Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
163
Favori
134.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Fire TV Stick 4K with all-new Alexa Voice Remote, streaming media player

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify

The fire tv stick 4K supports 4K Ultra HD, HDR, HDR10, Dolby Vision, HLG, HDR10+ for video formats. It supports Dolby Atmos for audio formats.

Size

99 mm x 30 mm x 14 mm (only housing) | 108 mm x 30 mm x 14 mm (including the connector)

Weight

53.6 g

Processor

Quad-core 1.7 GHz

GPU

IMG GE8300

Storage

8 GB

Wi-Fi Connectivity

Dual-band, dual-antenna Wi-Fi (MIMO) for faster streaming and fewer dropped connections than standard Wi-Fi. Supports 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi networks.

Bluetooth

Bluetooth 5.0 + LE

Voice Support

Yes, with the all-new Alexa Voice Remote

IR Device Control with included all-new Alexa Voice remote

The included all-new Alexa Voice Remote can control the Fire TV Stick 4K and certain functions (such as power and volume) on a wide range of compatible IR-enabled devices, including TVs, sound bars and A/V receivers. Note: Certain functions may not be available on some IR-enabled devices.

Cloud Storage

Free cloud storage for digital content purchased from Amazon

Audio Support

Dolby Atmos, 7.1 surround sound, 2-channel stereo, and HDMI audio pass through up to 5.1

Content Formats Supported

Video: Dolby Vision, HDR 10, HDR10+, HLG, H.265, H.264, VP9 Audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM/Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC), Photo: JPEG, PNG, GIF, BMP

Output Resolution Supported

2160p, 1080p and 720p up to 60 fps

System Requirements

High-definition television with available high-speed HDMI input, high-speed internet connection via Wi-Fi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 23 Ağustos 2019; 15:8:28 >
  • Merhaba , Amazon Fire Tv Stick 4K nın Netflix harici
    kabiliyetlerini inceledim ,Tüm incelemelerde netflix i izlersiniz ancak benim videom da farklı bakış açısı ile bir inceleme bulacaksınız, bilgi ve görüşlerinize sunuyorum..
    http://dhbr.co/bsCM

SPMC hariç hiçbir video player dts sesi iletmiyor maalesef. SPMC açıyor aklında bulunsun.

düzeltme: mx player 1.917 indirdim, ayarlardan decoder ayarlarına girip en altta custom codec bölümü var orayahttps://mxplayerdownload.co/files/mx_neon.zip bu adresten indirdiğin zip dosyasını seçiyorsun ve böylece dts seslerini alabiliyorsun

düzeltme 2:https://apkpure.com/all-codecs-for-archos-video/com.m4rk3t.libcopy2 şu kodek apksını kurduktan sonra archos da dts sesi vermeye başladı
    terrariumtv'yi youtube'da gormustum. deneyip buraya yazacaktim :)

stremio'nun sitesinde android icin 2 tane link var. Google Play'de ki versiyon 3 gun once guncellenmis v0.45 olmus. fakat direk apk seklinde olan v0.44 (bende bu yuklu, ustte beta yaziyor)

birazdan google play'deki versiyonu yukleyecegim. link:
    https://apk.tools/details-stremio-apk/

EDIT: linkteki versiyonu (v0.45) yukledim, 'beta' ibaresi gitmis.
  • en çok sorulan sorulardan biri olması sebebiyle Netflix nasıl kurarım, cihazımda yok sorusuna cevabı aşağıda bulabilirsiniz..

quote:

kokanche :
    Amazon Fire TV Stick'e orjinal Netflix kurmak için yapılması gerekenler;

1-) Amazon.com'dan bir hesap açın (VPNe'e gerek YOK. İlla .com adresi olacak, .com.tr yada .de olmayacak)
    2-) Hesabın içine Amerika'dan bir adres ekleyin (pek gerekmiyor ama siz yine de yapın).
    3-) "Your Account" altında bulunan "Device and Digital Content Support" menüsünden "Preferance"ye girin. Burada "Country/Region Settings" USA olarak değiştirin.
    4-) Fire stick içindeki menüden cihazı fabrika ayarlarına (reset değil, illa fabrika ayarları olacak) alarak yeniden kurulum yapın.

Cihaz yeniden kurulduğu vakit Netflix ana menüde görünür ve yüklemeye hazır hale gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 23 Ağustos 2019; 9:47:52 >
  • Nasıl Kodi yüklerim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 17 Kasım 2016; 12:47:29 >
  • nereden nasıl alabiliriz peki ? amazondan alışverişe devam ettirmiyor. hata verıyor ? benmi başaramadım acaba

Important Message
    There was a problem with some of the items in your order (see below for more information):
    All-New Fire TV Stick with Alexa Voice Remote | Streaming Media Player

adresimde hatalı birsey yok.
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    amazonun kendi ürünü cihaz.. Türkiye ' ye gönderimi yok .. pm attım size...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 17 Kasım 2016; 16:32:35 >
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Türklerin parasını sevmiyor herifler.
    Ben de denedim aynı mesaj çıktı.
    Bu adrese gönderim yapmıyormuş.Ya adresi değiştir ya da sepetten sil diyor.
    Ben de sildim çıktım.
  • Şunu merak ettim ?

Bu cihazı alıp Türkiye'de kullansak hangi özelliklerini kullanabiliriz ?

Mesela üzerindeki KODI ile USB porttan takılı HDD'te olan filmler seyredilebilir.

Bunun haricinde artık ülkemizde de faaliyet gösteren Netflix olabilir.Başka...?

Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi ?
  • Optik çıkışı olmadığına göre bir kalem geçiyoruz. Herkeste HDMI'dan ses çözen sistem olduğunu veya herkesin TV sesiyle film izlediğini sanmak nasıl bir kafadır anlamıyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 6-7 yıldır hdmi'siz ses sistemi satılıyor mu ki? eski sistemlere sonsuza kadar destek olmaz.. çünkü her bir parçanın ek maliyeti var, 1 dolar bile olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Optik çıkışı olmadığına göre bir kalem geçiyoruz. Herkeste HDMI'dan ses çözen sistem olduğunu veya herkesin TV sesiyle film izlediğini sanmak nasıl bir kafadır anlamıyorum ?

Amazon Fire TV fiyatı bence gayet iyi 89,99 a sd slot ile 200 gb a kadar genişletilebiliyor...... kaldı ki bugün 32 gb apple Tv 4 ' ün optik çıkışı yok ve sd genişletilebilir kart slotu yok..

apple TV4 hiçbir şekilde kodi yi desteklemeyecek gibi görünüyor bunun yanında amazon fire TV reklemını Kodi üzerine yapıyor..

"I know why most of you are here. So before I get started, YES. The All-New Amazon Fire TV Stick DOES work with KODI. I repeat, you will STILL be able to sideload Kodi onto this device!"

ayrıca stick i kalem gibi at cebe götür otelde, seyahatte , arkadaşının evinde dilediğin yerde tak oynat mantığı ile güzel bi seçenek gibi görünüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Kasım 2016; 16:12:48 >
  • Gaming Edition
    $129.99 hediye 32gb sd kart ve 2 adet oyun ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 21 Kasım 2016; 16:10:17 >
  • quote:

Optik çıkışı olmadığına göre bir kalem geçiyoruz. Herkeste HDMI'dan ses çözen sistem olduğunu veya herkesin TV sesiyle film izlediğini sanmak nasıl bir kafadır anlamıyorum ?

kodi üzerinden izlediğimiz filmler veya diziler DTS ses codec limi ? dolby ise zaten problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

kodi üzerinden izlediğimiz filmler veya diziler DTS ses codec limi ? dolby ise zaten problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Mesele şu ki benim AVR HDMI'dan ses alamıyor. Yani ben o cihazla sadece TV'den ses alabileceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün cihaz elime geçti... kodi yi başarılı şekilde kurdum ve çok güzel şekilde çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 29 Kasım 2016; 11:11:1 >
  • Merhaba,

Amazon.de prime üyeliğim mevcut , dün itibari ile VPN kullanmadan browser üstünden problemsizce Amazon videoyu izlemey başladım , sizin cihazlarda da durum aynımı acaba?
  • amazon filmlerine geçen hafta bakmaya çalıştığımda error vermişti.... netflix, spotify premium, kodi üzerinde exodus ve ip tv izliyorum... cihazın kumandası tv kumandası gibi eşleştirilebiliyor...

kısacası cihazı fiyatına göre yeterli ve başarılı buldum :)
  • Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    Denediğim dönemde Amazon Tv için hata verdiğini hatırlamıyorum ama radyo kanalları için paralı aboneliğe yönlendirmişti beni.

Yine aynı şekilde HBO , CBS , ShowTime gibi dizi kanalları da ekrandaki kısayollara tıkladığımda paralı üyelik istediler sürekli.

Ama 1 haftalık ücretsiz denemelerde çalışırlar mıydı bu yurtdışı kaynaklı siteler onu da bilemiyorum.

Ama Netflix Türkiye , tamamıyle sorunsuzdu...
  • bu uygulamayı bildirdiği için airport34 arkadaşımıza teşekkürler :)

Amazon Fire TV Stick: How to AirPlay (Screen Mirror)

• rica ederim, yeni birseyler bulursam paylaşırım :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.