Şimdi Ara

DH SEÇİM ANKETİ - 25 Ekim 2017 (1 SENE ÖNCEKİ SONUÇLAR EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
8
Favori
19.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
453 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 28.11.2019)
Giriş
  • Konuya bir beğeni bırakmayı çok görmeyin, üst sıralarda kalsın.Daha çok katılım olmalı.

Edit(1): Halk ve Eşitlik yazmışım, Hak ve Eşitlik olacak.Kusura bakmayın.Yeniden yazıp oyları silmek istemedim.

14 Aralık 2016’da açılan anket:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geekon -- 29 Ekim 2017; 17:24:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DH"de ip 1. oluyorsa vahh o ipin haline.kimse seçimlerde iplemez bunları.

madem kimse iplemez niye akp bu kadar ilgileniyor bu partiyle.yok fetocuymus yok simgesi çalıntıymış, baska isi gucu yok mu bunların.niye baska acilan partilere dadanmadılar da bunlara dadanıyorlar? ben söyleyeyim; korkuyorlar.

yok kazın ayağı hiçte öyle değil.reis yılların siyasetçisi.bu fetö projesine hiç pirim verdirir mi normal şartlarda.oda biliyor ak partiden bunlara oy gitmeyeceğini.hele ki 15 temmuzda verilen 250 şehitten sonra bir tane aklı yerinde olan ak partili bunları ipleyip oy vermez.ak parti napıyor bunları ciddiye alıyormuş gibi davranıp chp ve mhp"li küskünleri fetöcü ablaya iplettirirmiyim onun hesabını yapıyordur iuye tahmin ediyorum. yoksa muhalefetin bölünmeye değil birleşmeye ihtiyacı var ki iktidarın yolu bölünmekten değil birleşmekten geçiyor.zerre kafaları çalışmıyor bunların.r.fetönün talimatıyla çıkmayan candan ümit kesilmez misali taa abd"den talimatla parti kurduruyor.Türk milleti bunu yer mi bekle ve gör.

abd’nin talimatıyla kim geldi 2002’de biz iyi biliyoruz

valla hacı kusura bakma ama hiç birşey bildiğin yok.tek bildiğiniz yalan yanlış kulaktan dolma iftira v.s

fetocu aksener, abd’nin talimatiyla geldi vs. soylemler yapan insanlar dogru konusuyor ama demi?

abd reisi götürmek için yapmadığı kalmadı.koskoca abd terör örgütleriyle iş çevirir oldu Türkiyenin arkasından.nerede Türkiye aleyhine bir plan varsa arkasında abd var.bu adamların tek derdi kontrol altında tutamadıkları Erdoğanı iktidardan indirip yerine kendi istediklerini yapabilecekleri bir nevi kukla idareciler.daha Akşenerin fetö ve abd projesi olduğunu görmemek için insanın kör olması yada siyasi olaylardan bihaber olması gerek.

eğitimin içine etti, dolar 4e dayandı, ülkede herkesi soydu soğana çevirdi, akşamları yatıyor sabah kalkınca rüyasında gördüğünü emir veriyor gerçekleşiyor, fetoyla kol kolaydı iktidara gelirken, hepsi ağlıyordu fetullah hoca efendi diye vs. vs. sen bana bunları açıkla

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geekon -- 27 Ekim 2017; 14:55:38 >

• Hayatında fetö ile işi olmamış sadece bir bankaya havale yaptı diye insanları işlerinden edip hapislere koydunuz...

FETÖ ile senelerce işbirliği yapıp sonra "Allah bizi affetsin" diyerek işin içinden çıkılır mı?

Siz nasıl müslümansınız ey oy verenler..! Nasıl kabul edipte tekrar oy verebiliyorsunuz. Eliniz vicdanınız titremiyor mu?

Senelerce devletin kılcal damarlarına kadar terör örgütü ile doldurup bir özür ile nasıl affettiniz ???

Eşiniz, dostunuz, evladınız aynı şeyleri yapsa bu kadar bağışlayıcı olur muydunuz..!
  • quote:

quote:

quote:

madem kimse iplemez niye akp bu kadar ilgileniyor bu partiyle.yok fetocuymus yok simgesi çalıntıymış, baska isi gucu yok mu bunların.niye baska acilan partilere dadanmadılar da bunlara dadanıyorlar? ben söyleyeyim; korkuyorlar.

yok kazın ayağı hiçte öyle değil.reis yılların siyasetçisi.bu fetö projesine hiç pirim verdirir mi normal şartlarda.oda biliyor ak partiden bunlara oy gitmeyeceğini.hele ki 15 temmuzda verilen 250 şehitten sonra bir tane aklı yerinde olan ak partili bunları ipleyip oy vermez.ak parti napıyor bunları ciddiye alıyormuş gibi davranıp chp ve mhp"li küskünleri fetöcü ablaya iplettirirmiyim onun hesabını yapıyordur iuye tahmin ediyorum. yoksa muhalefetin bölünmeye değil birleşmeye ihtiyacı var ki iktidarın yolu bölünmekten değil birleşmekten geçiyor.zerre kafaları çalışmıyor bunların.r.fetönün talimatıyla çıkmayan candan ümit kesilmez misali taa abd"den talimatla parti kurduruyor.Türk milleti bunu yer mi bekle ve gör.

• İlk defa DH nin bir anketinde CHP yi 3. Sırada ve akp nin altina indiğini gördüm.
  • AKP'li yazıyor çiziyor ; tamamen ezbere,bilinçsizce..

yaw bu İyi parti "muhaa ada bak " diyor ne yapacak ne vaat etti yaw ?

-Fabrikalar açacak mı - Ekonomiyi düzeltecek mi ? - Dış ilişkileri düzeltecek mi ? - GSS kalkacak mı ? - Suriyeliler gidecek mi ? Ne olacak da İyi part yapacak diyor ,sırf muhalefet için yazıp çiziyorsunuz gidip oy vereceksiniz diyor ..

AKP'liye soruyoruz ;

Peki bu yukarıda saydıkların neden neler yüzünden meydana geldi ? Bu yukarıdakilerin nedeni ne ?

AKP'li de hafif durgunluk hafif bozulma meydana geliyor...CHP diyor FETÖ diyor sessizce uzaklaşıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

quote:

quote:

bu anket ekşisözlükte yapılsa %80 hdp çıkar...o nedenle bu anket burayı bağlar...kasımpaşaya ulaşmaz...bu arada oyum akpye...

yalan dolanla %51 aldınız.gorecez 2019’da

bu güne kadar ne gördüysen yine onu göreceksin...

diyorsun ki oyları çalacak yine erdoğan

• butun muhalefet bir olsa dahi iktidar partisini gecemez deselerki her ay maasdan 250 tl kescez halk isyan eder ama yarin secim olsa koşa koşa gider oy atar insanlar takim tutar gubi parti tutuyorlar fanatik gibi
  • Meral akşenerin yüzde 20ye yakın oy alacağı belli ama çok fazla bölünmüşlük var.Yani ortadaki partilerin kemik oyları var.Bu oyların bölünmesi lazım,forumdaki insanlar kemik CHPli olmadığı için CHP’den ne kadar oy alacağı muallakta.

Bence Türkiye’de şu an seçim olsa dağılacak oylar;

AKP %37-38

İyİ Parti %17-18

CHP %17-18

HDP % 11

MHP %7

Meral Akşener’in AKP’yi ekarte edebilecek potansiyeli var ama bunu politikaları belirleyecek.Muhalefet olmak için mi iktidar olmak için mi geldiğini göreceğiz hep beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 26 Ekim 2017; 9:3:16 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla hacı kusura bakma ama hiç birşey bildiğin yok.tek bildiğiniz yalan yanlış kulaktan dolma iftira v.s

fetocu aksener, abd’nin talimatiyla geldi vs. soylemler yapan insanlar dogru konusuyor ama demi?

abd reisi götürmek için yapmadığı kalmadı.koskoca abd terör örgütleriyle iş çevirir oldu Türkiyenin arkasından.nerede Türkiye aleyhine bir plan varsa arkasında abd var.bu adamların tek derdi kontrol altında tutamadıkları Erdoğanı iktidardan indirip yerine kendi istediklerini yapabilecekleri bir nevi kukla idareciler.daha Akşenerin fetö ve abd projesi olduğunu görmemek için insanın kör olması yada siyasi olaylardan bihaber olması gerek.

eğitimin içine etti, dolar 4e dayandı, ülkede herkesi soydu soğana çevirdi, akşamları yatıyor sabah kalkınca rüyasında gördüğünü emir veriyor gerçekleşiyor, fetoyla kol kolaydık iktidara gelirken, hepsi ağlıyordu fetullah hoca efendi diye vs. vs. sen bana bunları açıkla

Tabi zaten 2002 öncesi herşey güllük gülüstanlıktı.ak partide gökten zembille indi ve herşey çok güzel, ülke olarak rahat ve müreffeh bir yaşam sürerken öylesine iktidar oldu.

niye öncesine getiriyorsun konuyu.onları mı sordum?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Hayatında fetö ile işi olmamış sadece bir bankaya havale yaptı diye insanları işlerinden edip hapislere koydunuz...

FETÖ ile senelerce işbirliği yapıp sonra "Allah bizi affetsin" diyerek işin içinden çıkılır mı?

Siz nasıl müslümansınız ey oy verenler..! Nasıl kabul edipte tekrar oy verebiliyorsunuz. Eliniz vicdanınız titremiyor mu?

Senelerce devletin kılcal damarlarına kadar terör örgütü ile doldurup bir özür ile nasıl affettiniz ???

Eşiniz, dostunuz, evladınız aynı şeyleri yapsa bu kadar bağışlayıcı olur muydunuz..!

bir tanıdığım var, adam 2015 yılında düğün altınlarını bankasyaya yatırmış...malum o zamanlar örgütün bir şekilde erdoğanı alt edeceği kesin gözüyle bakıldığı için pervasızca meydan okunan yıllardı... işgal girişimi sonrası ihraç edildi ve ben ne yaptım ki diye ağlıyor...daha ne yapsaydın amq evladı uçağa atlayıp bomba mı atman lazımdı...o yüzden o nevi ajitasyonlara ve hikayelere zerre inanmam...

ulkedeki bankaya para yatırmak anayasanın neresinde suç olarak yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: metekmete

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metekmete

!!!ANKETE OY MOY YOK!!!

BEN KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİRE BAKMAM. ASKERİ ÜCRETİN MİKTARINA BAKMAM.
    ELİMDEKİ PARAYLA NEY ALABİLDİĞİME BAKARIM YAŞAM SITANDARDIMA BAKARIM ŞUANDA İĞRENÇ SEVİYELERDEYİZ ŞUAN MECLİSTE OLAN
    TÜM PARTİLER OY MOY HAKETMİYORLAR. YAŞAMAK İÇİN EV. GİTMEK İÇİN ARABA ALMAK İMKANSIZ.
    EVLENDİN ÇAMAŞIRMAKİNASI BUZDOLABI ALACAN VERGİSİ OKEYDE ÖZEL TÜKETİM VERGİSİ NEDİR.

bir de akseneri deneyelim daha kötü ne olacak

UZAYDAN MI GELDİ İLK DEFAMI MECLİSE GİRİYOR O DA MECLİSTEYDİ YILLARDIR NE VERİCEM ONA OY.

verme kardes o zaman banane.cins misin nesin

• quote:

Orijinalden alıntı: radef

way be 1 numaralı fetöcüler 1. olmuş.

Yoo yanlış görüyorsun 3.sıradalar. Dikkatli bakmak lazım.
  • Hdpde bile 3 oy var Mhpde 1 oy yok sevin bahçeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

quote:

Orijinalden alıntı: Gogoesteban

İlk defa DH nin bir anketinde CHP yi 3. Sırada ve akp nin altina indiğini gördüm.

Çünkü iyi diye bi parti geldi ve partilerini hemen sattılar

Takım mı la bu partiyi sattılar ne bu nasıl bir kafa ya. Gerçekten sizin seçimden anladığınız şey çok yanlış.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

iyi parti'nin ankette birinci olduğuna bakmayın. genç parti kadar bir oy alacak, bugün ben iyi parti'ye oy vereceğim diyenlerin %80'i önceki oy verdiği partiye oy verecek.
    çünkü türkiye'de bir partiyi futbol takımı destekler gibi destekliyor insanlar, fanatikten hallice.

Hayır ben MHP liyim artık IYI partiye verecegim ailem cevremde IYI parti diyor artık futbol takımı tutar gibi tutmak eskidendi simdi artık halk daha bilinçli daha okuma duzeyi yuksek eskiden yorum yapma kabiliyeti yokdu halkın.
    En azından IYI ve Kötü yü ayırt edebiliyoruz artık !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 28 Ekim 2017; 17:44:29 >
  • Hayatımda ilk defa seçim olursa "Şu andaki düşüncelerime göre yazıyorum" Meral Akşener'in partisi olan İYİ PARTİ'ye oy vereceğim.
    Tek bir seçimde bile fire vermeden CHP ye oyumu verdim.Çok şükür güzel bir alternatif çıktı diye düşünüyorum.Biraz trajikomik olacak ama İlk defa oy vereceğim partinin Kazanacağını hissetmek enteresan bir duygu gerçekten hiç yaşamamıştım.Allah yolunu da açık etsin İnşallah.
    Umarım Üretime yönelik bir yapıya sahip olur bu Parti.
    Umarım bu Partiyle Gençlerimize daha çok rol verilir.
    Umarım gelecek kaygısı olmayan bir toplum haline gelir ve yüzlerimiz güler.
    Umarım bu parti Bu ülkenin zenginliklerini dışarı vurur.En çok övündüğümüz Tarımımızı yeniden şaha Kaldırır.
    ÜRETİM ÜRETİM ÜRETİM diye Yırtınan bir toplum zihniyeti içine sokar bizleri.
    Umarım bu Parti AKP'liyi de CHP'liyi de HDP'liyi de MHP'liyi de kısaca Türkiye de yaşayan Tüm "TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARINI" ayırt etmeksizin kucaklayan bir yapıya sahip olur.

Bu parti Tüm ülkeye hayırlı uğurlu olsun İnşallah

• İşin garibi bu AKP'ye oy atanlar memlekete fayda sağladığını düşünüyorlar. Azılı bir Türk düşmanı vatan haini olsam ilk atacağım parti gözümü kırpmadan AKP olur. Bir ülkeyi içten içe bu kadar kemiren bir tümör, mikrop gibi bir oluşum görülmemiştir.

Lan valla iyilik etmiş olmuyorsunuz, gelin etrafınızı dinleyin; şu 16 yılda hangi vaatlerini gerçekleştirdiler? İlk vaadi ÖTV'yi kaldırmak olan partinin, zam üstüne zamlarla millete geçirmesi size normal mi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radef

way be 1 numaralı fetöcüler 1. olmuş.

Zaten bu ülkedeki akp li siyasetçiler ve akp ye oy verenler dışında herkes fetocu dimi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.