Şimdi Ara

PlayerUnknown: Yılın Oyunu Ödülünü Kazanmak İstemiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       The Game Awards 2017 adayları dün akşam itibariyle açıklandı ve Yılın Oyunu kategorisine Horizon: Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Persona 5, Super Mario Odyssey ve PlayerUnknown’s Battlegrounds aday olarak gösterildi.

Bunun üzerine, IGN US PlayerUnknown’s Battlegrounds kreatif direktörü Brendan “PlayerUnknown” Greene'e erken erişimdeki bir oyunun Yılın Oyunu kategorisine aday olması hakkındaki düşüncelerini sordu ve Greene şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Brendan “PlayerUnknown” Greene,

"Kişisel olarak, Yılın Oyunu ödülünü kazanmak istemiyorum. Takım için kazanmak isterdim ancak bence bu yıl çok daha iyi oyunlar var. The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Horizon: Zero Dawn oyun tasarımı ve hikaye anlatımı konusunda birer şaheser. Gerçekten harika, harika oyunlar. Muhtemelen onlar kazanacak. Umarım kazanırlar."

Greene ayrıca ödülü kendileri kazansa bile bunu hak edip etmedikleri konusunda emin olmadığını belirtti. Ayrıca PUBG Corp. CEO C.H. Kim ödül ile ilgilenmediklerini tek odaklarının Xbox ve PC'ye en iyi oyunu getirmek olduğunu ekledi. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yılın Oyunu dışında En İyi Sürekli Oyun ve En İyi Multiplayer Oyun kategorilerinde de aday olarak gösterildi.

The Game Awards 8 Aralık'ta düzenlenecek. Detaylara buradantüm adaylara ise buradan göz atabilirsiniz.

• Eğer bu oyun kazanırsa oyun dünyası benim için bitmiştir.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Mario kazanırsada benim için bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Kasım 2017; 23:06:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Mario kazanirsa tam tersine hala umut var demek oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman adaylıktan çekin beni div 2 veye daha uygun bir oyunu ekleyin de amk, Resmen istemem yan cebine koy diyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyunun aday seçilmesi bile isim lekeleyici bir olay game awards için. En azından seneyi beklemeleri lazımdı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

Mario kanırsada benim için bitmiştir.

Senin yaşını herkes tahmin edebiliyordur zaten ama bu yorumundan sonra da kesinleşti.
  • mario nun kazanması lazım.. bu kadar iyi bir oyun çok az çıkıyor. konsol sattıran oyunlardan birisi.. gerçekten çok iyi bir oyun.. ( Sarcasm değil ! )

• Zelda mükemmelde Mario ne abi ya Markanın adını sömüre sömüre bi hal ettiler. Tamam oynanış zevkli hikaye temeli aynı Prenses kurtarma kötü oyun demiyorum ama mükemmelde değil iyi bi oyun sadece gelmiş geçmiş en iyi oyun filan değil.

• Horizon zero dawn ile yeni mario oyunu sundukları mekanikler açısından aynı derece yeniliklere sahip ve eğlenceli oyunlar.Horizon zero dawn ın merak uyandıran hikayesi ile de ilave artısı var.
  • Adamlar bile haketmiyoruz diyor. Zorlamanın alemi yok :)

• Persona 5'in alması lazım ama vermezler.Jürilerin bile oynadığını düşünmüyorum bu ne la jrpg,sıra tabanlı diyip geçmişlerdir öküzler.

• Zelda ve Mario. 2 tane aday var zaten diğerlerini fasulyeden koydular bunu herkes biliyor.
  • Mario yada zelda birinciliği hak ediyor ama ayırt etmek çok zor uncharted kayıp miras da çok iyi horizon ilk yarısı efsaneydi sonrası tekrara sarıyordu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu aday yapanlarda salaklık. Türe neredeyse hiç bir yenilik getirmeyen optimize sorunlarından oynanmaz hale gelebilen saçma sapan bir oyun bana göre. Zelda veya mario alır gibi.
  • Adamlara helal diyeceğinize hala oyunu gömüyorsunuz. Stüdyodan önemli birinin çıkıpta bizim oyundan çok çok daha iyi oyunlar var umarım şu şu kazanır demiş siz hala eleştriyorsunuz. Adaylığa koyanı suçlayın oyunu yapanı değil. Mario ve zelda dan biri alır persona 5 te muhteşemdi bu yılın 3 artısı bu oyunlar
  • Geçen sene de overwatch almıştı ödülü ve çok saçmaydı hiçbir online oyun en iyi oyun ödülünü almamalı. Eğer PUBG en iyi oyun seçilirse bi güzel söverim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Geçen sene de overwatch almıştı ödülü ve çok saçmaydı hiçbir online oyun en iyi oyun ödülünü almamalı. Eğer PUBG en iyi oyun seçilirse bi güzel söverim

Ttnete ettiğim küfürleri bunlara da ederim. O koca koca direkler...

• Yapımcıda suç yok zaten bu oyunu oraya aday gösteren amerikalı acun da suç. Geçen sene overwatch denen hikayesi olmayan oyuna verdi, bu senede buna verirse şaşırmam.

• The Last of us 2 yarın çıktı diyelim; KAZANIR. Ki o da olmayacağına göre tillahı gelsin bu ödülü Zelda alacaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.