Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
865
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

(Hep yazmak istemiştim bu konuya nasipmiş)
  • Gittigidiyor satıcı odaklı mı? Yapmayın..
    Her iki yerde de dükkanım var. N11 tamamen satıcının yanında. Gittigidiyor alıcının yanındadır.
    Örnek vermek gerekirse ürün aldınız beğenmediniz iade edeceksiniz. N11 de istersek kabul almayabiliriz ama gittigidiyorda alıcı ürünü kargoya verdiği anda olay bitmiştir.

Sizin yorumlarınızın gözükmeme gibi bir durumuda yok hakaret vs yazmadıysanız. Sizin yorum gözükmüyor sanmanızın sebebi şu olabilir:
    N11 de alıcı kötü yorum yazarsa anında sisteme yansıtılır. Bundan sonra yapacak bir şey yoktur satıcı için.
    Gittigidiyorda satıcıya 15 günlük telafi süresi verilir eğer başarı oranı %99 üzerinde ise. Satıcı alıcıyı arar ikna etmeye çalışır eksik ve hatalı ne varsa telafi etmeye çalışır. Alıcı isterse oradaki yorumu olumlu yapar. Şayet yapmazsa 15 gün sonra o yorum sisteme eklenir. Burada yine alıcının yararına..
    Gittigidiyor olumsuz yorumları kesinlikle yayınlamıyor arkadaşlar.
    Daha önce 2 farklı alışverişte uğraştım. mesaj attım telefon ettim. hala satıcıyı savunuyorlar. sırf satıcının %99 müşteri memnuniyeti amblemi bozulmasın diye. ben memnun kalmadığımı belirtemedikten sonra ne anlamı kaldı yorumun.
    Sürekli popüler sıcak fırsatlar bölümünde başta görüyordum bu konuyu. "Yok" diyordum, "biz yokuzdur"... Ama dün bir GG'ye gireyim dedim ve gözlerime inanamadım; Kazananlar Kulübündeydim. Hanımla ayağa kalkıp birbirimizi alkışladık. Güneş gözlüklerimi takıp GG'de gezinmeye başladım. Ancak sonuç hüsran; çöp bir kampanya... Hanım her şeyden habersiz mutfakta şarkı söyleyerek bulaşık yıkıyor. Bunu nasıl açıklayacağım bilemiyorum. Teselli olarak "Kazananlar Kulübüne üye olan hesabımı 15 TL'ye devrediyorum" diye başlık açmayı bile düşünmüyor değilim. Moraller bozuk, hayaller kırık, kalpler buruk. Alacağın olsun GG. Zaten hiç vereceğin olmadı ki...
  • gittigidiyor çöpçüler kulubü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

N11 karsısında ezilince sesini duyurmaya calısıyor aklınca
    Yemezler. GG sitesi satıcı odaklı bir sitedir. ve Gerçek müşteri yorumlarına asla izin vermez
    Satıcıyla irtibat kurmanızı istemez, Tekel sanıyordu kendini..
    O nedenle hiç bir zaman haz etmedim sevmedim

Gittigidiyor satıcı odaklı mı? Yapmayın..
    Her iki yerde de dükkanım var. N11 tamamen satıcının yanında. Gittigidiyor alıcının yanındadır.
    Örnek vermek gerekirse ürün aldınız beğenmediniz iade edeceksiniz. N11 de istersek kabul almayabiliriz ama gittigidiyorda alıcı ürünü kargoya verdiği anda olay bitmiştir.

Sizin yorumlarınızın gözükmeme gibi bir durumuda yok hakaret vs yazmadıysanız. Sizin yorum gözükmüyor sanmanızın sebebi şu olabilir:
    N11 de alıcı kötü yorum yazarsa anında sisteme yansıtılır. Bundan sonra yapacak bir şey yoktur satıcı için.
    Gittigidiyorda satıcıya 15 günlük telafi süresi verilir eğer başarı oranı %99 üzerinde ise. Satıcı alıcıyı arar ikna etmeye çalışır eksik ve hatalı ne varsa telafi etmeye çalışır. Alıcı isterse oradaki yorumu olumlu yapar. Şayet yapmazsa 15 gün sonra o yorum sisteme eklenir. Burada yine alıcının yararına..

• Gittigidiyor olumsuz yorumları kesinlikle yayınlamıyor arkadaşlar.
    Daha önce 2 farklı alışverişte uğraştım. mesaj attım telefon ettim. hala satıcıyı savunuyorlar. sırf satıcının %99 müşteri memnuniyeti amblemi bozulmasın diye. ben memnun kalmadığımı belirtemedikten sonra ne anlamı kaldı yorumun.
  • Sürekli popüler sıcak fırsatlar bölümünde başta görüyordum bu konuyu. "Yok" diyordum, "biz yokuzdur"... Ama dün bir GG'ye gireyim dedim ve gözlerime inanamadım; Kazananlar Kulübündeydim. Hanımla ayağa kalkıp birbirimizi alkışladık. Güneş gözlüklerimi takıp GG'de gezinmeye başladım. Ancak sonuç hüsran; çöp bir kampanya... Hanım her şeyden habersiz mutfakta şarkı söyleyerek bulaşık yıkıyor. Bunu nasıl açıklayacağım bilemiyorum. Teselli olarak "Kazananlar Kulübüne üye olan hesabımı 15 TL'ye devrediyorum" diye başlık açmayı bile düşünmüyor değilim. Moraller bozuk, hayaller kırık, kalpler buruk. Alacağın olsun GG. Zaten hiç vereceğin olmadı ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 23 Mayıs 2017; 17:9:23 >
  • Bence başlığı "Gittigidiyor Kaybedenler Kulubü" şeklinde güncelleyelim :)
  • Bu ay bedava listeleme hakkıda vermedi. Kaybedenler kulubüne geçeyim bari.
  • Gittigidiyorda kazananlar mı varmış
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Ah okudugunu anlamayan ve hala israr eden guzel kardesim benim, ah. Sevgiyle kal.
  • https://www.gittigidiyor.com/gittigidiyor-kazananlar-kulubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 9 Ekim 2019; 19:29:51 >

• Günde bir mesaj atıldığı halde popüler konularda çıkıyor. Bunda da bir iş var.
  • Şu konuyu başta görmekten bıktım. Ne kadar para verdiler acaba başa sabitlemek için
  • Bu gittigidiyor ne para vermiş arkadaş aylardır konu tepe'de..
  • arkadaş bu başlık niye popüler sıcak fırsatlarda en üstte? reklam'ın yeni versiyonu mu? insanları niye aldatıyorsunuz?
  • 25 sayfa ve her zaman en üstte tabiki donanimhaber ve gittigidiyor ortaklığı değil
  • Bu konu forumda neden en üstte duruyor? Yukarda 19'unda atılmış mesaj var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySTyLE

AL benden de o kadar...

Yaklaşık 10 gün önce Gg dan birine telefon sattım. Alan arkadaş 2 defa fiyat düşürmem için arayıp nitekim ürünü gönderdikten 3 gün sonra sebepsiz yere iade işlemi başlattı. Yasa gereği 14 gün iade hakkı vardı buraya kadar her şey normal. Fakat İade kuralı gereği sadece iade edilecek olan kargonun ücretini ödemem gerekirken hem gidiş hem geliş 2 kargo ücreti tarafıma yıkıldı. İade işlemi başladıktan 96 saat içinde ürünün geri elime ulaşması gerekirken 10 gün sonra ürün kargo şubesine geri geldi bu süre zarfında ürünü elden başka kullanıcıya satma şansını kaçırdım sıfır fiyatıda 2 gün önce ucuzladı. Ürünü almadan iade ettim diyen şahıs, kutuyu açmış telefonu kurmuş kullanmış şarj aletinin ucunu kopma derecesine getirmiş halde ürünü postalamış. Bu Şahıs Gg da son 6 işlemin 3 ünde vukaat yaratmış olumsuz yorum almış ve hala kullanıcısı. Gg çözüm merkezinden konuyla ilgili hala bir çözüm yok.
    Gg dan satıcı değil alıcı olun alın kullanın sebepsiz yere 14 gün içinde ürünü kırsanız bozsanız eskitseniz dahi bile iade edebiliyorsunuz hem de iade ücretinide karşı taraf ödüyor o ne ala dünya.

Kardeşi kusura bakma da satıcılar da bunun aynısını yapıyor.Adam teşhir ürünü kakalıyor 0 diye sonra iade edince vay efendim kutuyu açtın vay efendim ürünü çizdin.Durumuna üzüldüm ama iki tarafında ahlaklı olması gerek.Diğer türlü karşılıklı suçlamalar devam eder.Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

bu konuya doğru düzgün kimsenin mesaj attığı yok, zaten bana göre sıcak fırsat da değil; ama nasıl oluyorsa kaç gündür "Popüler Sıcak Fırsatlar" bölümünde en üst sırada.

Bende bunu merak ediyorum. GG Yonetime para mi oduyor diye aklima geldi hatta.
  • Kazananlar kulübünün bir faydasını görmedim.

EDİT: Visa ve tivibu kampanyalarından faydalandım teşekkürler gittigidiyor :) devamını bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OHAMARE -- 28 Temmuz 2017; 12:47:4 >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    % 15 Komisyon ver, listeleme ücreti ver kafasına göre hesabı askıya alsın banlasın. Gg kadar saçma sapan bir site yok satıcı olarak bin pişmanım bu siteden.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.