlamaz lastikleri bizim araçlar kaldırmaz mışş
    vatan daki lastikci öyle dediler..
    bende anlamadım
  • Yüksekbaş,patlamaz değil de hava inerse bile gidebilen lastikler var benim bildiğim.Run on flat diyorlar adına. Ama oldukça pahalı.BMW 1 serisine orjinal takıyorlar.Belki düşünülebilir. Kaldırmaz demekle ne demek istemiş satıcı onu da anlayamadım aslında.

Thall kardeş Ankaradayım.Belki yanlış hatırlıyorum seni, neyse.

Bir konu var .Geçenlerde LPG kullanan bir arkadaşa satıcı, hava sıcaklığı düşükken alın yakıtı, depoda 5 lt kaybedersiniz demiş. Bana biraz üfürme geldi. Çünkü zaten likit alıyorsunuz yakıtı, sıcaklıkla gaz kadar değişen bir hacim sözkonusu değil ki?
    Sizce?

Herkese iyi günler dilerim
  • quote:

Yüksekbaş,patlamaz değil de hava inerse bile gidebilen lastikler var benim bildiğim.Run on flat diyorlar adına. Ama oldukça pahalı.BMW 1 serisine orjinal takıyorlar.Belki düşünülebilir. Kaldırmaz demekle ne demek istemiş satıcı onu da anlayamadım aslında.

Thall kardeş Ankaradayım.Belki yanlış hatırlıyorum seni, neyse.

Bir konu var .Geçenlerde LPG kullanan bir arkadaşa satıcı, hava sıcaklığı düşükken alın yakıtı, depoda 5 lt kaybedersiniz demiş. Bana biraz üfürme geldi. Çünkü zaten likit alıyorsunuz yakıtı, sıcaklıkla gaz kadar değişen bir hacim sözkonusu değil ki?
    Sizce?

Herkese iyi günler dilerim

zaten onu söyleyen de konunun devamını getiremedi galibaa... bence mantıksızz
    fast mii 24mü taktırdın
    ortalama yakıt ne gösteriyor yol bilgisayarında, ne tüketiyorsun gazla

• fast taktırdım. Kışın 130 Ykr yakıyordum ortalama.şimdi klima etkisiyle 150 falan yakıyorum.
    yol bilgisayarı gazla çok sağlıklı değil demişlerdi.O yüzden hiç bakmadım.
  • quote:

fast taktırdım. Kışın 130 Ykr yakıyordum ortalama.şimdi klima etkisiyle 150 falan yakıyorum.
    yol bilgisayarı gazla çok sağlıklı değil demişlerdi.O yüzden hiç bakmadım.

benim yol bilgisayarına güveniyorum.. %38ila %43 arasında tasarrufa denk geliyor yol bilgisayarımın hesaplamasıyla lpg tüketimim.
  • thall kardes sana bi isim dustu benim aracım golf4 2004 pasıfıc sıralı sistemi taktırdım senden cok etkilendim bu kararımda ama simdi bi sorunum var motor arıza ısıgım yanıyor taktırdıgım yere gittim baa golflerin ısıgı yanar dedi tabi ben yemedim hemen sana mesaj yazayım dedim senin ısık yanıyormu ve bu ısık yanma olayı hakında bilgin varsa bizimle paylasırmısın cevabını bekliyom ona gore bir yol bulacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuksekbas

thall kardes sana bi isim dustu benim aracım golf4 2004 pasıfıc sıralı sistemi taktırdım senden cok etkilendim bu kararımda ama simdi bi sorunum var motor arıza ısıgım yanıyor taktırdıgım yere gittim baa golflerin ısıgı yanar dedi tabi ben yemedim hemen sana mesaj yazayım dedim senin ısık yanıyormu ve bu ısık yanma olayı hakında bilgin varsa bizimle paylasırmısın cevabını bekliyom ona gore bir yol bulacam

tabii ki yanmıyor ben baştan herşeyi konuşup söktürme garantisiyle montaj yaptırdım...
    ne mutlu ki hiç bir sorunum yok!
    burada zavoli yi çok meth eden 2tane katılımcı var...göstersinler markalarının desteğini
    öyle sağa sola laf yetiştirmekle olmuyor... ben bi kullanıcı olarak 3 adet montaj hatasını kendi girişimlerimle sorununu hallettim... madem benden etkilendin gittiğim yolu takip etseydin yaa
    neyse umarım ciddi bi sorun değildirde çözerler...

• Golf 2005 FSI motor 1.6 lpg takılamıyormuş sorduk takan varmı?????????FSI motora?
  • ARKADAŞLAR GEÇEN SANAYİDE BİR İŞİM VARDI ORADA SORDUM USTAYA NASIL LPG OLAYI GOLF 5 E TAKTIRAYIM MI DEDİM USTA DEDİ Kİ ARACIN UYARI IŞIĞINI SONDUREMEZSİN DEVAMLI ARIZA IŞIĞI YANAR DEDİ, KILLANDIM. NE DERSİNİZ SİZİN IŞIKLAR NE ALEMDE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: varslan

ARKADAŞLAR GEÇEN SANAYİDE BİR İŞİM VARDI ORADA SORDUM USTAYA NASIL LPG OLAYI GOLF 5 E TAKTIRAYIM MI DEDİM USTA DEDİ Kİ ARACIN UYARI IŞIĞINI SONDUREMEZSİN DEVAMLI ARIZA IŞIĞI YANAR DEDİ, KILLANDIM. NE DERSİNİZ SİZİN IŞIKLAR NE ALEMDE...

doğru ellerde montaj olduktan sonra asla ışık yanmaz;
    ben kesinlikle hiç bir problem yaşamadım,yaşamıyorum...
    ben çok araştırma yaptım doğru kişiyi, doğru markayı buldum
    sayfanın başından itibaren okuyanlar görecektir
  • doğru kit ve doğru montaj bu kadar basit işte siz hala yerli malına güvenmemeye devam edin ama çok şey kaçırıyosunuz bilin

quote:

Orjinalden alıntı: thall

quote:

Orjinalden alıntı: varslan

ARKADAŞLAR GEÇEN SANAYİDE BİR İŞİM VARDI ORADA SORDUM USTAYA NASIL LPG OLAYI GOLF 5 E TAKTIRAYIM MI DEDİM USTA DEDİ Kİ ARACIN UYARI IŞIĞINI SONDUREMEZSİN DEVAMLI ARIZA IŞIĞI YANAR DEDİ, KILLANDIM. NE DERSİNİZ SİZİN IŞIKLAR NE ALEMDE...

doğru ellerde montaj olduktan sonra asla ışık yanmaz;
    ben kesinlikle hiç bir problem yaşamadım,yaşamıyorum...
    ben çok araştırma yaptım doğru kişiyi, doğru markayı buldum
    sayfanın başından itibaren okuyanlar görecektir

• Arkadaş golf 5 FSI motora takılamıyor bu lgp .Bilen varmı uzman olan varmı dıye sormuştum hala cevap yok yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: unixx

Arkadaş golf 5 FSI motora takılamıyor bu lgp .Bilen varmı uzman olan varmı dıye sormuştum hala cevap yok yok

BRC SDI, montajları merkez serviste başlamışşşş 2a mühendislik web sitesini ziyaret edin
  • işte son tüketim değerlerim

9.6 yol bilgiyasarında ki tüketimim...
    24km ortamala hızım / 11saat 48dakika yolda ki zamanım

32.190lt/287km=11,21lt/100km
    11,21*1,49=16,70/100km

yanii kısaca 0,167ykr yakıyor aracım sadece şehir içi veeeee
    iş - ev arası da 3,7km*2= 7,4km (bunu özellikle bilmenizde fayda var!
    sadece hafta sonları uzun geziler yapıyorum!

eee

NE MUTLU ATİKERLİYİM DİYENE

lafını boşuna söylemiyoruz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.