Şimdi Ara

lise diplomasıyla tecil hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,açık öğretimde okurken 1 defa askerliği tecil ettim.Bu yıl 3.dönem sonunda mezun oldum fakat 31 aralık 2016'da tecilim bitiyor.93 doğumluyum.Sorun şu ki açık öğretim de okurken askerliği tecil edersem,bittikten sonra lise diplomasıyla tecil hakkımda olmuyormuş.Bu doğru mu acaba.Doğruysa ben ne şekilde kısa süreli (6 ay-1 yıl arası) askerliğimi tecil edebilirim.Şu anda Azerbaycan da öğrenciyim şubat ayında öğrenci dosyam açılacak dolayısıyla şubat ayından sonra ek'c2 alabilecem.Şubat ayına kadar askerlik konusunda nasıl idare edebilirim kendimi acaba?

• Guncel. Bilen bi arkadas yardimci olursa cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blase07 B kullanıcısına yanıt
    Açıköğretim de olsa üniversiteden mezun olmuşsun, lise diplomasıyla tecil yaptıramazsın ki. Üniversite diplomanla tecil yaptıracaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Açıköğretim de olsa üniversiteden mezun olmuşsun, lise diplomasıyla tecil yaptıramazsın ki. Üniversite diplomanla tecil yaptıracaksın.

Hocam acik ogretim lisesinden mezun olsun universite degil.

• blase07 B kullanıcısına yanıt
    Şuan verilen tecil okuduğun için. Normalde lise mezunlarına 3 yıl tecil hakkı veriliyor. Benzer bir hakkı sana da vermişlerdir diye düşünüyorum ama 3 yıl olmayabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.