Şimdi Ara

Avrupa Ligi | Krasnodar - FENERBAHÇE | 16.02.2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
0
Favori
18.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Toplam Şut : 0

İsabetli Şut : 0

Korner : 0

İsabetli Orta : 0

RUH : 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Emenike yerine bot girsin daha iyi oynar

BOT Oliver > Emenike
  • Avrupa Ligi | Krasnodar - FENERBAHÇE | 16.02.2017
  • Ligdeki 18 kaleciden 17'si kurtarırdı o kafayı.Fabiano yese linç ederdik. Ama yine sorgulanmayacak her zaman olduğu gibi.
  • dik hocam rvp yi al dil atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Volkan > Muslera

net.

Aynen arada 5 yaş var.
  • İlkyarının Özeti;

Emenike topu kaybetti

Emenike hareketlendi alamadı

Emenike faul yaptı

Emenike nereye

Emenike ofsayt

Emenike yakalayamadı.
  • Yine adını ilk defa duyduğum bir takıma kaybettiler. Maçta hakem vardı sanırım? Fenerbahçe hakem olduğunda maç kazanamıyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

Arkadaşlar maçı izlemedim biri özet geçebilir mi ?

Emenike ilerliyor topla... kaybetti.
  • Volkan > Muslera

net.
  • sdenizhan kullanıcısına yanıt
    Yenelim de 1 0 olsun bizim olsun. 2de gözüm yok
  • Harika oynadığımız bir maçtı. Sadece şanssızdık. Çok iyi oynadığımız, futbolun tüm güzelliklerini sunduğumuz bir maçı kaybetmek üzücü. Sahaya ilk 11 çıkan kadromuz ise adeta bir yıldızlar karmasıydı. Volkan, Şener, HAK, De Souza, Neustädter, Emenike... Bu adamlar tarihimizin en iyi oyuncuları. Ancak rakibin de kalitesini hafife almayalım. Avrupa'nın en iyi takımlarından birisi. Yani Barcelona'yla mı Krasnodar'la mı eşleşmek istersiniz diye sorsalar herkes Barcelona'yı ister. Bu takım öyle bir takımdı işte.
  • Böyle oynayacaksak defolup gidelim yazıklar olsun. Televizyonun 90 dakika boyunca yaktığı elektriğe yazık. Tarihin en rezil Fenerbahçe oyunlarından birine şahit olduk.
  • Fenerbahce futbol takiminin kapatilmasi icin imza kampanyasi baslatin bitsin artik bu cile
  • Spiker bile isyan etti ozan bile yeni girdi yuruyor diyor bu nasil is diye. Sanirim aziz baskan avrupa ligini istemiyor gibime geliyor futbolculardan oyle anladim.
  • Krasnodar zayıf rakibine acımamış
  • Bu takımın düzelmesi için;malzemeciden tut başkana kadar herkes gitmeli.Vizyon sahibi insanlar gelmeli.Başka çözümü yok.Taraftara yazık günah.
  • Her sene böyle puan kaybından başka bir şeye yaramıyor bu FB. Anadolu takımlarına laf ederler birde.
  • Fenerbahçe yeniliyorsa kesin hakem çok kötüdür hakem.
  • Spiker, ''Emenike hareketlendi'' diyince kanalı değiştiriyorum. 1 dk sonra geri açıyorum. Kafa rahat.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.