Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
17
Favori
18.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hediye edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturku arayıp paketi sorduğumda teknosadan tv alıp kod verilen kişiler için geçerli bu paket dedi, var mı acaba doğruluğu kafamı karıştırdı

• Bende aldım. Fiyat avantajlı da kasım ayındaki yayın ihalesine iddia oynamış gibi hissettim
    İhale gününde canlı yayını izler Digiturk alsın diye dua ederiz artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi magazadayim almak uzereyim fakat satis gorevlisi bunlarin suresi bitti diyor. Alsanizda aktiv edemezsiniz diyor dogrulugu nedir

• EdmeE kullanıcısına yanıt
    Gorevli arkadaş yanlis bilgi vermiş size tv almanıza gerek yok magazadan yada internet mağazasından 397 tl ye temin edebilirsiniz.

• thekoch kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz problem olmaz sifreler guncellendi hangi magaza olduğunu paylasirsaniz magazayi bilgilendiririz

• Ben bu zamana kadar hiçbir digitürk paketi vs almadım. Bunu alsam ekstra birşeyler daha almam gerekiyor mu çalıştırmak için? Samsung ve Vestel TV ler var.

• Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Ekstra bisey almaniza gerek yok tum gerekli techizat getiriliyo teknik servis tarafindan

• İnternetten alıp magazadan teslim al derseniz 382 TL ye geliyor. Avantajix ile 378 civarına geliyor bilginize.
  • Alıp almama konusunda kararsız kaldım.
  • Esas burdaki mesele şu,yayın ihalesini büyük ihtimal yine eski adı digitürk olan Bein grubu alır.Ama yeni sezon başlayınca maçları ligtv adıyla değilde atıyorum Beinsport adıyla yayınlamaya başlarlarsa önümüzdeki yıl bu aldığımız paketin süresi dolana kadar maçları bize izletirlermi ???
  • espial kullanıcısına yanıt
    şuan aynı durumdayım . + cüzdan arabada karar verirsem aşağı in arabadan cüzdan al vs vs.
  • Paketin arkasında 31 aralık 2015e kadar geçerlidir yazıyor ama?
     TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL

• Hemen iade edin

• Hemen milleti galeyana getirmeyin iade edin diyerek.3-4 senedir aynı şekilde üyelik alarak izliyorum ligtv yi.Mediamarkt falanda yapıyordu bu kampanyayı her sene sonunda,aynı şekilde önceki senelerdede paketlerin üzerinde tarihi geçmiş gözüktüğü oluyordu ama sıkıntısız şekilde şifreyi söyleyince üyelik başlatıldı çok kişide bende dahil olmak üzere,bu paketlerde büyük ihtimal onlardandır..

Ben mağazadan teslim seçeneğiyle aldım 1 adet,Kasım sonunda falan bitecek üyeliğim,382 TL iyi fiyata geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Alabilirsiniz problem olmaz sifreler guncellendi hangi magaza olduğunu paylasirsaniz magazayi bilgilendiririz

Bu mesaja güvenip aldık, sorun oluyorsa iade olacak ama böyle bir şey olsaydı satışa çıkarmazlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Paketin arkasında 31 aralık 2015e kadar geçerlidir yazıyor ama?
     TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL

Digitürkü arayıp sorarmısın ?

• İşi sarıkız kampanyalarına çevirmeyin arkadaşlar teknosa ya sorulsun

• Müşteri hizmetlerini aradığımda da tv almış olmanız lazım dedi. Aslında işin özü net, tv lerin yanında verilen veya verilmeyen-alınmayan fazlalar satışta. Ben verdiğim paraya bakarım. İşe yaramazsa da iade ederim ama sanmıyorum yaramayacağını.

• Herhangi bir tarihte üyelik yaptırmanın avantajı var mı ve müşteri hizmetleri tv almış olmanız lazım deyince ne denir, konuyu bilmiyolar sanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.