Şimdi Ara

Kitap çıkaralım. Hikaye yazalım kitap çıkarabilirizz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet arkadaşlar zamanında olurdu bu aralar pek göremiyorum ve bunu bir üst raddeye çıkarmak istedim. Güzel bir konusu veya giriş fikri olan var ise başlatsın hikayeyi ama konusu ve ilerleyiş tarzı belli olsun. Son yazılan şeye bakıp sadece ona ek değil de hikayenin akışına uyumlu bir şekilde yazmanız daha iyi olur. Kitap olarak bastırtma ihtimalim var forumdan çıkmış bir hikaye kitabı olsun. Lütfen fazla argo veya abartı cinsel konulara girmeden güzel bir hikaye oluşturalım. Söz vermiyorum ama kitap işini halledebilirim. Bi deneyelim bakalım ne çıkacak.

En olmadı hikayeyi derleyip internet ortamından sunarız kitap işini halledene kadar.

Sadece cümle cümle değilde paragraflar da yazabilirsiniz ki daha da iyi olur.

Edit: Format değişkliği yapalım. Şimdilik sadece girişi ve konusunu yazın aralarından en uygun olanını seçip oradan devam edelim. Benim olanağımı değerlindirmiş olalım. Güzel bir kitap çıksa kötü mü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KolayHattaEasy -- 17 Eylül 2017; 2:55:34 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.