Şimdi Ara

sıfır garantili aldığım araç bir çok yerinden boya attı firma kabul etmedi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
16.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sonuç ne oldu, ne yaptınız, bizi aydınlatabilir misiniz, çevremizde benzer durumları yaşayanlar var
  • nadir olan bir durum fakat bu durum daha önce başına gelen arkadaşlardan destek bekliyorum
  • sağolun hocam davada 2 3 yıl sürer diyorlar ama mecbur başka çare kalmadı cengaver bir avukat bulmak lazım. herşey arabayı satana kadar
  • hocam işin garibi otosan yazılı bir cevapta veremiyor bana dünya çapında bir firma kurumsal olması lazımken bu olay yurtdışında olsa firma prestij meselesi yapardı bizde dalavereler..
  • En son 3 yil boya garantisini, 1993 model tempramizda gormustum.

Firmanin verdigi garanti suresinden belli boyanin kalitesiz oldugu.

Gecmis olsun.

Uzun surer ama kazanirsiniz

Hayirli gunler.
  • çok teşekkürler arkadaşlar cana değil mala gelsin ama yinede can sıkıcı insani affederseniz salak yerine koyup üste çıkmaya çalışmaları ben bu videoyuyu nasıl daha çok yayarım bir fikri olan varmıdır acaba
  • Videonuza yorum yazdım hocam. Böyle rezillik olmaz. Ford Genel Merkez'den birşey beklemeyin. İhtar + dava sürecini başlatın. Şimdiden Allah kolaylıklar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Mayıs 2018; 10:40:57 >
  • arkadaşlar çok teşekkürler mağlesef ülkemizde hiçbir firma tüketici yanında yer almıyor avukat araştırıyorum ankarada bildiğiniz duyduğunuz bu işlerler uğraşan sağlam bir avukat varmıdır?
  • hocam suyun ulaşamıyacağı yerlerde de atmalar var ve videoyu 2 gün önce çekmiştim bu 4ayrı yerde yeni atmalar başlamış ufak ufak, bu kanser gibi yayılıyor sanki bir bakteri boyayı yiyor
  • Boya garantisi bana her zaman bos gelmistir.En ufak hatada "yikamaci tazyigi yakindan vurmustur,oyle olmustir boyle olmustur" diye bahane bulurlar.Sonucda her zaman hava sartlarina maruz kalan bir sey o yuzden bahaneleri hazir.

Keza oyle de olmus.Gecmis olsun ne diyelim.
  • servisteki usta boya kuruması, yanması ve güneş yanıklığı dedi, hatta yeni başlayan kabarcıklanan yeride gösterdi
  • birazdan aracı başka bir expere daha göstericem bakalım onlar ne diyecek buradan paylaşırım
  • kuş pisliği + ucuz yıkama (benzinlikte 1-2 tl ye köpüklü yıkama veya otomatik fırça) bu döngüye girdiyse 2 sene normal bir süre bu hale gelmesi için. O ucuz yıkamalarda kullanılan köpüklerde kostik var o yüzden vernik incele incele kalmıyor ve sonrasında zaten boyaya temas eden kuş pisliği 1 haftada bile bu hale getirebilir. Gördüğüm kadarı ile zaten sizin aracınızda da hiç vernik kalmamış gibi.
  • videoda çektiklerim büyük boya atmaları bunların dışında küçük küçük iğne başı kadar farklı farklı yerlerde atmalar başladı onlarda büyüyüp videodakiler gibi olucak belki 6aya araçta boya kalmıycak
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Vernik yanmış. Üretim hatalı olma ihtimali düşük. Dışardan asitli bir madde gelmiş bas baya belli.
    hocam her gün ufak ufak yeni yerlerde boya atması oluyor lokal sadece bir yerde değil aracın tavanında var kaputunda da var kapıda da oluyor yeni atmalar imalat hasatsından astar boyayı tutmamış hergün biryerlerde açılma oluyor boya soyuluyor yavaş yavaş ve iğne ucu gibi olan açılma büyüyor.
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Dış etkenler de kurtul işin ilginci fotoğraf çekmek dışında bir işlem yapmadılar
  • RooT_TooR kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam otosanı ben kurumsal sanırdım ama hepsi aynı bunların
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arac bir kere bile fırça ile yıkanmadı
  • goodwin kullanıcısına yanıt
    Hocam ağzınıza sağlık gerçekten ustanın anlatmaya çalıştığı araç astar boyayı tutmamış atarkende içten atıyor

• boyansa derdini anlatamazsın satarken çocu alıcı odun araba çalışıyomu yürüyomu diye sormazlar bile
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.