Şimdi Ara

iPhone 7 32GB vs iPhone 6S ( Daha önce iOS kullanmadım hiç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belli olduğu gibi hiç iOS sistem kullanmadim. 6S 32GB (hepsiburada da 2580₺) a karar kılmıştım ki bir yakınım Hollanda'ya gideceğini söyledi orada iPhone 7 32GB 2500₺ ye denk geliyormuş sana da getiririm dedi. Hollanda'daki model Türkiye garantisine giriyor mu? Yakınım Aralıkta gidecek. Beklemeye değer mi? Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belli olduğu gibi hiç iOS sistem kullanmadim. 6S 32GB (hepsiburada da 2580₺) a karar kılmıştım ki bir yakınım Hollanda'ya gideceğini söyledi orada iPhone 7 32GB 2500₺ ye denk geliyormuş sana da getiririm dedi. Hollanda'daki model Türkiye garantisine giriyor mu? Yakınım Aralıkta gidecek. Beklemeye değer mi? Sizce ne yapmalıyım?

Fiyatlar düşebilir aralığa kadar,beklemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 26 Ekim 2016; 21:39:48 >
  • Yurtdışı ürünlerin 1 yıl garantisi oluyor sanırım. İkisi arasında ise 6s i tercih etmenizde fayda var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Yurtdışı ürünlerin 1 yıl garantisi oluyor sanırım. İkisi arasında ise 6s i tercih etmenizde fayda var...

Hocam pil ömrü daha iyi diye okudum. Sakıncası yoksa 6S al demenizin nedeni nedir?
  • İ7 nin 6s e oranla getirdiği yenilikler var. Su-toz dayanıklılığı, kamera, batarya vs... ama malzeme kalitesi çok iyi gelmedi bana. 6s ile i7 arasında günlük kullanıcının ihtiyacını gidermede çok büyük farklılık yok. O nedenle 6s hem ucuzladı hemde güncel bir telefon olmasından onu öneriyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı fiyata üst model alabiliyorsanız bekleyin elbette. Belki biraz daha ucuzlarsa aynı fiyata 7 plus alabilirsiniz.

• 7 almak daha mantıklı.

• 7Almak daha mantıklı bazı arkadaşlar 6s le farkı yok diyecektir.Onlara aldırış etmeyin.Küçük aynı özellikler var ama abartılacak kadar değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 27 Ekim 2016; 18:47:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.