Şimdi Ara

Peugeot 206 comfort hakkinda hersey

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Peugeot206 comfort yani sedan kullanicisiyim.bu araba hakkinda pek bilgi buladim alicak olan arkadaslara yardimci olmak amaciyla actim.oncelikle sunu belirteyim bi kullanici olarak ben yandim siz yanmayin ucuz diye sakin almayin basima acmadigi bela kalmadi dayanamadim herkez bilgilensin diye bu konuyu aciyorum.aklima gelen herseyi yazacagim
    Artilari
    -yakit 1.4 lpg uzun yolda 17 18 krs
    -2007 modem arabaya gore fiyati ucuz
    -ici genis sayilir bagaj genisligide iyi
    -klimasi ve kaloriferi iyi sayilir
    Eksileri
    -arka farlarda ve sis farinda nedenini bilemedigim bi buhar olusuyor
    -gorusunu hic begenmiyorum(babam bana sormadan aldi)
    -teyibi ve ses sistemi berbat otesi radyo cekmiyor en son modem pioner teyip aldim ona ragmen ses berbat hoporlerin biri kendiginden bozuldu arka kapilarda hoporlir yok zaten
    -motoru yikatmama ragmen yag olusuyor surekli
    -170 e kadar basabildim motor cok ses aliyor ve on takimi komple yaptirmama ragmen savuruyor
    -motordan sebebini bilmedigim bir ses geliyor devir dusukken ozellikle ikinci viteste gicirti gibi 130 binde daha
    -surekli lpg yi fulleyip olcum yapmama ragmen yakit cok orantisiz bazen fazla yakiyor bazen az yakiyor gibi son guerde yakiti cok artti
    -el freni berbat giderken sonuna kadar ceksen bile tutmuyor.normal fireninde durdugu zaman araba firene basip cektigim zamab arabayi bi ses geliyor cozemedim.baski balatasi fren balatasi on takim yag vb tum bakimlari zamaninda yaptirdim
    +++ olarak onemli biyere giderken egzoz curumus egzoz dustu yolda inanilcak birsey deyil egzoz bildiginiz koptuu.
    Cok nankor araba sakin bulasmayin iscilik kaporta berbat...

Suan askerim izindeyim sunu soylemeden yapamicam daha once uzun sure oto yikamada calistim bindigim surekli arabalar honda sivic clio brodwey efsane kasa corolla brodwey haric hicbirinin direksiyonu bukadar sert deyil.
    Soru sormak isteyen varsa sorabilir yardimci olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.