Şimdi Ara

AYSUN KAYACI : Benim oyumla çobanın oyu bir mi lafında haklı mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
1
Favori
12.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İSTANBUL
    ANKARA
    İZMİR
    ANTALYA
    DİYABAKIR gibi BÜYÜKŞEHİRLER HAYIR derken

BAYBURT
    YOZGAT GİBİ iller EVET dedi

konu tutmuş editleyeyim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerpetenalim -- 17 Nisan 2017; 14:51:43 >

• Sezerniş kime Devlete mi? Hükümete mi?
    Halk a mı? Sisteme mi..
    Doyumsuzluk mu herkesi bir hak verilir iken
    İKİ istemek...
    -----------------------

O BEGENİLMEYEN HALKIN Seçtiği iktidar
    Göndermişti uçak...
    AYSUN KAYACI : Benim oyumla çobanın oyu bir mi  lafında haklı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

bence cok abartmış,, hayır diyenlerin kaçta kaçı tam anayasa değişikliği metnini okumuş onuda sormak lazım..
    sonuçta en az HSYK , anayasa mahkemesi , 600 vekil , cumhurbaşkanı KHK yetkisi , hükümet kurulma kriterleri gibi temel mevzuları toplumun geneli evet yada hayır diyen cogunluk biliyordu..

unutmayın hayır diyenlerin içinde bırakın okuma yazmayı bi kenara türkçe konuşamayan insanlarda vardı.. bunlar ne kadar biliyordu peki neye hayır dediklerini ???

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/722955/Gezici_Arastirma_nin_sahibi_Murat_Gezici_AKP_nin_oylarini_acikladi.html

3:56'da..

Sizce abartmış olabilir. (Adil Gür değil Murat Gezici bu. Sonuçları en isabetli tahmin eden adam) Peki sizi kırmayalım %80 olsun. Ki %10 luk sapma da olağan değildir.
    Video da gözükmüyor ama devamında Hayır oyu kullanan genel seçmenin ne kadarının metni okuduğu ile ilgili bir bilgi de veriyor (Tam oranı hatırlamıyorum ancak büyük çoğunluğu metni en az 1 kere okumuş). Ben canlı olarak izlemiştim dün akşam.
    Sandığa giden toplam seçmenin %80'inin metin hakkında bir bilgisi yok. Zaten videonun ortalarında da bu bilgiyi veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Atasözü gibi her yere copypaste. Bende birşey üretemiyorum bari bu şekilde desteğim olsun diyorsun. Anlayışla karşılarız.

"Doğru" yazıyorum, yalan, hile, hurda yok. Yazıklar olsun, bu kadar göz göre göre kafanızı kuma sokuyorsunuz.
    http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/sosyal-medyada-oy-hirsizligi-goruntuleri-1801606/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 18 Nisan 2017; 14:35:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.