Şimdi Ara

G502 için mouse pad önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakin zamanda g502 aldim ve bunun icin bi mouse pad almak istiyorum onerilerinizi bekliyorum g502 si olanlar hangi mouse padi kullandiginizi yazabilir misiniz . benim aklimda g440 var tesekkurler simdiden

• daha önce kullanmış biri olarak yardımcı olmaya calısayı mben

ilk aldıgımda sanalmarketim in kendi pad ini kullanıyordum daha sonrasında qck+ a geciş yaptım. kesinlikle tavsiyem sert yüzey kullanmanız cunku 502 nin ne kadar hassas bir yapısı oldugunu siz de ilk elinize aldıgınızda hissetmişsinizdir. yumusak zeminde cok saglıklı sonuclar alınacagını dusunmuyorum (sert yüzeye nazaran) g440 da olabilir logitech-logitech olsun diyorsanız

• Erd0000 kullanıcısına yanıt
    Indirime girsin aliyorum o zaman tesekkurler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProVival

Indirime girsin aliyorum o zaman tesekkurler :D

Bf den sonra belki yilbasinda girer hocam ama bence sifira yakin turnuvadan kazanilmis bulabilirseniz forumda super olur 45 50 tlye bulursunuz

• Erd0000 kullanıcısına yanıt
    Istanbul bilisim stoklara gelirse 49 tlden satiyodu en son ordan alabilirim yada media markttan 59 tl ye . bi baskasindan satin almak garip geliyor sanki kullanilmis gibi hissediyorum :D

• Açıkçası G440 önermem - sert ve tırtıklı yüzeyi farenin yastıklarını resmen eritiyor. Razer Goliathus Speed Edition gibi kumaş bir pad kullanın. Ya da kumaş olan G240 alın.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Gaming istanbulda denemistim hissiyati guzeldi baya 12k dpi i olan mousea hard clothtan daha cok ise yaramazmi

• Ben almıştım g502 ile ve 2 hafatada ayaklıkları eritmeye başladığını görünce bıraktım kullanmayı.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Sagolun bakiyim baska bulabilecekmiyim :D ben g300s i masada kullaniyodum eridi alt tamamen aynisi olmasin

• 2 senedir G240 kullanıyorum G502 ile birlikte ve memnunum. Tavsiye ederim. Steelseries qck+ tavsiye eden çok kişi gördüm ona da bi bakabilirsin.
  • soulfly1 kullanıcısına yanıt
    G240 i 502yle denedimde rahat gelmedi pek ss qck ya bakiyorum suan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.