Şimdi Ara

YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
9
Favori
11.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu adminler çok ilginç ya . adam anında bitene atmış . şeytan diyor şimdi. ana kısımda ne kadar kalmış konu varsa hepsi hortlat ortalığı karıştır. yeni konulara bu kadar özen göstereceğinize. oturun bir gün toplasan bence 2 saati almaz. bütün geçmiş biten konuları atın bitene.
    sonra bir gün geliyor birisi hortlatıyor. aksiyon yaşıyoruz burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 13 Şubat 2018; 17:27:16 >
  • Reçel yapmak için aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler

Yorumunu bulmak hevesi ile girmiştim
  • ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ÇİÇEKSEPETİNDEN SİPARİŞ VERCEKTİM.GÖNDERİM YAPAMADIM.İNTERNETTE GEZERKEN BULDUM BURAYI
    EŞİME TEYZEME HALALARIMA GELENE GİDENE ÇİCEK SÖYLEDİM.10A YAKIN SİPARİŞİM VAR:d
    TESLİMAT GERÇEKLEŞTİ.ÇİÇEKLERDE GAYET İYİ.
    HAZIR SEVGİLİLER GÜNÜ. ÇÖKERTEBİLİRSİNİZ SİTEYİ YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanates -- 13 Şubat 2018; 16:20:43 >

• Maçaları yiyor ise yollamasınlar Şikayetvar'dan başlayarak sosyal medya üzerinden her türlü yoruma hazırlıklı olsunlar. Herkes affeder DH Sıcak Fırsatlar affetmez. Hele mevzu 14 Şubat ise
  • Gariban karısına çiçek göndermesin mi
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    bir sorunum yok. az duraydı konu.çokmu aceleniz vardı. diğer eski konular nasıl duruyorsa buda duraydı. onu demek istiyorum. bunun hemen kalkması gerekiyorduda diğerleri neden hala duruyor ve hemen kalmadı. onu diyorum.
  • bu yorumları çiçekleri aldığınız kişiler okursa yalnız sıkıntı büyük
  • Çiçek dandik çıkar manitanız beğenmezse üç kuruş kar yapacağım derken manitadan olur, sonra ağlarsınız buralarda uyarmadı demeyin şakaya gelmez bu iş
  • Bugün aldığın dua sana 1 sene yeter
  • giderim tavuk donerciye bi bana bi ona bide yaninda ayran alsana 10tl en azindan ac karnimizida doyurmus oluruz :D butarz seylere verilen paralara aciorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

giderim tavuk donerciye bi bana bi ona bide yaninda ayran alsana 10tl en azindan ac karnimizida doyurmus oluruz :D butarz seylere verilen paralara aciorum

Fazla tavuk döner dokunmuş hocam.

Hayatta tavuk döner yemekten daha güzel şeyler de var.
  • Yol ücreti çıkmasa almıştım

• Güzel fırsatta gönderecek biri yok maalesef...
  • Keşke link filanda koysaydın hocam.
  • Plastik olmasın
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    10 sıparısın 4ü teslim edildi hocam. antep mersın ankara her sehire gönderdim izmir de eli kulagındadır.

TESLİM FOTOSU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanates -- 13 Şubat 2018; 16:36:7 >
  • Sanırım gelecek olan ürün bu

• Kod vs. Yok mu ekstra bir kampanya?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.