Şimdi Ara

Razer Mamba Chroma Hakkında Ufak Bir Sorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bu gün Razer Mamba Chroma satın almış bulunmaktayım. Mouse genel olarak iyi ancak şarj standını notebook bilgisayarıma bağlamadan mouse çalışmıyor, böyle olduğunu bilmiyordum. Şimdi ben bu mouse'un şarj standını notebook'a bağlamadan "varsa" mini usb alıcıyla vs. kullanamazmıyım :( ? Dediğim gibi, mouse'u kablosuz özelliğinden dolayı tercih etmemin etkisi büyük ama bu şekilde kullanıldığını bilmiyorum umarım farklı bir yoluda vardır. Şimdiden teşekkürler.

• şimdi soyle bir durum war her wireless mouse ların bir alıcısı olmak zorunda o alıcılar da bir usb portunu işgal etmek durumunda. haliyle sizin mouse unuz da bir usb ye baglanmak zorunda o yüzden de 1 usb portunu işgal edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erd0000

şimdi soyle bir durum war her wireless mouse ların bir alıcısı olmak zorunda o alıcılar da bir usb portunu işgal etmek durumunda. haliyle sizin mouse unuz da bir usb ye baglanmak zorunda o yüzden de 1 usb portunu işgal edecek

hayal kırıklığı.. araştırmadan almak gibi bir hatanın cefasını çekiyorum :) hayırlısı olsun sağolun bilgilendirme için
  • güzel mousetur. hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.