Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
2
Favori
192.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün öğleden sonra alcaktım. Şok bir misafirim geldi unuttum ehliyeti filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Bugün öğleden sonra alcaktım. Şok bir misafirim geldi unuttum ehliyeti filan

Bugun de araba sürerken bi köpek beni çok pis şok etti.

Az daha eziyodum hayvanı.
  • Tüm forumlar >> [Motorlu Araçlar Dünyası] >> Otomobil Genel >> Diğer her şey >> Cevap: Direksiyon Dınavında Dikkat Edilecek Hususlar.

ya biri lütfen şunu düzeltsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

Tüm forumlar >> [Motorlu Araçlar Dünyası] >> Otomobil Genel >> Diğer her şey >> Cevap: Direksiyon Dınavında Dikkat Edilecek Hususlar.

evet özdamar lütfen
  • quote:

Tüm forumlar >> [Motorlu Araçlar Dünyası] >> Otomobil Genel >> Diğer her şey >> Cevap: Direksiyon Dınavında Dikkat Edilecek Hususlar.

Yanlız komik olan bugun bi kaç tur attım trafikte arabamla.Meğerse direksiyon kursunda bana hiçbişey öğretmemişler.

Ama çok şükür kazasız belasız eve gelebildim.

Özellikle yarım debriyaj olayını çözemedim.

• direksiyon dınavına giererseniz öyle olur tabi... bide direksiyon sınavına girmeyi deneyin... bak nası hakkinen gibi kullanacan :)
  • quote:

direksiyon dınavına giererseniz öyle olur tabi... bide direksiyon sınavına girmeyi deneyin... bak nası hakkinen gibi kullanacan :)

•  Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey

• B + A2 kaç arkadaş var forumda?
  • Yaz olsun onu da alcaz inşallah.

Ehliyeti aldık.Bir de araba sürmeyi öğrensem çok güzel olacak ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2fg9 -- 3 Nisan 2007; 17:39:21 >
  • ben ehliyet aldığım zamanlarda yolda bekleyen şahıslardan birinin ayağının üzerinden geçen bi manda bile almıştı ehliyeti o yüzden fazla dert etmeyin bence
  • Walla dün fena sürmedim gece gezerken ufak tefek şeyler.Ama çok uyuz oldum adamlar 1 m arkamdan geliolar ben de ani fren yaparım ara sıra.Kavga etmeden bineriz inşallah.
  • Arkadaşlar selam, ben Coşkun. Çok yakın bir arkadaşımın user'ı bu. Gereksiz birisi yüzünden 2 uyarı aldım, 3 tane vardı zaten, 4 gün ban yedim. Neyse önemli değil o..

Bu sabah aldım ehliyeti Dükkana bi gittim bütün sokak ıslatma derdinde

Ehliyet alanlara ve alacak olan arkadaşlara Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Ehliyetli olarak ilk araç kullanımımı da bizim arabanın otoparktaki yerini üç kez değiştirerek yaptım. Önde benzinli clio vardı, onu da öne aldım. Yani ehliyetli olarak ilk günümde iki araç birden kullanmış oldum

• Psikoteknik sınavına giren var mı? ve SRC belgesi alan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: smuggler88

Arkadaşlar selam, ben Coşkun. Çok yakın bir arkadaşımın user'ı bu. Gereksiz birisi yüzünden 2 uyarı aldım, 3 tane vardı zaten, 4 gün ban yedim. Neyse önemli değil o..

Bu sabah aldım ehliyeti Dükkana bi gittim bütün sokak ıslatma derdinde

Ehliyet alanlara ve alacak olan arkadaşlara Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Ehliyetli olarak ilk araç kullanımımı da bizim arabanın otoparktaki yerini üç kez değiştirerek yaptım. Önde benzinli clio vardı, onu da öne aldım. Yani ehliyetli olarak ilk günümde iki araç birden kullanmış oldum

hayırlı olsun kazasız belasız

• quote:

Orjinalden alıntı: kudal

Psikoteknik sınavına giren var mı? ve SRC belgesi alan var mı?

Onlar ne işe yarıoki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

hayırlı olsun kazasız belasız

Eyvallah Ozan, cümlemizin
  • Merhaba beyler nasılsınız. Giremedim dün bayağı şey kaçırmışım. Dün bende direksiyon eğitimi aldım biraz. Yalnız direksiyon eğitimi veren adam kendinden geçmiş vaziyette yanımda oturdu sadece. Bi etkisi olmadı. Ben gittim geldim sadece. Rahatlıkla 45 - 50 km yol yaptım 2.30 saat içinde. Arabanın debriyajından ayağımı çekince gaza basmasam araba kendisi kalkacak. MJ Palio kullandım. Gaza basmasam 5. vitese kadar çıkacak sanki. (Arkadaşım bunu denemiş oluyormuş.) Peder beyle de atıştık biraz. Paparayı yedim. Hayırlı olsun bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

Merhaba beyler nasılsınız. Giremedim dün bayağı şey kaçırmışım. Dün bende direksiyon eğitimi aldım biraz. Yalnız direksiyon eğitimi veren adam kendinden geçmiş vaziyette yanımda oturdu sadece. Bi etkisi olmadı. Ben gittim geldim sadece. Rahatlıkla 45 - 50 km yol yaptım 2.30 saat içinde. Arabanın debriyajından ayağımı çekince gaza basmasam araba kendisi kalkacak. MJ Palio kullandım. Gaza basmasam 5. vitese kadar çıkacak sanki. (Arkadaşım bunu denemiş oluyormuş.) Peder beyle de atıştık biraz. Paparayı yedim. Hayırlı olsun bana.

O kadar nasıl gezdin yahu.

Benim tamamını toplasam o kadar çalıştırmadı adam.

Bende artık babamı alıp yanıma gezcem geceleri öğrenene kadar.Yalnız çok küfrediyolardır arkamdan.Gece yolu göremiyorum diye çoğu zaman uzunlarla geziyorum.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.