Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER'LER (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
339.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _U_U_R_

arkadaşlar

FOREX TRANSMITTERLARIN 206 KANAL+KENDINDEN 1GB HAFIZALILARI+EQUALIZERLI+KUMANDALI MODELLERI GELMİŞ..

PİYASANIN TOZUNU ATIYORLAR..

FOREX ALDIM MEMNUNUM SORUN YOK GARANTİ VAR 1 E 1 DEĞİŞİM

ZATEN CHIP - PC MAGAZINE - OTO HABER - PC NET BİR ÇOK DERGİDE DEFALARCA REKLAMLARINI GÖRDÜM

ADAMLAR İŞİ BİLİYOR VE SAMSUNG ÇİPLERİ KULLANMIŞLAR..

BEN TEK GEÇERİM.

Arkadaşım hala insanları yanıltmaya devam ediyorsun!! Sen bu işin ticaretini yapan birisin, buradaki yazılarında yazdığın ya da ima ettiğin gibi sıradan bir kullanıcı değilsin. Yapma yav

RDS'li FM verisi arayan soran arkadaşlar vardı, bu cihazlara en iyi örneklerden birisi aşağıdaki cihaz. eBay'den alabilirsiniz, bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok..

FM TRANSMİTTER'LER

• ebay sitesinden nasıl sipariş verebiliyoruz acaba..bide gümrükde vergi felan geliyormu üstüne..fiyatta değişiklik nasıl oluyor.
  • Arkadaşlar merhaba...

Bir yakınım aracına Fm Tranmiter almayı düşünüyor.İnternet üzerinden sipariş verme imkanı yok.Sizin tavsiye edeceğiniz kaliteli bir marka varmı ? Ayrıca nerelerden bulabileceğimizide yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbistan 46

Arkadaşlar merhaba...

Bir yakınım aracına Fm Tranmiter almayı düşünüyor.İnternet üzerinden sipariş verme imkanı yok.Sizin tavsiye edeceğiniz kaliteli bir marka varmı ? Ayrıca nerelerden bulabileceğimizide yazarsanız sevinirim

Bimeks ya da Carrefour'dan alsın, denesin, beğenmezse iade etsin
    Teknosa'larda da var ama oradan alınca geri iade imkanı yok
    Herhangi bir marka tavsiye etmiyorum, çünkü Türkiye'de satılanların hepsi marka farklı olsa da aynı ürün; kendisi kendi aracınca test edip görsün; en sağlam yöntem bu :-)
  • Peki ebay'dan alışveriş sistemi nasıl oluyor.Kredi kartı ile mi yoksa kapıda ödeme seçeneğimi mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbistan 46

Peki ebay'dan alışveriş sistemi nasıl oluyor.Kredi kartı ile mi yoksa kapıda ödeme seçeneğimi mevcut

Paypal denilen bir ödeme şekli var; kredi kartı ile ödeme yapıyorsunuz
    Öncelikle paypal'a ve eBay'e üye olmanız gerekiyor (ücretsiz)
    eBay'de alışveriş konusunda en iyi Türkçe kaynakhttp://www.iyibey.com/ isimli site; forum kısmında bir sürü sorunuza yanıt bulabilirsiniz :-)
  • İlginiz için teşekkür ederim
  • arkadaslar uzaktan kumandası heryöne doğru kulanılabilen alet var mı bazılarında 2-3- karış yanına yaklastırıyorsun tam hizalaman gerekiyor vs vs gibi.. onun için kumandanın rahat kullanıslı olanını soruyorum.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: dembay

arkadaslar uzaktan kumandası heryöne doğru kulanılabilen alet var mı bazılarında 2-3- karış yanına yaklastırıyorsun tam hizalaman gerekiyor vs vs gibi.. onun için kumandanın rahat kullanıslı olanını soruyorum.........

malesef yok arkadaşım cin mallarının hepsı aynı..
    gözüne kadar sokuyosun kumandayı.. ılk baslarda bıraz ıyı gııbı gelsede..
  • resimde görülen cihazdan aldım..fakat Türkçe kullanma klavuzu olmadığı için kumandadaki bir çok özelliği kullanamıyorum..Hepsiburada.com da universal marka olarak cihazın aynısı satılıyor..bu cihazdan kullanan arkadaslardan kumanda özellikleriyle ilgili bildiklerini öğrenmek istiyorum..paylaşırsanız sevinirim.

FM TRANSMİTTER'LER
  • tolis

Dostum cıhaz nasıl memnunmusun.. ??
  • şu an için bir problem yok..ses aktarımı daha önceki kullandığım tranmitterden daha iyi telefonla bir kez eşleştirdikten sonra arabaya her binişimde otomatik bağlantıyı kuruyor.telefon görüşmeside çok güzel parazitsiz ve net bir sesle gerçekleşiyor..benim tek problemim kumandadaki tuslar çift fonksiyonlu olduğu için kullanma klavuzuda ingilizce bazı özelliklerini çözemedim..
  • Aracın hoporlorlerınden telefon gorusmesınde ses duyabılıyormusunuz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Aracın hoporlorlerınden telefon gorusmesınde ses duyabılıyormusunuz ?

telefon konusması sırasında müzik kesiliyor ve yalnız karşı tarafın sesi geliyor hopörlerden..ses gayet güzel geliyor parazit , yankı vb. olumsuzluklar yok..fakat aracın ses sistemininde iyi olmasının payı büyük..benim aracta 6 hopörler var..
  • BUNLAR YEPYENİ BOMBALAR DİREKSİYON KUMANDALI VE BLUETOOTHLU ÜRÜNLER

FM TRANSMİTTER'LER

FM TRANSMİTTER'LER

FM TRANSMİTTER'LER

• birde rds li olanları satmaya baslasalar artık
  • Ben şeyi merak ettim, bunlar sağlık açısından nasıl?

Anlayabildiğim kadarı ile 100 metre gibi bir mesafeye kadar yayın yapabiliyorlar, resmen radyo dalgası yayıyor bu aletler ve bildiğim kadarı ile yüksek şiddetteki radyo dalgalarının sayısız zararı var...
  • o kadar çok zararlı radyo dalgası varki ortamda, hangi birinden kendimizi koruyalım..Allaha emanet yasıyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolis

resimde görülen cihazdan aldım..fakat Türkçe kullanma klavuzu olmadığı için kumandadaki bir çok özelliği kullanamıyorum..Hepsiburada.com da universal marka olarak cihazın aynısı satılıyor..bu cihazdan kullanan arkadaslardan kumanda özellikleriyle ilgili bildiklerini öğrenmek istiyorum..paylaşırsanız sevinirim.

FM TRANSMİTTER'LER

arkadasım arac muzik dinlerkn nasıl............. radyo dalgalarını bastırıp muziği net cıkartabiliyor mu

• arkadaslar bu transmitter arabada teyp yokken çalısabiliyormu??

birde teyple baglantılı calısıorsa ses ayarı teyptenmi yapılıor yoksa cihazdanmı yapılıorr..(bnm arabanın teybinin ses ayarı düğmesi düştüde::D:D:D:D)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.