Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
47.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI)

Tür:Simulasyon
    Yapımcı:Ubisoft Romania
    Dağıtımcı:Ubisoft
    Platform:PC
    Web:http://silenthunter4.uk.ubi.com/
    Çıkış tarihi:Çıktı
    Medya:DVD
    Multiplayer:8 kişi Online
    Yaş sınırı:7+
    Fiyat:50$
    Alternatif:Dangerous Waters
    Video:http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=11172
    Screenshots:http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=11125

Minimum System Requirements

System: 2 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
    RAM: 1024 MB
    Video Memory: 128 MB
    Hard Drive Space: 6000 MB

Recommended System Requirements

System: 3 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
    RAM: 2048 MB
    Video Memory: 256 MB
    Hard Drive Space: 6000 MB

Popüler simulasyon oyunu Silent Hunter’ın devamı niteliğindeki yapım yeni nesil grafik motoru ile
    dikkat çekecek. Ubisoft oyunu sadece Amerikan denizaltılarına ayırmış. Yani oyunda Alman U-boat'ları
    olmayacağı gibi Japon denizaltılarınıda kullanamayacağız. Oynanabilen dört faklı Amerikan deniz altı sınıfı
    olarak da sadece P-Sınıfı, Tambor, Salmon ve Gato denizaltıları seçilmiş. Bunun haricinde kontrol
    edemesek bile dost veya düşman diğer ülkelerin denizaltıları ile oyunun çeşitli yerlerinde karşılaşacağımız
    söyleniyor. Denizaltılar dışında oyunda farklı ülkelere ait 50 farklı gemi sınıfı da olacakmış. Yapımdaki ses
    ve ses efektlerinin özenle hazırlandığını belirten Ubisoft, bakalım Silent Hunter’ın çitasını bir kademe daha
    yükseltebilecek mi? (alıntı:LEVEL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 27 Mart 2007; 23:26:38 >

• vay bee mükemmel
  • Zaten seri bir Atlantik bir Pasifik diye sırayla gidiyordu, geleneği bozmamışlar. Görüntüler mükemmel olmuş, SH3'te eksikliği hissedilen birçok özellik SH4'te eklenmiş. Örneğin mürettebatın tek tek seçimi yerine nöbet sistemi getirilmiş. Ancak radyo haberleşmesi ne olacak hala belli değil.
  • silent hunter 3'ü cok sevmiştim, bu son oyunu da merakla bekliyorum, umarım geçen oyundaki bazı eksiklikleri gidermişlerdir... hydrophone'la okyanusu dinlediğim günleri özledim, kesinlikle en iyi denizaltı simülasyonu olacak...
  • 3 cok guzel ama zordu.
    buda iyi olur kesin.
    ozellikle grafikleri harika olmuş.
  • Vayyy.Grafiklere bak.Bu oyun oynanır yaww.Ama ilgimi çekmeyen bir tarz.Sadece grafik için oynanırmıki ?

• Oyun çıktı boyutu 2.18 GB.
  • nerde gördün çıktığını pinky ben bulamıyorum bi yardım edermisin sana zahmet

DÜZELTME : Tamam buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 14 Mart 2007; 9:56:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Vayyy.Grafiklere bak.Bu oyun oynanır yaww.Ama ilgimi çekmeyen bir tarz.Sadece grafik için oynanırmıki ?

Oyunun grafikleri sahip olduğu simulasyon derinliği yanında sanırım daha geride kalır. Ancak SH3'de (ve SH4'de) gerek deniazltı hayatına oldukça yaklaşılmıştı, ki bu durum bir bilgisayar oyunu için pek de hoş bir durum değil. Örneğin artık kafayı iyice bozmuş olanlar özel bir masa kuruyor ve üzerini haritalarla ve çizim araçlarıyla, cetveller, vb ile doldurup, kendileri elle hedefi işleyip takibini yapıyorlardı (bir forumda resimlerini gördüm). Benim gittiğim en ileri nokta 45 dakika ekran başında boş haritaya bakmak olmuştu, sonunda bir hedefle temas kurulduğundaki heyecanı ise hiçbir oyun vermemiştir. Tabii hangi oyun seni 45 dakika bekletse ilk verdiği aksiyon sahnesinde aynı heyecanı yaratır.

• demek ki artık devriyelerimizi pasifikte atacağız. serinin takipçisiyim, ne zamandır bu oyunu bekliyordum. bilgisayarda olan en iyi denizaltı simulasyonu silent hunter serisidir. silent hunter 3 gerçekten mükemmeldi. sonarın sesini bile dinlemek ayrı bir zevk. ama u-botların olmaması çok kötü bence, denizaltı mürettebatı dediğin almanca konuşmalı. "ay ay captain!..." en kısa zamanda oyunu edinip burada deneyimlerimi paylaşacağım...

emptyrean dostum neden 45 dakida beklediğini anlamadım zamanı hızlandırma seçeneği vardı oyunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 14 Mart 2007; 11:59:42 >

• hayatımda oynadığım nadir güzel oyundu 3. versiyon cıkışa 20 mart deniliyordu henüz trackerlarda görmedim sanırım daha farklı p2p lerde cıktı ama rc sürüm falan olmasın tstdrive7 dede öğle olmuştu
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

emptyrean dostum neden 45 dakida beklediğini anlamadım zamanı hızlandırma seçeneği vardı oyunda...

Zaten zaman 1024x kat hızla akıyordu, ona rağmen okyanusta devriye alanına gidip, 24 saat geçirip sonra kafama göre yeni rotalarda dolaşmam falan baya bir sürdü, geçtim hedefleri, bir düşman uçağı ya da destroyerine bile rastgelmemiştim. Sonunda yakıt azalıp da eve dönüş kararı verdiğimde bir uçak yakaladı bizi o kadar. Son derece verimsiz bir devriyeydi anlayacağın. Ancak bu durum bile oyuna bir gerçekçilik katıyor. Son 1.4 yamasıyla herhangi bir temasta çeşitli komutların uygulanması mümkündü, ben de acil dalış olarak seçmiştim. Artık rotamı çizip, seyire başlıyor ve sonra içeri gidip TV falan seyrediyordum, temas olduğunda içerden ziller ve koşuşturmacalsın arasında avazı çıktığı kadar "alarm" bağıran nöbetçi subay sayesinde koşarak geminin başına geçiyordum, tıpkı kamarasında uykusundan uyanmış bir kaptan gibi.

• hobaaaa çok süper oyun. hemen almam lazım
  • reloaded saolsun
  • dikkat fake miş

gelecek hafta cıkıcak diyolar
  • copk güzel oyun da imzamdaki sistem kaldırırmı ki??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

dikkat fake miş

gelecek hafta cıkıcak diyolar

Fake falan değil oyun çıktı 3.83 GB
  • sen okudunmu topiği okumadan neden yazıyorsun 2.18 GB denilmiş yukarda ac gözlerinide önce bi okumayı öğren de öğle yaz 3.8gb olan daha dün cıktı release tarihi yeni yani
  • 1.1 yaması çıktı mutlaka kurun derim birçok hatayı düzeltiyor.

http://www.gamershell.com/download_18368.shtml
  • Oyun maalesef SH3 gibi bitirilmeden yayınlanmış hissi veriyor. YouTube'da oyuniçi videosunu izledim ses efektleri Amerkan mürettebat seslendirmesi dışında neredeyse SH3'le aynı. Oyundaki buglar da cabası. Oyunun çıktığı hafta yaması yayınlanır mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.